Loading
Pristatymo laikas
KainaEur
Išmatavimaicm
Ilgis
Plotis
Aukštis
Filtruoti

Vaikiškos dviaukštės lovos

Vaikiškos dviaukštės lovos – puikus sprendimas vaikų kambariui, kai reikia miegamos vietos dviems vaikams, bet drauge yra poreikis taupyti kambario plotą. Tai – patogumas, estetika bei tikras išsigelbėjimas, jei nedidelis vaikų kambarys yra skirtas dviem vaikams.

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
299,00 284,05
448,00 425,60
415,00 373,50
238,00 173,74
453,00 330,69
70,00 66,50

Vaikiškos dviaukštė lovos mūsų asortimente

· Mūsų vaikiškos dviaukštės lovos yra dvejopos: viengulės arba dvigulės. Pastarosios yra skirtos miegoti dviem vaikams. Viengulės dviaukštės lovos turi vieną miegojimo vietą viršuje, o apačioje galima įrengti rašomąjį stalą ar žaidimų zoną.

· Dviaukštės lovos vaikams su stalčiais, su spinta, su čiuožykla, su laiptais-kopėtėlėmis, ištraukiamos, su lovos apsauga vaikams ir kt. – įvairovė didelė, todėl įvertinkite savo poreikius ir išsirinksite geriausiai juos atitinkantį variantą.

· Mūsų baldų kolekcijos suteikia progą prie dviaukščių lovų parinkti tų pačių kolekcijų spintas, kampines lentynas, rašomuosius stalus ir kt., taip sukuriant harmoningą vaiko kambario interjerą. Lova su stalu, su spinta užima labai nedaug grindų ploto ir bus itin praktiška.

· Mūsų 2 aukštų lovų išmatavimai yra: aukštis – nuo 121 iki 183 m, plotis – nuo 100 iki 117 cm, ilgis – nuo 195 iki 197 cm. Čiužinio matmenys – 80x190 cm.

· Dvivietės ir viengulės lovos yra su apsauga, užtikrinančia, kad viršutiniame aukšte miegantis vaikas neiškris ir bus saugus viso miego metu. Atminkite, kad miegoti antrame lovos aukšte galima vaikams, ne jaunesniems kaip 6 metų.

· Geras variantas ir dviaukštė ištraukiama lova – kompaktiška bei funkcionali.

· Klasikinės, estetiškos lovos iš medžio tiks ir mergaitėms, ir berniukams.

Kur pirkti gerą, saugią dviaukštę vaikišką lovą?

Reikia naujos, geros lovytės mažiems ar paaugusiems vaikams? Svarstote, kur parduodamos saugios ir kokybiškos dviaukštės lovos vaikams? Pačios geriausios Jūsų laukia „Deinavos balduose“ – mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Elektrėnuose. Taip pat galite rinktis mūsų el. parduotuvės asortimente – pirkti internetu labai patogu. Siūlome puikų pasirinkimą, pavydėtiną kainos ir kokybės santykį, profesionalų aptarnavimą, galimybę mokėti pigiau, kai vyksta išpardavimas su akcija. Taip pat galite pirkti išsimokėtinai.

Dviaukštės lovos vaikams mus pasiekia iš Baltarusijos.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.