Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Ilgis: 175 cm, Gylis: 39 cm, Aukštis: 180 cm

164,00 155,80

Ilgis: 250 cm, Gylis: 42 cm, Aukštis: 190 cm

454,00 431,30

Ilgis: 260 cm, Gylis: 44 cm, Aukštis: 190 cm

520,00 494,00

Ilgis: 278 cm, Gylis: 46 cm, Aukštis: 162 cm

462,00 438,90
%
Turime sandėlyje

Ilgis: 324 cm, Gylis: 61 cm, Aukštis: 218 cm

1534,00 1150,50

Ilgis: 175 cm, Gylis: 39 cm, Aukštis: 180 cm

178,00 169,10

Ilgis: 244 cm, Gylis: 51 cm, Aukštis: 218 cm

1232,00 924,00

Ilgis: 164 cm, Gylis: 51 cm, Aukštis: 218 cm

986,00 739,50

Žymos:

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Kas yra sekcija?

Sekcijomis vadiname spintą, dažniausiai įkurdinamą svetainėje, kurią sudaro kelios vienodos ar panašios dalys: aukštesnės ir žemesnės spintelės, lentynos, stiklai, vitrinos, vieta televizoriui (galima komplektuoti ir be televizoriaus), kartais ir komoda. Sekcijos gali būti komplektuojamos su atskiru staliuku televizoriui ar be tv staliuko. Nors sekcijos daugiausia siejamos su svetainės patalpa, kai kurios įsikuria ir erdviuose valgomuosiuose, pavyzdžiui, sekcijos-indaujos tipo. O sekcijos-spintos komplektas tiks mažiems būstams, kur svetainė drauge atlieka ir miegamojo funkciją.

Šiandien rinkoje esančios modulinės sistemos yra funkcionalios, jos tampa ne tik reprezentatyviu svetainės baldu, bet dar yra ir labai talpios! Tad ką dėti į sekciją? Atvirose lentynose arba lentynose su stiklinėmis durelėmis paprastai laikomi daiktai, kuriuos norime padaryti matomus sau, šeimos nariams ir svečiams. O už nepermatomų durelių, stalčiuose paprastai įsikuria dokumentai, pietų servizai, staltiesės, nuotraukų albumai ir pan.

Kaip išsirinkti sekciją?

Jei svarstote, kokią sekciją pirkti, turite žinoti, jog tikslinga atsižvelgti ne tik į dizainą ir sekcijos grožį, bet ir individualius poreikius. Kaip teigia „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius, svarbu, ką sekcijoje norėsite laikyti, ar reikia talpaus ar daugiau reprezentacinę funkciją atliekančio baldo, koks stilius kuriamas svetainėje, kiek patalpoje vietos, koks koloritas vyrauja ir pan.

Jei tai ne pirmoji sekcija Jūsų namuose, t. y. ji pakeis senąją, reikalingus matmenis numatyti bus lengviau. O jei ieškote gražios sekcijos naujiems namams, tuomet skrupulingai išmatuokite patalpą, susidarykite baldų išplanavimą ir apskaičiuokite, kokio dydžio sekcija tiks geriausiai.

Sekcijos mažai svetainei

Mažai svetainei nesirinkite masyvios, didelės, iš daug dalių sukomplektuotos sekcijos, nes ji labai apsunkins erdvę, apribos judėjimą, vaizdas nebus dailus. Mūsų asortimente rasite stilingų kompaktiškų, lengvumo įspūdį kuriančių sekcijų mažoms svetainėms ir masyvių, prabangių, didelių, puikiai atrodysiančių erdviose patalpose. Puiku, jei sekcija užims ne daugiau kaip porą trečdalių sienos, prie kurios ją statysite, ploto.

Sekcijos pagal svetainės interjero stilių

Svetainės interjero stilius yra dar vienas „patarėjas“ renkantis sekciją. Kiekvienas baldas turi atitikti tą stilių, kurį kuriate šioje patalpoje, – taip sudarysite vientisą vaizdą, svetainė atrodys nepriekaištingai. Mūsų asortimente rasite sekcijų savo svetainei, nepriklausomai nuo to, ar joje vyrauja asketiškas minimalizmas, ar prabangi klasika, svajingasis Provansas, stilingas skandinaviškas stilius, o gal rustic jaukumas ar netradiciniai urbanistinio stiliaus sprendimai.

