Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
1746,00 1414,26
%
N
1396,00 1019,08
4775,00 4154,25
1996,00 1497,00
6071,00 5281,77
3026,00 2269,50
3666,00 3189,42
2169,00 1626,75

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
8349,00 7263,63
1901,00 1425,75
1884,00 1413,00
2223,00 1667,25

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
4724,00 4109,88

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
6255,00 5441,85

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
6071,00 5281,77
1801,00 1350,75
1384,00 1121,04
1353,00 1095,93
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Kas sudaro miegamojo baldų komplektą?

Mūsų asortimente esančių miegamojo komplektų sudėtis skiriasi, bet dažniausiai miegamojo baldų komplektą sudaro lova, spinta, komoda ir spintelės prie lovos. Taip pat yra baldų komplektų, į kuriuos įeina ir kosmetinis staliukas. Tačiau tokia komplektacija neriboja mūsų pirkėjų, nes yra galimybė iš miegamojo baldų komplekto pasirinkti tik tuos baldus ir tokį jų skaičių, kuris yra reikalingas. Pavyzdžiui, galite įsigyti to paties komplekto lovą, dvi spintas ir spinteles prie lovos arba nepirkti komodos, kosmetinio staliuko, bet įsigyti lovą, spintą ir spinteles prie lovos. Suteikiame visišką laisvę pirkėjams patiems rinktis tai, kas aktualu ir būtina konkrečiam miegamojo kambariui.

Kaip išsirinkti miegamojo baldų komplektą?

Miegamojo baldų komplekto pasirinkimas atrodo malonus procesas, kol nesusiduriama su pasiūla. Labai didelis pasirinkimas neretai suglumina. Tad kaip teisingai ir nesunkiai išsirinkti miegamojo baldų komplektą?

„Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius pataria atsakyti sau į kelis klausimus: Koks biudžetas skiriamas komplektui? Kam teikiami prioritetai: kokybei ar kainai? Iš kokių medžiagų pagaminti baldai reikalingi? Kiek ir kokių miegamojo baldų reikia? Koks interjeras vyrauja miegamajame?

Biudžetas

Biudžetą labai svarbu nustatyti dar planuojant pirkimo procesą, kad išvengtumėte situacijos, kai įsigysite baldus ne pagal savo galimybes. O tai labai tikėtina, nes atvykę į saloną išvysite įstabių baldų gausą ir norėsite net to, ko neplanavote pirkti, pavyzdžiui, grakštaus, stilingo kosmetinio staliuko, kurio Jūsų planuose nebuvo.

Kokybė ar  žema kaina?

Kam teiksite prioritetą: kokybei ar žemai kainai? O gal galima suderinti abu aspektus? Mūsų asortimente baldai atitinka labai patrauklų kainos ir kokybės santykį. Taip pat siūlome nesusivilioti rinkoje esančiais pernelyg pigiais baldais, kurių kaina, tikėtina, gauta kokybės sąskaita. Investuokite tik į kokybišką miegamojo baldų komplektą, kuris tarnaus ir Jūsų miegamąjį puoš ilgai. Ilgalaikėje perspektyvoje tikrai sutaupysite.

Baldai

Kokie baldai Jums reikalingi? Kartais miegamojo baldų komplektas apima ir tuos baldus, kurių Jums galbūt nereikia, todėl nuspręskite, kokių baldai ir kiek jų reikia Jūsų patogumui. Jei miegamasis nedidelis, neperkraukite erdvės baldais, įsigykite tik būtinus arba rinkitės kompaktiškus, elegantiškus, kuriančius lengvumo įspūdį, turinčius stiklinių detalių. Dideliame miegamajame tobulai atrodys stilingas, prabangus miegamojo baldų komplektas su karališko dydžio lova, talpia spinta, stilinga komoda, dailiomis naktinėmis spintelėmis ir grakščiu kosmetiniu staliuku. Vertinkite savo poreikius, miegamojo dydį ir vadovaukitės tuo rinkdamiesi baldų komplektą miegamajam.

