Loading

Spintelės

Universalumu išsiskiriančios spintelės ne tik talpios, bet dar ir dera bene kiekvienoje namų patalpoje.

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
112,00 81,76
123,00 89,79
Kaina nuo:
346,75
Kaina nuo:
457,71
535,00 390,55
Kaina nuo:
634,37
Kaina nuo:
317,46
1293,00
76,00 70,68
150,00 109,50
46,00 41,40
Kaina nuo:
298,57
85,00 80,75
Kaina nuo:
665,03
196,00 143,08
310,00 226,30
587,00 428,51
130,00 123,50
99,00 94,05
119,00 86,87
112,00 81,76
168,00 159,60
299,00 218,27
691,00
106,00 77,38
389,00 283,97
1008,00
196,00 143,08
Kaina nuo:
746,79
282,00 205,86

Kas yra spintelė ir kokia ji gali būti?

Spintelė yra tarsi sumažintas spintos variantas – paskirtis ta pati, tik matmenys mažesni. Šie baldai talpina skirtingus daiktus: nuo drabužių iki įvairiausių smulkmenų, taip pat, priklausomai nuo dizaino sprendimų, interjerui suteikia jaukumo, elegancijos, prabangos.

Spintelės gali būti skirtos svetainės erdvei ar kitai reprezentatyviai namų zonai – čia dažnai pasirenkamos spintelės su stiklu. Naktinės spintelės prie lovos yra skirtos miegamojo zonai. Miegamajame dailus sprendimas bus spintelės-komodos su stalčiais, su rankenėlėmis. Wc / vonios spintelė – idealus pasirinkimas vonios patalpai (ypač dažnai montuojamos po kriaukle). Jos gali būti su lentynėlėmis ar su stalčiais, varstomos. Dar yra ofiso / biuro spintelės. Pastarosiose paprastai laikomi dokumentai, knygos, šios spintelės būna su durelėmis arba atviromis lentynomis. Valgomajame neretai įsikuria spintelės-indaujos – elegantiškas ir stilingas pasirinkimas.

Priklausomai nuo to, kokioje patalpoje baldas bus įkurdintas, spintelės gali būti skirtos:

- rūbams;

- rankšluosčiams;

- knygoms;

- raktams;

- indams;

- televizoriui;

- dokumentams;

- ir daugeliui kitų daiktų tiek namuose, tiek biure.

Kokią spintelę pasirinkti?

Patalpos dydis

Kaip teigia „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius, kokias spinteles pirkti, dažnai Jums „sufleruoja“ patalpos dydis. Mažam kambariui nesirinkite masyvių, didelių, aukštų spintelių, kurios optiškai sumažins, suspaus ir taip nedidelę erdvę. O didelėms patalpoms, atvirkščiai, rinkitės didesnių matmenų spinteles, nevenkite natūralaus medžio masyvumo, nes mažos spintelės didelėje erdvėje tarsi pranyks, vizualiai atrodys neskoningai.

Kambario interjeras

Dar vienas reikšmingas aspektas – kambario interjeras. Kurkite vientisą ir harmoningą stilių, o tai padaryti padės tam pačiam interjero stiliui atstovaujantys baldai, linijos, koloritas, tekstūros ir pan. Jei kambaryje vyrauja klasika, geriausiai tiks klasikinės spintelės, jei skandinaviškas stilius – rinkitės skandinaviškas spinteles, prabangiai erdvei įsigykite solidumu, rafinuotumu alsuojančias prabangias spinteles ir t. t.

Spalva

Spalvos padeda kurti tokį patalpos stilių ir nuotaiką, kokios Jūs norite: jaukią, romantišką, elegantišką, solidžią ir t. t. Spintelės yra nedideli baldai, todėl originalios, išskirtinės spalvos gali tapti šauniais kambario akcentais, jei norite drąsesnių, įmantrių sprendimų. Pasirinkę spinteles, kurių spalvos atitinka kambario sienų apdailą ar kitų baldų koloritą, sukursite nepriekaištingą vientisumo įspūdį.

Spintelių tipai

Spintelių spektras rinkoje labai platus – pakabinamos, pastatomos, kampinės, ant kojelių, be kojelių, su lentynomis, stalčiais, stiklu, nedidelės, aukštos, su rankenomis ar be rankenų ir t. t. Kokią rinktis, priklauso nuo Jūsų poreikių, interjero, patogumo, erdvės ir kt. Pavyzdžiui, spintelės su ratukais suteikia daugiau mobilumo galimybių, tokią spintelę lengvai perstumsite į kitą kambario vietą. Tai pasiteisina biuruose, taip pat svetainėje, jei spintelė kartais atlieka ir staliuko funkciją. Ant sienos pakabinamos spintelės padeda kurti įmantresnes baldų kompozicijas bei taupo grindų plotą, kas aktualu kompaktiškuose būstuose. Kampinės spintelės padeda išnaudoti daugiau kambario erdvių.

