Loading
Pristatymo laikas
KainaEur
Išmatavimaicm
Ilgis
Plotis
Aukštis
Filtruoti

Vaikiškos daiktadėžės

Vaikus auginantys tėveliai puikiai žino, kad vaikų kambariuose daugiausia yra ne ko kito, o žaislų. Tad klausimas, kur juos visus sudėti ir kaip palaikyti tvarką kambaryje, aktualus visiems. Daiktadėžės vaikams – tai stilingos, talpios ir funkcionalios vaikiškos žaislų dėžės, priglausiančios ne tik žaislus, bet ir kitus vaiko daiktus.

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
5,00 4,75
84,00 61,32

Vaikiškos daiktadėžės mūsų asortimente

· Mūsų vaikiškos daiktadėžės tiks bet kokiam vaiko kambario interjerui: klasikiniam, moderniam, skandinaviškam, Provanso ir kt.

· Daiktadėžės talpios, atidarymo mechanizmas patogus ir saugus, todėl net mažesnis vaikas galės patogiai naudotis savarankiškai.

· Daiktadėžė-suoliukas – labai praktiškas sprendimas, suteikiantis ne tik erdvę sudėti vaiko žaislams, bet ir patogią vietą atsisėsti.

· Daiktadėžės vaikams pagamintos iš kokybiškų, saugių naudoti, tvirtų bei atsparių medžiagų, kurios dovanos puikią naudojimosi baldu patirtį.

· Šviesi daiktadėžių paletė leis jas lengvai priderinti skirtingo kolorito vaikų kambariuose.

Kur pirkti talpią daiktadėžę vaikų kambariui?

Domina stilinga ir talpi vaikiška daiktadėžė žaislams? Ieškote, kur tokios parduodamos konkurencinga kaina? Apsilankykite „Deinavos baldų“ pardavimo vietose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Elektrėnuose arba galite pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje. Tiek fizinėse pardavimo vietose, tiek perkant internetu Jūsų laukia naujos, stilingos daiktadėžės, puikus kainos ir kokybės santykis, dažnai vyksta baldų išpardavimas su akcija, o tai puiki proga mokėti dar pigiau ir sutaupyti! Jei yra poreikis pirkti išsimokėtinai, galime pasiūlyti labai lanksčias sąlygas.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.