Loading
Pristatymo laikas
KainaEur
Išmatavimaicm
Ilgis
Plotis
Aukštis
Filtruoti

Biuro („ofiso“) baldai verslui

Jei Jūsų darbo vieta yra biuras, tai greičiausiai nesuklysime pasakę, jog čia praleidžiate labai didelę savo laiko dalį, nepriklausomai nuo to, ar esate vadovas, ar pavaldinys. Tai pagrindžia būtinybę pasirūpinti komfortiška ir ergonomiška bei funkcionalia darbo vieta. Tam labai daug įtakos turi baldai. Verta prisiminti ir žinomiausias motyvacijos teorijas, pasak kurių, darbo aplinka ir darbo vieta yra itin reikšmingos motyvavimo priemonės, siekiant darbuotojų pasitenkinimo darbu bei našumo ir aukštų rezultatų. Tad tiek vadovams, tiek kitiems darbuotojams labai svarbi patogi ir funkcionali darbo vieta. Tai užtikrinti padės aukštos kokybės baldai verslui iš „Deinavos baldų“!

Filtruoti
12...10...17
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
339,00 322,05
42,00 39,90
Kaina nuo:
650,43
76,00 72,20
110,00 104,50
367,00 348,65
197,00 187,15
69,00 65,55
Kaina nuo:
203,20
236,00 224,20
88,00 83,60
137,00 130,15
84,00 79,80
210,00 199,50
162,00 153,90
109,00 103,55
Kaina nuo:
342,62
492,00 369,00
57,00 54,15
Kaina nuo:
364,27
Kaina nuo:
129,94
182,00 172,90
57,00 54,15
110,00 104,50
239,00 179,25
Kaina nuo:
322,66
53,00 50,35
101,00 95,95
Kaina nuo:
332,15
Kaina nuo:
215,35
Kaina nuo:
503,94
274,00 260,30
746,00 559,50
224,00 163,52
Kaina nuo:
235,79
164,00 155,80
58,00 55,10
12...10...17

Mūsų asortimentas

Visiškai nesvarbu, kiek ir kokių kriterijų keliate biuro baldams, nes esame tikri, jog patenkinsime net pačius smulkmeniškiausius. Džiaugiamės galėdami savo klientams siūlyti nepaprastai platų biuro baldų spektrą. Tinkamiausius randa ir neišrankūs, ir patys išrankiausi pirkėjai. Mūsų asortimente:

· Biuro komplektai. Šis variantas leidžia nusimesti nuo savo pečių atskirų baldų derinimo rūpesčius ir lengvai bei greitai įsirengti stilingą, funkcionalų biuro interjerą.
· Spintos. Spintos biurui su atveriamomis ar stumdomomis durimis, su stalčiais, su lentynomis, kampinės. Puikiai tiks dokumentams, knygoms, lauko drabužiams kabinti ir kt.
· Komodos. Biuro komodos su stalčiais ir durelėmis, tik su stalčiais, talpios, priglausiančios daug dokumentų, segtuvų, knygų ir kt.
· Minkštasuoliai. Dailūs, stilingi minkštasuoliai vadovo kabinetui, erdviems kabinetams, laukiamojo erdvei.
· Sofos. Patogios ir gražios sofos tinka biuro laukiamojo patalpai, taip pat dideliems vadovaujančias pareigas užimančių asmenų kabinetams, poilsio erdvėms.
· Spintelės. Biuro spintelės su stalčiais, su atveriamomis lentynomis, su kojelėmis ar su ratukais, labai tinka kanceliarinėms priemonėms ir kitiems smulkiems daiktams. Dera prie rašomojo stalo ar kitoje kabineto vietoje.
· Stalai. Puikūs įvairių dydžių ir dizainų rašomieji stalai: įprasti arba kampiniai.
· Darbo kėdės. Mūsų biuro kėdės – tai ergonomika, komfortas ir aukšta kokybė. Turime skirtingų funkcionalumų ir dizainų.
· Lentynos. Talpios pakabinamos ir pastatomos lentynos knygoms, dokumentams, apdovanojimams, verslo suvenyrams ir kt.
· Žurnaliniai staliukai. Stilingas akcentas kabinete, taip pat labai tinka biuro laukiamojo zonai.

Didelė baldų įvairovė atveria neįtikėtinas pasirinkimo galimybes. Mūsų biuro baldai skiriasi medžiagomis, spalvomis, dydžiais, formomis bei kitais dizaino sprendimais. Atsižvelkite į tai, koks dizainas vyrauja Jūsų biure, ir įsigykite tobulai tinkančius baldus. Rinkitės baldus vadovui, darbuotojui, klientui, namų biurui, jei dirbate iš namų. Asortimente įvairių stilių lenkiški kieti ir minkšti baldai: klasikiniai, modernūs, prabangūs ir kt.

Medžiagos yra labai svarbus aspektas – jos lemia baldo stabilumą, tvirtumą, ilgaamžiškumą, taip pat nuo medžiagų priklauso, kaip baldus reikės valyti ir kiek tam skirti laiko. Negana to, medžiagos turi didelės įtakos išvaizdai, tad norint ilgai turėti reprezentatyvų baldą, verta investuoti į baldus iš patikimų, kokybiškų medžiagų. Mūsų asortimente yra biuro baldai iš medžio masyvo, konkrečiai – ąžuoliniai, taip pat iš baldų plokštės, dar stikliniai (stiklas ypač tinka mažoms patalpoms), metaliniai, gobeleniniai, odiniai ir kt. Iš plokštės, stikliniai, metaliniai itin populiarūs moderniems, šiuolaikiškiems biurams, o ąžuoliniai, odiniai baldai labai mėgiami solidžias pareigas užimančių asmenų, dažai pasirenkami vadovo kabinetui.

