Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Ilgis: 189 cm, Gylis: 65 cm, Aukštis: 214 cm

Yra kelių spalvų

810,00 591,30

Ilgis: 202 cm, Gylis: 70 cm, Aukštis: 216 cm

931,00 679,63

Ilgis: 199 cm, Gylis: 60 cm, Aukštis: 217 cm

528,00 501,60

Ilgis: 200 cm, Gylis: 62 cm, Aukštis: 220 cm

810,00 591,30

Ilgis: 200 cm, Gylis: 65 cm, Aukštis: 230 cm

730,00 532,90

Ilgis: 120 cm, Gylis: 61 cm, Aukštis: 233.2 cm

436,00 318,28

Ilgis: 164 cm, Gylis: 64 cm, Aukštis: 216 cm

533,00

Ilgis: 174 cm, Gylis: 70 cm, Aukštis: 226 cm

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
2640,00 1927,20

Ilgis: 153 cm, Gylis: 58 cm, Aukštis: 210 cm

Yra kelių spalvų

327,00 310,65

Ilgis: 153 cm, Gylis: 58 cm, Aukštis: 210 cm

372,00 353,40

Ilgis: 204 cm, Gylis: 66 cm, Aukštis: 235 cm

1047,00 764,31

Ilgis: 126 cm, Gylis: 66 cm, Aukštis: 197 cm

690,00 503,70

Ilgis: 183 cm, Gylis: 60 cm, Aukštis: 202 cm

327,00
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Spinta gali įsikurti kone bet kurioje namų erdvėje: miegamajame, vaikų kambaryje, svetainėje, koridoriuje, net vonioje ar kitose patalpose. Paprastai renkantis naują spintą namams svarstoma daug kriterijų, tačiau vienas iš pagrindinių – kokio tipo duris pasirinkti. Labai dažnai simpatijas pelno spintos stumdomomis durimis, kurios ne tik stilingos, bet ir leidžia efektyviai taupyti patalpos plotą bei mėgautis komfortu. Platų tokių spintų pasirinkimą rasite ir mūsų pasiūloje – jūsų laukia aukšta kokybė, patraukli kaina, patogus pirkimo procesas bei sklandus pristatymas.