Taip pat įvertinkite, kokias funkcijas sekcija atliks Jūsų svetainėje. Ar tai bus baldas dėl grožio, kuriame puikuosis knygos, laimėjimai, keli suvenyrai ir pan. O gal sekcijoje norėsite laikyti kur kas daugiau daiktų? Atsakymas į šiuos klausimus padės smarkiai sumažinti alternatyvų lauką.

Sekcijos mūsų asortimente

· „Deinavos baldai – šeimos baldai“, todėl mūsų sekcijų asortimentas orientuotas į individualių poreikių turinčias didesnes ar mažesnes šeimas ir skirtingų dydžių erdves: didelės, talpios sekcijos arba mažos, kompaktiškos, net mini sekcijos, sekcijos kartu su spinta, su komoda (puikus pasirinkimas, jei į sekciją dėl vietos stokos reikia perkelti ir dalį šeimos narių drabužių).

· Sekcijos įvairiems interjero stiliams – mūsų asortimente išsirinksite idealiai tinkančią, jei Jūsų svetainėje vyrauja modernus, šiuolaikiškas, klasikinis, prabangus, modernios klasikos, industrinis, retro, skandinaviškas stilius.

· Kruopščiai atrinkti gamintojai – kokybės ir patikimumo garantija. Mūsų asortimente – kokybiškos „Taranko“, „Szynaka“ baldų sekcijos iš Lenkijos.

· Stiliumi, medžiagomis, spalvine gama, formomis, dizaino sprendimais išsiskiriančios lenkiškos, baltarusiškos kolekcijos.

· Sekcijos su LED apšvietimu arba be apšvietimo.

· Spalvų gama leis nepriekaištingai pritaikyti sekciją prie svetainėje vyraujančio kolorito: tamsaus medžio ar net juodos spalvos sekcijos tamsesniems interjerams ir baltos, baltos spalvos ir šviesaus medžio kompozicijos – šviesioms patalpoms. Labai moderniai atrodo blizgios sekcijos, t. y. turinčios blizgų fasadą.

· Pasirinkimas pagal interjero stilių: klasikinės, modernios, šiuolaikinės, skandinaviškos ir kt. Klientų simpatijas pelnė ir modernios šiuolaikinės, ir net tarybinės sekcijos.

· Skirtingos geros kokybės medžiagos suteikia progą įvairių poreikių ir skirtingų finansinių galimybių turintiems pirkėjams išsirinkti tinkamiausią sekciją. Galbūt prioritetą teikiate natūralaus medžio baldams? Nepriekaištingas pasirinkimas bus ąžuolinės sekcijos. O gal domina ne tik medinės sekcijos, bet ir pagamintos iš kitų aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, MDF?

· Modulinės sistemos yra pastatomos, kai kurios sekcijos dalys – pakabinamos. Tai leidžia taupyti grindų ir efektyviau užpildyti sienos plotą.

· Ir asortimento senbuvė, ir naujiena – kiekviena sekcija yra tai, kas papuoš Jūsų namų svetainę!

Kur pirkti sekciją? „Deinavos balduose“!

Jei reikalinga nauja, kokybiška, patvari sekcija konkurencinga kaina, „Deinavos baldai“ yra puikus šansas, kuriuo privalu pasinaudoti. Siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį, profesionalų aptarnavimą, pagalbą renkantis ir platų badų spektrą. O norintys svajonių baldus įsigyti pigiau gali pasinaudoti akcija – puikios nuolaidos garantuoja viliojančią kainą už aukštos kokybės baldą.

Rinktis sekciją galite mūsų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose arba labai patogu ir greita pirkti internetu. Geros prekių foto leidžia susidaryti realų vaizdą, kaip atrodo baldas. Parduodame tik patikimų ir puikiai baldų rinkoje pozicionuojamų gamintojų produkciją. Mūsų klientų itin vertinami pagaminti Lietuvoje baldai, taip pat pasiekiantys mus iš Lenkijos, iš Rusijos, iš Baltarusijos ir iš Kinijos.

Patogus pirkimas ir surinkimas! Naujos sekcijos paprastai parduodamos dalimis, tad nenuostabu, jog dažnam kyla klausimas, kaip surinkti sekciją? Galite vadovautis prie baldų pridedama instrukcija, bet tokiu atveju reikės skirti nemažai savo brangaus laiko. Perkantiems „Deinavos baldus“ siūlome patrauklų kainos ir laiko požiūriu variantą – surenkame Jūsų įsigytus baldus sparčiai, atsakingai ir kokybiškai. Surinkimo kaina kiekvienu atveju skaičiuojama individualiai.