Labai plati spalvų paletė mūsų asortimente: baldai biurui balti, juodi, rudi, smėlio spalvos, kreminės spalvos, raudoni, pilki, natūralaus medžio, margi, su raštais ar paveikslais (stalai), patinos efekto ir kitų klasikinių bei netradicinių sprendimų, suteikiančių baldui išskirtinę išvaizdą.

Platus baldų dydžių diapazonas leidžia išsirinkti baldus ir mažam, ir erdviam biurui. Nevaržykite savęs ir susikurkite funkcionalią, komfortišką, puikiai darbui tinkančią darbo vietą.

Kaip išsirinkti biuro baldus?

„Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius sako, jog renkantis biuro baldus būtina prioritetą teikti medžiagų kokybei – juk nuo jų priklauso ir baldo ilgaamžiškumas, ir išvaizda. O ir viena, ir kita biure nepaprastai svarbu. Kiekvieną dieną naudojami baldai dėvisi, o kokybiškos, tvirtos medžiagos užtikrins, kad dėvėjimosi procesas būtų kuo lėtesnis, o baldai kuo ilgiau išlaikytų savo gerąsias savybes ir išvaizdą.

Baldus pritaikykite prie biuro interjero. Minimalistiniam, moderniam tiks plastikiniai baldai, iš plokščių, mediniai (bet ne masyvūs), urbanistiniam, lofto stiliui rinkitės metalą, gobeleną, odą, klasikiniam stiliui nepamainomas sprendimas bus medžio masyvas, taip pat odiniai, gobeleniniai ofiso baldai. Tad rinkdamiesi atsižvelkite į visumą.

Kokie baldai verslui reikalingi: stalai, kėdės, lentynos, spintelės, spintos ar kt.? Tai priklauso nuo darbo specifikos bei patalpos, kuriai jie reikalingi. Vadovų kabinetuose paprastai įsikuria daugiau baldų, mažesniuose kabinetuose mažiau, o jei darbo vietos yra vienoje didelėje erdvėje, prioritetas paprastai teikiamas kompaktiškumui bei funkcionalumui. Jei reikalingi biuro priimamojo baldai, tai neretai vadovaujamasi dizaino sprendimais – prioritetas teikiamas patogiems ir vizualiai estetiškiems, dailiems baldams.

Dažniausiai pasirenkami baldai biurui

Dažniausiai pasirenkamų biuro baldų sąrašo viršuje neabejotinai puikuojasi darbo stalai ir kėdės, mat jie reikalingi kone kiekvienai darbo vietai biure. Tiek kampiniai, tiek dideli ar maži rašomieji stalai yra labai populiarūs. Renkantis kėdes dažniausiai vertinama ergonomika – tai labai teisingas požiūris. Biurui labai dažnai pasirenkamos ir spintelės, ypač tada, jei darbo stalas neturi nei stalčių, nei spintelės. Lentynos – dar vienas populiarus baldas, labai funkcionalus dėl savo talpumo.

Didesniems biurams dažnai perkamos ir komodos, o laukiamiesiems, priimamojo erdvėms bei poilsio kambariams populiarios spintos, sofos, minkštasuoliai, žurnaliniai staliukai.

Kiek kainuoja baldai verslui?

Biuro baldų kainos labai varijuoja ir priklauso nuo daugelio aspektų, pavyzdžiui, koks konkrečiai tai baldas, kokios medžiagos naudotos jo gamybai, koks baldo dydis, apdaila ir kt. Tiek didelę, tiek mažesnę perkamąją galią turintys klientai „Deinavos baldų“ asortimente ras jiems reikalingus baldus biurui.

Mažiausiai mūsų asortimente kainuoja lentynos, pertvaros, kai kurios paprastesnės kėdės, o daugiausia investicijų reikalauja sukomplektuoti biuro baldų komplektai.

Kur pirkti ergonomiškus baldus biurui?

Domina nauji, ergonomiški, kokybiški ir stilingi biuro baldai? Ieškote, kur tokie parduodami nebrangiai? Siūlome skirti laiko ir apsilankyti „Deinavos baldų“ pardavimo vietose. Mūsų salonai įsikūrę keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Čia Jus pasitiks dėmesingas personalas, padės išsirinkti tinkamiausius baldus, Jūsų laukia platus baldų asortimentas, viliojančios kainos, akcijos ir geriausius įspūdžius paliksiantis baldų pirkimo procesas.

Jei negalite atvykti į fizines pardavimo vietas, verta pasinaudoti puikia galimybe ir pirkti internetu – mūsų el. parduotuvės asortimente rinktis baldus labai patogu ir greita. Išpardavimas, šaunios akcijos suteiks progą už kokybiškus baldus mokėti dar pigiau!

Jei neturite visos reikiamos sumos išsirinktiems biuro baldas, ne bėda, nes yra galimybė pirkti lizingu. Pasiūlysime lanksčias sąlygas pirkti išsimokėtinai.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.