Stumdomų durų spintos mūsų asortimente

Nusprendę įsigyti spintą, turinčią stumdomas duris, mūsų pasiūloje tikrai turėsite labai gerą pasirinkimą – skirtingiems poreikiams ir įvairiam biudžetui. Štai ką siūlome, atsižvelgiant į kertinius kriterijus:
Matmenys. Tai vienas iš reikšmingiausių aspektų renkantis, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti didelę įvairovę pagal spintų išmatavimus, kad kiekviena atrastumėte tai, kas jūsų kambariui tiks geriausiai. Spintų stumdomomis durimis ilgis varijuoja maždaug nuo 120 iki 202 cm, gylis standartiškai siekia apie 60–70 cm, o aukštis gali siekti nuo 200 iki 234 cm. Atkreipkite dėmesį renkantis, kad spinta neužstotų langų, durų, šilumos šaltinių kambaryje, todėl tiksliai išmatuoti jai skirtą plotą labai svarbu. Beje, gali pasirodyti, kad ieškoti tinkamų matmenų spintos užtruks, mat reikės įvertinti kiekvieną asortimente esančią. Tačiau šiuo atveju pasinaudokite prekių filtravimo sistema svetainės puslapio kairėje pusėje – pasirinkite jums aktualius matmenis ir galėsite vertinti tik tas alternatyvas, kurios bus jums reikiamų išmatavimų.
Durų skaičius. Mūsų asortimente spintos gali turėti dvejas arba trejas stumdomas duris. Tačiau turėkite omenyje, kad jų skaičius ne visuomet lemia spintos ilgį, nes durelės gali būti siauros arba plačios. Šiuo atveju reikia atsižvelgti į tai, kas jums patogiau ir gražiau. Beje, didesnis durelių skaičius paprastai lemia ir įvairesnį vidinį išplanavimą.
Stilius. Interjero stilių yra daug ir įvairių, pavyzdžiui, modernus, klasikinis, minimalistinis, boho, urbanistinis, skandinaviškas, rustic ir kiti. Besiskiriant stiliaus koncepcijai natūralu, jog ir tas pats baldas netiks absoliučiai visiems stiliams. Tarkime klasikoje dominuoja masyvesni, prabangūs baldai, dažnas pasirinkimas yra medžio masyvas, sodrūs, tamsesni atspalviai, o štai minimalistiniame stiliuje prioritetas teikiamas lengvumo įspūdį kuriantiems baldams, žavintiems subtilumu. Tad mūsų įvairioje pasiūloje išsirinksite spintas stumdomomis durimis savo kuriamam stiliui.
Spalva. Spalvų spektrą dalinai lemia tai, iš ko spinta pagaminta. Pavyzdžiui, tarp medžio masyvo spintų galite rinktis beicuoto medžio spalvą, dažyto medžio spalvą arba dažymo medžio spalvą su patina, kas atrodo itin prabangiai ir solidžiai. Iš medžio plokščių pagamintos spintos gali pasiūlyti dar platesnį spalvų spektrą. Taip pat mūsų pasiūloje galite rinktis vienspalves spintas arba tas, kurių dizainas apjungia kelias spalvas.
Stumdomų durų spintos su veidrodžiu arba be jo. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų norų. Veidrodį turinti spinta gali prisidėti prie optiško erdvės praplėtimo, drauge tai puikus variantas koridoriuje, drabužinėje, kur reikia matyti savo atvaizdą matuojantis drabužių derinius. Nepamirškime ir to, kad veidrodiniai paviršiai suteikia elegancijos, lengvumo įspūdį patalpai.
Kojelės. Atrodo, tokia smulkmena, tiesa? Tačiau spintos kojelės labai prisideda prie bendros baldo išvaizdos. Kojelių neturinti spinta stumdomomis durimis atrodys masyvesnė, sunkesnė, todėl mažoje erdvėje gali nevisai derėti. Kojelės baldui suteikia grakštumo. Mūsų pasiūloje rasite spintas ir be kojelių, ir su kojelėmis, kurios gali būti tiek subtilesnės, tiek išraiškingos ir stiprinančios prabangos įspūdį.

Spinta su stumdomomis durimis: kaip pasirinkti?

