-30% nuolaida LOCARNO baldų kolekcijaiLiko:
Loading

Šiuolaikinis stilius

 

Šiuolaikiniai baldai žavi išskirtiniu funkcionalumu, kai kurie jų pelnytai net pavadinami meno kūriniais, nes jie tikrai yra išskirtiniai, originalūs ir puikiai atliepiantys į šiuolaikinių žmonių poreikius bei gyvenimo būdo ypatumus.

 

Šiuolaikiniai baldai namams

Šiuolaikinių baldų gausoje didelę dalį užima baldai transformeriai, orientuoti į aukštą funkcionalumą, mažas erdves, ploto taupymą, patogumą ir tai, kas aktualu šiandien modernų, šiuolaikišką būstą kuriantiems žmonėms.

Šiuolaikiški virtuvės, svetainės, valgomojo, miegamojo, jaunuolio ir vaiko kambario baldai šioms erdvėms suteiks ne tik patogumo, stiliaus, bet ir plačias galimybes.

Šiuolaikiniai baldai puikiai įsilies į minimalistinį, modernų interjerą, lofto stiliaus būstą, taip pat į tuos namus, kuriuose vyrauja industrinis interjeras.

 

Kur įsigyti kokybiškų šiuolaikinių baldų?

Jei svarstote, kur pirkti gražius šiuolaikiškus baldus savo namams, apsilankykite „Deinavos baldų“ salonuose arba pirkite internetu. Nauji mūsų baldai parduodami keturiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. O pirkti internetu bus labai geras sprendimas, jei negalite atvykti į salonus arba taupote brangų savo laiką. Mes pasirūpinsime sklandžiu ir operatyviu Jūsų pirkinių pristatymu visoje Lietuvoje.

Šiuolaikinio stiliaus lentynos, komodos, lovos, stalai, kėdės, sekcijos ir kiti baldai Jūsų moderniam būstui. Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį, dėmesingumą kiekvienam klientui, todėl mūsų gaminiams dažnai taikomos akcijos, suteikiančios progą mokėti dar pigiau ir netaupyti kokybės sąskaita.

 

Išsirink baldus

© 2020 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.