Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
12...52
Kaina nuo:
1482,63
Kaina nuo:
1193,62
321,00 234,33
5179,00
198,00 144,54
Kaina nuo:
1053,39
Kaina nuo:
894,25
Kaina nuo:
1354,59
Kaina nuo:
1228,59
N
Turime sandėlyje
1166,00 1014,42
Kaina nuo:
1487,01
980,00
Kaina nuo:
653,37
Kaina nuo:
1589,94
974,00 847,38
112,00 81,76
579,00 434,25
202,00 151,50
Kaina nuo:
35,77
Kaina nuo:
962,14
1217,00 888,41
73,00 69,35
Kaina nuo:
1005,21
12...52
Žymos:
12...52
12...52

Klasikinio stiliaus baldai

Greičiausiai nenustebinsime pasakę, kad klasikiniai baldai daugiausia yra mediniai, taip pat minkšti gobeleniniai (ypač populiarus prabanga alsuojantis aksomas), odiniai. Kalbant apie medieną, populiariausių  sąrašo viršuje puikuojasi riešutas, raudonmedis, ąžuolas.

Baldų formose tai pat vyrauja simetrija ir taisyklingumas, bet nepaisant to, baldai yra grakštūs, elegantiški.

Virtuviniai, miegamojo, svetainės, valgomojo, prieškambario, vaikų kambario klasikinio stiliaus baldai tiks visoms namų patalpoms, siekiant sukurti vientisą, harmoningą ir estetišką klasikinį interjerą. Labai populiarūs klasikiniai darbo kambario baldai, pavyzdžiui, masyvus, didelis medinis darbo stalas, stilingas odinis krėslas, medinė komoda.

Kalbant apie koloritą, tai klasikiniai baldai paprastai yra rudi, neretai pasirenkami ir juodi arba balti. Visgi dažniausiai siekiama išlaikyti natūralaus medžio spalvą, todėl mediniai baldai būna įvairių rudos spalvos atspalvių, priklausomai nuo to, kokia mediena panaudota.

Kuo išsiskiria klasikinis interjero stilius?

Ar žinote, kodėl pasirinkę šį, renesanso ir antikos įkvėptą, interjero stilių savo namams niekada neprašausite pro šalį? Nes jis jau daug metų laikosi populiariausių sąraše ir, tikėtina, neišeis iš mados. Todėl Jūsų namų interjeras bus stilingas ir patrauklus ilgalaikėje perspektyvoje.

Solidumas ir elegancija – šie du žodžiai iškart sukasi galvoje kalbant apie klasikinį interjerą. Jam būdinga simetrija visur: balduose, tekstilėje, apdailos detalėse. Linijos aiškios, taisyklingos ir tiesios, o proporcijos nepriekaištingos.

Kalbant apie medžiagas, tai klasikiniam stiliui tinka tik kokybiškos, patvarios ir prabangios medžiagos.

Klasikinio interjero koloritas derina pastelinius sienų, dekoro elementų atspalvius su medienos spalvomis, taip sukuriant dailų kontrastą ir harmoniją. Bet tai nėra taisyklė, nes klasikiniam stiliui kartais pasirenkamos ir sodrios tamsios spalvos, pavyzdžiui, karališka mėlyna, smaragdinė žalia ir pan.

Klasikinio interjero tekstilė, pavyzdžiui, užuolaidos, pagalvėlės, apmušalai, siuvami tik iš prabangių ir kokybiškų audinių: šilko, aksomo, medvilnės. Nevengiama įterpti raštų motyvų, taip pat itin populiarūs dryžiai.

Kaip derinti klasikinius baldus?

Pasirinkę klasikinius baldus juos priderinsite nesunkiai, svarbu neperspausti su spalvų įvairove – nedarykite namuose plačios spalvų paletės. Taip pat dėmesio verta skirti tekstilei, puošybos elementams. Jei kambario sienos raštuotos, klijuotos tapetais su dryžiais, nereikėtų tokių raštų rinktis ir minkštiems baldams, užuolaidoms – prioritetą teikite vienspalviams audiniams. Ir atvirkščiai, jei sienos yra vienspalvės, tai baldus, tekstilę galite rinktis su raštais, dryžiais, siekiant suteikti spalvų ir šiek tiek subtilios įvairovės.

Kur įsigyti kokybiškų klasikinių baldų?

Domina nauji, prabangūs, dailūs ir kokybiški klasikiniai baldai namams? Rinkitės „Deinavos baldų“ asortimente ir mėgaukitės baldų kuriama estetika. Mūsų baldai parduodami salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose, taip pat galite pirkti internetu. Baldų išpardavimas, kai taikomos akcijos, suteikia progą kiekvienam mūsų pirkėjui mokėti dar pigiau. Puikus kainos ir kokybės santykis yra vienas iš mūsų baldų privalumų.

Mūsų asortimente – puikios kokybės lietuviški, baltarusiški baldai, taip pat atkeliaujantys iš Lenkijos.

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.