Spintelės mūsų asortimente

· Turime platų pasirinkimą spintelių su vienomis, dvejomis ar daugiau durelių, su stalčiais, turinčiais klasikines ar įmantrias rankenėles, su lentynomis, stiklo elementais, klasikinėmis, stilingomis, įmantriomis kojelėmis ir kt. Labai platus spintelių spektras leis kiekvienam iš Jūsų atrasti tą idealųjį variantą. Jei ieškote spintelės svetainei, puikiu pasirinkimu bus turinčios stiklines dureles, suteikiančias papildomos elegancijos, rafinuotumo, kas svetainės erdvei labai sveikintina. Turime ir žaismingo dizaino spintelių – tokios labai tiks vaiko / jaunuolio kambariui. Mūsų asortimente yra vertikalios ir horizontalios spintelės įvairiems baldų deriniams.

· Siūlome skirtingų spintelių dydžių spektrą: aukštis nuo 30 iki 200 cm, plotis nuo 40 iki 180 cm, gylis nuo 27 iki 80 cm.

· Mūsų parduotuvėse pirkėjų laukia šiuolaikinės, modernios, klasikinės, modernios klasikos, prabangios, industrinio stiliaus, Provanso, retro, vintažinio, skandinaviško stiliaus spintelės. Platus spektras leidžia lengvai kurti vientisą interjerą skirtingose Jūsų namų patalpose.

· Plati spalvų gama suteikia progą net išrankiausiam pirkėjui įsigyti jo poreikius atitinkančią spintelę. Rinkitės įvairius rudus atspalvius, baltas, pilkas, raštais dekoruotas spinteles, taip pat apjungiančias kelių spalvų derinius.

· Siūlome spinteles su apšvietimu arba be apšvietimo. Apšvietimas yra ne tik stilingas akcentas, bet ir funkcionalus papildomas elementas, todėl pasirinkus baldą su apšvietimu vienu šūviu nušaunami du zuikiai.

· Kokybė yra viena kertinių vertybių visuose mūsų veiklos etapuose, todėl garantuojame, jog įsigysite kokybiškus, patvarius, ilgaamžius baldus savo namams. Prioritetą teikiame tik aukštus kokybės reikalavimus atitinkančioms medžiagoms.

· Didžiąją asortimento dalį sudaro lenkiškos ir baltarusiškos spintelės, jau spėję pelnyti simpatijas labai plataus mūsų klientų rato. Tokie gamintojai kaip „ML“ baldai, „Szynaka“ baldai, „Neman“ baldai, „Pinskdrev“ baldai ir kiti, kurių produkciją įtraukiame į asortimentą, baldų rinkoje vertinami ir pozicionuojami kaip patikimi bei gaminantys aukštus kokybės standartus atitinkančius gaminius.

· Platus kolekcijų spektras leis kiekvienam namų stiliui atrasti idealiai tinkančią spintelę.

Kiek kainuoja spintelė?

Spintelės kainą suponuoja medžiagos, apdaila, stiklo elementai, baldo matmenys ir kiti aspektai. Nemažai spintelių mūsų asortimente parduodamos mažiau kaip už šimtą eurų. O norintys įsigyti pigiau gali pasinaudoti dažnai taikoma viena ar kita akcija. Patraukli nuolaida leis sutaupyti net kelias dešimtis procentų baldo kainos! Spintelių išpardavimas yra puiki proga mūsų klientams už kokybišką baldą mokėti mažiau.

Kur pirkti spinteles namams?

Domina naujos spintelės miegamajam, svetainei, biurui, o gal virtuvinė spintelė ar jų komplektas? Apsilankykite „Deinavos baldų“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Elektrėnuose, taip pat galite pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje. Patrauklus kainos ir kokybės santykis, pavydėtinas asortimentas, pagalba renkantis, profesionalus aptarnavimas laukia kiekvieno iš Jūsų.

„Deinavos baldai – šeimos baldai!“ Tad neabejokite, jog mūsų asortimente išsirinksite visų šeimos narių poreikius atitinkančias spinteles.

Spintelės kabinimas – papildoma mūsų teikiama paslaugas už patrauklią kainą.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.