Platus spintų stumdomomis durimis pasirinkimas skatina pasidomėti, į ką verta atkreipti dėmesį renkantis, kaip pasirinkti teisingai, kokius aspektus vertinti ir panašiai.
Pirmiausia reikėtų nuspręsti dėl spintos dydžio. Tai kertinis kriterijus, negana to, leisiantis gerokai susiaurinti pasirinkimų lauką. Svarbu tiksliai išmatuoti plotą, kurį galite skirti spintai. Ji turėtų būti pakankamai nutolusi nuo kitų baldų, siekiant patogiai judėti patalpoje. Beje, spintos stumdomomis durimis turi pranašumą prieš atveriamų durų spintas – stumdomos durys neužima papildomo ploto, kurį užima atvertos durys, todėl idealiai tinka kompaktiškoms patalpoms. Taip pat prie jų galima kiek arčiau statyti kitus baldus, kas svarbu mažose patalpose.
Labai svarbus ir spintos aukštis. Jei įrengiate kambarį palėpėje ar patalpoje, kur lubos eina su nuolydžiu, tiksliai įvertinkite, koks galimas baldo aukštis. Verta žinoti, kad aukštos spintos vizualiai netiks žemas lubas turintiems kambariams, net jei pagal aukštį spinta ir tiktų – tiesiog ji optiškai spaus erdvę ir taip ji atrodys dar ankštesnė. O štai aukštas lubas turinčioms patalpoms dairykitės kuo aukštesnės spintos ir išnaudokite sienos plotą.
Medžiagos, iš kurių pagaminta. Neprašausite pro šalį, jei pasirinksite spintą iš medžio masyvo ar medžio plokščių, demonstruojančių irgi labai aukštą patvarumą, ilgaamžiškumą. Verta paminėti, kad medžio masyvo spintos stumdomomis durimis paprastai atrodo sunkesnės, jos alsuoja prabanga, idealiai tinka solidžiuose, klasikiniuose, tradiciniuose interjeruose.
Spinta stumdomomis durimis su veidrodžiu ar be jo? Veidrodis gali atlikti kelias funkcijas. Pirmiausia – jame matysite savo atvaizdą, kas tikrai pasiteisins miegamajame, vaikų kambaryje, prieškambaryje ar kitose patalpose, kuriose matuojamės drabužius, rengiamės, vertiname jų derinius ir panašiai. Tačiau taip pat veidrodis gali tapti tuo akcentu, kuris vizualiai praplės erdvę, kas pasiteisins mažose patalpose. Beje, jei vadovaujatės daugelio mėgiamais feng shui principais, tai turėtumėte žinoti, kad spinta su veidrodžiu netiks miegamajame. Tačiau būtent dėl jo teikiamų funkcijų kartais šiame kambaryje veidrodis labai pageidaujamas – tokiu atveju nereikėtų spintos statyti priešais lovą, kad veidrodis nebūtų nukreiptas į ją.
Maksimalus lentynų išlaikomas svoris. Planuodami spintos įsigijimą neabejotinai žinote, ką joje laikysite, kiek tų daiktų bus, kokio jie pobūdžio. Labai svarbus laikomų daiktų svoris, nes spintų lentynos gali atlaikyti nevienodą maksimalų svorį. Jis gali būti, pavyzdžiui, iki 3 kilogramų, o gali būti ir mažesnis, ir didesnis.
Kokiam kambariui spinta skirta? Renkantis spintą verta atsižvelgti ir į tai, kokiam kambariui ji bus skirta. Jei baldą įkurdinsite svetainėje, greičiausiai, ieškote kompaktiškesnės spintos, nes svetainėje reikia vietos minkštiems baldams, sekcijai, galbūt ir komodai ar vitrinai. Spinta čia įsikuria dažniau tada, kai būste stokojama erdvės – tokiu atveju reikia daugiau baldų, kuriuose galima sutalpinti daugiau daiktų. Spinta yra baldas, kuris atranda vietą beveik kiekviename miegamajame. Čia jos dydis priklauso nuo kambario ploto. Neretai šiai erdvei pasirenkama spinta stumdomomis durimis su veidrodžiu, kuris labai gelbėja matuojantis drabužių derinius. Pastarasis variantas idealiai tinka ir prieškambario erdvei. Kompaktiškesnės spintos populiarios ir vaikų kambariams, nes sutalpina daug vaiko rūbų, avalynės, patalynės, spintoje galima laikyti ir žaislus, knygas, vadovėlius ar kitus daiktus. Jei spinta renkama būtent šiai namų erdvei arba tada, jei namuose yra augintinių, galite rinktis padidinto atsparumo briaunas turinčias spintas. Tokios briaunos atsparesnės mechaniniam poveikiui, pavyzdžiui, braižymui, o taip pat smūgiams, drėgmei.
Kokios spalvos spintą rinktis? Balti, šviesūs baldai kambariui suteikia daugiau erdvės, vizualiai jį didina, todėl labai rekomenduojami mažoms patalpoms. Žinoma, jie puikiai atrodys ir erdviuose kambariuose. Tamsaus kolorito baldai labiau tinkami dideliems kambariams, nes mažose patalpos jas vizualiai lyg dar labiau suspaudžia. Spintą derinkite ir prie bendro kambario kolorito. Tačiau šiuo atveju galimi du variantai: arba spinta pagal spalvą harmoningai įsilies į interjerą, sukurdama monochrominę paletę, arba taps išskirtiniu kambario akcentu. Beje, šviesi spinta bus labai geras pasirinkimas ir vaikų kambariui, kurio interjeras neretai atnaujinamas kas kelerius metus vaikui augant ir keičiantis jo poreikiams. Šviesius baldus kur kas lengviau pritaikyti prie įvairių interjero sprendimų.
Vidaus išplanavimas. Baldo dizainas yra vienas aspektas, tačiau ne mažiau svarbus ir spintos vidus, juk kertinė jos paskirtis – laikyti daiktus. Todėl rinkdamiesi naują spintą turite maždaug žinoti, kokius daiktus joje laikysite, kiek jų yra, kokio jie pobūdžio. Tai svarbu, kad nuspręstumėte, kiek reikia vietos pakabinamiems drabužiams ar kitiems daiktams, kiek reikia lentynų, taip pat koks yra stalčių poreikis.

