Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
327,00 310,65
931,00 679,63
372,00 353,40
436,00 318,28
730,00 532,90
810,00 591,30
Kaina nuo:
1927,20

Miegamojo spinta su stumdomomis durimis: kaip išsirinkti?

Dydis. Tai kertinis kriterijus renkantis. Tiksliai išmatuokite, kokį plotą spintai turite. Matuokite ne tik kambario matmenis, bet ir tai, kokiu atstumu nuo spintai skirtos vietos išsidėstę kiti baldai. Geriausia, jei nuo spintos juos skirs mažiausiai 60 cm atstumas. Spinta neturėtų užstoti ir radiatorių langų, durų.
Dizainas. Miegamojo spinta su stumdomomis durimis turėtų harmoningai įsilieti į miegamojo erdvę: pagal spalvą, formas, medžiagas, dydį.
Proporcijos. Erdvioje patalpoje kur kas dailiau atrodys didelė spinta, o štai mažam kambariui rinkitės kompaktiškesnę. Jei lubos aukštos – išnaudokite tai ir rinkitės aukštesnę spintą. Bet toks variantas netiks jei lubos žemos, mat aukšta spinta erdvę dar labiau suspaus.
Įvertinkite, kiek ir ko spintoje laikysite. Pagal tai rinkitės jos vidinį išplanavimą – kiek spintoje vietos pakabinamiems drabužiams, kiek yra lentynų, stalčių.
Miegamojo spintos stumdomomis durimis iš mūsų asortimento maloniai stebins stiliumi, patvarumu, aukšta kokybe. Siūlome patogų pirkimo procesą, patrauklų kainos ir kokybės santykį, o taip pat sklandų naujo pirkinio pristatymą Lietuvoje.

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.