Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Ilgis: 215 cm, Plotis: 99 cm, Aukštis: 216 cm

665,00

Ilgis: 197 cm, Plotis: 89 cm, Aukštis: 115 cm

299,00 284,05

Ilgis: 214 cm, Plotis: 102 cm, Aukštis: 116 cm

415,00 373,50

Ilgis: 206 cm, Plotis: 95 cm, Aukštis: 97 cm

238,00 173,74

Ilgis: 249 cm, Plotis: 99 cm, Aukštis: 176 cm

453,00 330,69
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Vaikiškos dviaukštė lovos mūsų asortimente

· Mūsų vaikiškos dviaukštės lovos yra dvejopos: viengulės arba dvigulės. Pastarosios yra skirtos miegoti dviem vaikams. Viengulės dviaukštės lovos turi vieną miegojimo vietą viršuje, o apačioje galima įrengti rašomąjį stalą ar žaidimų zoną.

· Dviaukštės lovos vaikams su stalčiais, su spinta, su čiuožykla, su laiptais-kopėtėlėmis, ištraukiamos, su lovos apsauga vaikams ir kt. – įvairovė didelė, todėl įvertinkite savo poreikius ir išsirinksite geriausiai juos atitinkantį variantą.

· Mūsų baldų kolekcijos suteikia progą prie dviaukščių lovų parinkti tų pačių kolekcijų spintas, kampines lentynas, rašomuosius stalus ir kt., taip sukuriant harmoningą vaiko kambario interjerą. Lova su stalu, su spinta užima labai nedaug grindų ploto ir bus itin praktiška.

· Mūsų 2 aukštų lovų išmatavimai yra: aukštis – nuo 121 iki 183 m, plotis – nuo 100 iki 117 cm, ilgis – nuo 195 iki 197 cm. Čiužinio matmenys – 80x190 cm.

· Dvivietės ir viengulės lovos yra su apsauga, užtikrinančia, kad viršutiniame aukšte miegantis vaikas neiškris ir bus saugus viso miego metu. Atminkite, kad miegoti antrame lovos aukšte galima vaikams, ne jaunesniems kaip 6 metų.

· Geras variantas ir dviaukštė ištraukiama lova – kompaktiška bei funkcionali.

· Klasikinės, estetiškos lovos iš medžio tiks ir mergaitėms, ir berniukams.

Kur pirkti gerą, saugią dviaukštę vaikišką lovą?

Reikia naujos, geros lovytės mažiems ar paaugusiems vaikams? Svarstote, kur parduodamos saugios ir kokybiškos dviaukštės lovos vaikams? Pačios geriausios Jūsų laukia „Deinavos balduose“ – mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Elektrėnuose. Taip pat galite rinktis mūsų el. parduotuvės asortimente – pirkti internetu labai patogu. Siūlome puikų pasirinkimą, pavydėtiną kainos ir kokybės santykį, profesionalų aptarnavimą, galimybę mokėti pigiau, kai vyksta išpardavimas su akcija. Taip pat galite pirkti išsimokėtinai.

Dviaukštės lovos vaikams mus pasiekia iš Baltarusijos.