Miegamojo komplektai mūsų asortimente

Mūsų miegamojo komplektų įvairovė maloniai nustebina kiekvieną miegamojo baldų ieškantį pirkėją. Didelis spalvų, medžiagų, formų, dizaino ypatumų spektras suteiks progą rasti patinkantį komplektą visiems: nuo tų, kurie nekelia daug reikalavimų baldams, iki pačių išrankiausių, apsvarstančių ir įvertinančių kiekvieną smulkmeną. Esame pasiruošę patenkinti visų Jūsų norus ir poreikius, kad įsirengtumėte savo svajonių miegamąjį be rūpesčių.

· Miegamojo baldų komplektai su čiužiniu, su patalynės dėže, moduliniai, iš natūralaus medžio ir kt. – didelė įvairovė suteiks progą turėti ilgiausią kriterijų ir poreikių sąrašą, o mūsų baldai juos tobulai atitiks. Neieškokite kompromisų, o rinkitės konkrečiai tai, kas pavergia simpatijas labiausiai.

· Kokios spalvos miegamojo baldų komplektas Jus sužavės ir nepaliks abejingų? Baltas, juodas, rudas, kreminės spalvos, pilkas ar kt.? Turime plačią paletę ir džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti pačių įvairiausių spalvinių sprendimų.

· Baldų gamybai naudojamos medžiagos yra vienas reikšmingiausių aspektų, suponuojantis baldų patvarumą, stabilumą, išvaizdą, priežiūrą, ilgalaikiškumą. Todėl itin atidžiai vertiname baldų kokybę, iš kokių medžiagų jie gaminami ir Jums siūlome tik patikimus variantus. Mūsų asortimente yra mediniai, MDF, iš LMDP plokščių pagaminti miegamojo baldų komplektai. Mūsų pirkėjų labai vertinami yra baldai iš medžio masyvo, konkrečiai – ąžuoliniai komplektai, tobulai derantys klasikiniame, prabangiame miegamojo interjere ir stebinantys ąžuolui būdingomis savybėmis: ilgaamžiškumu, tvirtumu, atsparumu.

· Klasikiniai, modernūs, prabangūs, Provanso stiliaus, retro ir kitiems stiliams atstovaujantys miegamojo baldų komplektai. Koks interjeras vyrauja Jūsų miegamojo erdvėje? Atraskite mūsų asortimente tą komplektą, kuris derės nepriekaištingai ir padės kurti vientisą, harmoningą dizainą miegamojo kambaryje.

· Miegamojo baldų komplektus sudarantys baldai yra įvairių išmatavimų, todėl tinkamus rasite ir dideliam, ir mažam miegamajam.

Kur pirkti gražu baldų komplektą miegamajam?

Miegamasis yra Jūsų privati erdvė, skirta tobulam poilsiui ir kokybiškam miegui. Jei norite įsirengti naują miegamąjį ar atnaujinti senojo interjerą bei baldus, greičiausiai svarstote, kur parduodami kokybiški, dailūs, stilingi ir patvarūs miegamojo baldų komplektai. Būtent tokius rasite „Deinavos baldų“ parduotuvėse, įsikūrusiose keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Vilniuje turime net du salonus: PC BIG ir Baldų namuose „Skraja“, Kaune mus rasite prekybos miestelyje „Urmas“, Klaipėdoje – PC „Minijos baldų centras“, o Elektrėnuose – Rungos g. 8. Parduotuvėse Jūsų laukia labai didelis miegamojo komplektų ir kitų baldų pasirinkimas, patrauklios kainos, puikios akcijos ir profesionali pagalba renkantis baldus.

Jei negalite atvykti į pardavimo vietas, siūlome pasinaudoti puikia galimybe pirkti internetu – mūsų el. parduotuvėje prekių filtravimas ir pasirinkimas yra labai patogus. Užsakytus baldus pristatome visoje Lietuvoje.

Jei neturite visos sumos iškart, nenusiminkite – galima pirkti išsimokėtinai.

Baldai mūsų salonus pasiekia iš Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Kinijos, nemažą asortimento dalį sudaro ir pirkėjų vertinami lietuviški baldai.