Spintos stumdomomis durimis: kaina

Rinkdamiesi baldus atsižvelgiame ne tik į jų išvaizdą, medžiagas, iš kurų pagaminti, bet ir į kainą. Natūralu, jog planuodami pirkimo procesą svarstote, kiek kainuoja spinta su stumdomomis durimis. Greičiausiai, dažnas numatote biudžetą, kurį galite skirti naujam pirkiniui, tiesa? Pagal šį kriterijų mūsų spintų su stumdomomis durimis pasirinkimas platus – kainos varijuoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų.
Pigios spintos su stumdomomis durimis kainuoja nuo 300 eurų. Tiek mokėsite už kompaktiškas dviejų durų spintas, pagamintas iš medžio drožlių plokščių. Tačiau galime pasidžiaugti, jog mūsų pasiūloje žemesnė kaina tikrai nelemia prastesnės baldo kokybės, tad net ir turėdami mažesnį biudžetą įsigysite kokybišką bei patvarų baldą. Brangiausių spintų su stumdomomis durimis kainos siekia gerokai virš poros tūkstančių eurų. Tiek kainuoja spintos stumdomomis durimis iš medžio masyvo, kurios dėmesį kausto įspūdingu dizainu, demonstruojama prabanga, solidumu. Šios spintos interjerui tikrai suteiks ypatingų akcentų, o jus stebins ilgaamžiškumu, patvarumu ir kitomis savybėmis, kurias įvertinsite ilgalaikėje perspektyvoje bei kasdien, žavėdamiesi nepriekaištinga baldo išvaizda.
Beje, būtina paminėti ir galimybę spintas su stumdomomis durimis įsigyti pigiau. Mūsų klientai puikiai žino, kad dažnai juos lepiname patraukliomis akcijomis, leidžiančiomis sutaupyti nemažą pirkinio sumos dalį. Nuolaidos labai dažnai suteikia progą už numatytą biudžetą įsigyti kur kas geresnį variantą, nei buvo planuota iš pradžių.

Spintos stumdomomis durimis internetu ir salonuose

Tikriausiai jau nereikia sakyti, kaip patogu yra pirkti internetu. Sutaupote labai daug savo laiko, kurį reikėtų skirti kelionėms po fizines pardavimo vietas. Negana to, galite visiškai nepriklausomai nuo parduotuvių darbo laiko ir strateginės padėties planuotis pirkimo procesą ir spintą įsigyti tada, kada patogiausia jums. Galimybė pirkti internetu naudinga ir tada, jei gyvenate atokesnėse vietovėse ar tiesiog neturite galimybės atvykti į didžiuosius miestus įsigyti patinkančių baldų. Mes siūlome ne tik patrauklų asortimentą, labai geras kaina, patogų pirkimo procesą, bet ir pirkinių pristatymą, siekdami maksimalaus komforto kiekvienam mūsų pirkėjui.
Prie kiekvienos prekės e. parduotuvėje rasite informaciją su esminiais aspektais, taip pat pateiktos baldus iliustruojančios nuotraukos, kas dar labiau palengvina pasirinkimą. Tad jei aktuali nauja kokybiška spinta su stumdomomis durimis, šioje e. parduotuvėje pirksite taupydami ir laiką, ir finansus.
Ir nors pirkti internetu labai patogu, greita ir paprasta, kiekvieno iš jūsų laukiame ir baldų salonuose, jei patikusias spintas norite apžiūrėti realiai. Tad jei turite galimybę, užsukite į mūsų fizines pardavimo vietas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Elektrėnuose. Salonuose ne tik apžiūrėsite baldus, bet ir galėsite pasikonsultuoti su darbuotojais, kurie atsakys į iškilusius klausimus, patars, papasakos išsamiau ir padės pasirinkti, jei dvejojate ar nežinote, koks variantas geriausias jums.