Naujas blokas
Karuselė (paprasta)
Karuselė (paprasta)
Konktaktų forma
Konktaktų forma
Forma skirti surinkti informaciją iš lankytoj
CTA
CTA
Išplėčiama dėžutė
Išplėčiama dėžutė
Failai
Failai
Galerija
Galerija
Info blockai
Info blockai
Interjeras
Interjeras
Prisijungimo ir naujo vartojo forma
Prisijungimo ir naujo vartojo forma
Žemėlapis
Žemėlapis
Prekių dėžutė
Prekių dėžutė
Baldų salonai
Baldų salonai
Block used for locations
Tekstas
Tekstas
Text block used for simple text paragrphs or tables
Išsiskeidžiantis tekstas
Išsiskeidžiantis tekstas
Video
Video
Įkelkite filmukus iš YouTube arba vimeo platformų
Pasirikite bloko tipą

Baldų salonai — „Deinavos baldai“

Namuose, biure ar kitos paskirties patalpose baldai atlieka nemažą pluoštą funkcijų: jie užtikrina komfortą, suteikia patogias vietas atsisėsti, susidėti daiktus, jie padeda kurti norimą stilių, nuotaiką ir t. t. O variacijų kūrybai yra neįtikėtinai daug, kadangi baldų spektras mūsų asortimente neįtikėtinas: svetainės, virtuvės, miegamojo, vaikų kambario, biuro ir kitų patalpų namams ir ne tik namams baldai patrauklia kaina. Siūlome didžiulę įvairovę pagal tai, kokiai patalpai baldai skirti, koks koloritas, matmenys, medžiagos, formos, tekstūros, apdailos būdai ir kiti sprendimai. Todėl identifikuokite savo poreikius ir užsukite išsirinkti.

Baldų salonas: kodėl verta jį aplankyti?

Pirkti internetu mūsų e. parduotuvėje tikrai labai patogu. Negana to, tai leidžia jums taupyti laiką, kadangi nereikia važiuoti į parduotuves, gaišti laiko eismo spūstyje, o jei gyvenate kituose miestuose, tai nereikia planuotis ilgesnės kelionės. Tačiau nepaisant to, užsukti į baldų saloną apžiūrėti patikusių baldų realiai visuomet yra labai gera patirtis. Tad jei turite galimybę, atvykite ir apžiūrėkite baldus, atsisėskite ir išbandykite jų teikiamą komfortą, palieskite aukštos kokybės gobeleną, įsitikinkite, kad spalva idealiai tiks jūsų interjere.

Esate laukiami visuose mūsų salonuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Elektrėnuose. Jei turite klausimų, abejonių ar negalite priimti sprendimo, mūsų profesionali komanda jums padės.

„Deinavos baldų“ parduotuvės Lietuvoje

Norintys atvykti į mūsų baldų salonus gali rinktis net iš kelių vietų – turime parduotuves skirtinguose miestuose Lietuvoje, todėl esame lengviau pasiekiami klientams iš įvairių mūsų šalies vietovių, o taip pat ir iš užsienio.

Sostinėje veikia du mūsų baldų salonai. Pirmasis baldų salonas įsikūręs prekybos centro BIG antrame aukšte. Čia esantis salonas dirba visomis savaitės dienomis. Dar vieną mūsų saloną rasite Kaune, Urmo bazės Žaliojoje galerijoje, 5 salėje. Ši parduotuvė dirba visas savaitės dienas, tik savaitgalį trumpiau, todėl prieš vykdami pasitikslinkite darbo laiką. Esate laukiami ir mūsų salone Klaipėdoje, kurį rasite prekybos centre „Minijos baldų centras“. Šis salonas dirba nuo pirmadienio iki šeštadienio. Ketvirtąjį mūsų saloną rasite Elektrėnuose, adresu Rungos g. 8. Ši parduotuvė irgi dirba nuo pirmadienio iki šeštadienio, beje, šeštadienį dirbame trumpiau.