Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
119,00 113,05
Kaina nuo:
809,97
715,00 622,05
130,00 105,30
261,00 234,90
477,00 367,29
154,00 124,74
Kaina nuo:
724,00
261,00 234,90
142,00 134,90
156,00 126,36
740,00 643,80
1036,00 901,32
183,00 164,70
187,00 168,30

Kokį tualetinį makiažo staliuką rinktis?

Jei svarstote, kokį tualetinį staliuką pirkti, „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius pataria įvertinti savo finansines galimybes, kambaryje vyraujantį stilių ir patalpos dydį. Du paskutiniai aspektai padės nuspręsti, kokio dydžio ir kokio stiliaus, kolorito kosmetinis makiažo staliukas atrodys proporcingai, gražiai ir labiausiai derės Jūsų kambario interjere. Jei patalpoje vyrauja minimalistinis stilius, rinkitės metalo, stiklo paviršius, lygias linijas, kuo mažiau dekoracijų ir puošybos elementų turintį baldą. Jei vyrauja klasika, tobulai derės masyvesnis, medinis tualetinis staliukas. Provansui neabejotinai įstabiai tiks baltos, pilkos spalvos ar kitų pastelinių atspalvių medinis grožio kosmetinis staliukas, turintis grakščias, plastiškas kojeles, subtiliai dekoruotas, o jei dar pasirinktumėte sendintos medienos įvaizdį, tai neabejotinai pataikytumėte į dešimtuką.

Siekiant patogumo reikėtų rinktis staliuką su veidrodžiu, taip pat puikus pasirinkimas bus tualetinis staliukas su apšvietimu. Jei reikia daugiau vietos grožio priemonėms ar kitiems daiktams, prioritetą teikite kosmetiniam staliukui su stalčiumi ar net keliais stalčiais.

Tualetiniai – kosmetiniai staliukai mūsų asortimente

· Nauji kosmetiniai staliukai su veidrodžiu arba be veidrodžio, maži ir dideli, su žemomis ar aukštomis kojelėmis, su stalčiais, su durelėmis ir kt. – labai platus dizainų spektras leis atrasti tobulai atitinkantį Jūsų poreikius ir simpatijas.

· Modernūs, klasikiniai, prabangūs, Provanso stiliaus ir kt. – atrasite tinkamiausią Jūsų namų interjerui.

· Koks tualetinis staliukas tiks Jūsų kambariui pagal vyraujantį koloritą: baltas, rudas, kreminis, o gal baltas su juodu stalo paviršiumi? Turime įvairių spalvų ir spalvinių derinių, todėl net išrankiausias klientas išsirinks idealiai tinkantį prie kambario spalvų paletės.

· Metaliniai, mediniai ir kitų medžiagų kosmetiniai staliukai Jūsų namams – rinkitės tai, kas labiausiai žavi. Mūsų klientų itin mėgiami mediniai tualetiniai staliukai, alsuojantys prabanga, rafinuotumu. Mediniai staliukai tobulai įsilies kone į bet kurį interjerą. Jei kambarys nedidelis, prioritetą teikite stiklui – jis optiškai didina erdvę. Tinka plonos metalinės kojelės, suteikiančios staliukui grakštumo, nemasyvūs sprendimai iš medžio. Jei patalpa didelė, eksperimentuokite, nebijokite įsileisti drąsių, masyvių sprendimų,mėgaukitės medžio teikiama prabanga.

· Didelę dalį asortimento sudaro nauji, puikūs lenkiški staliukai, jau spėję pelnyti mūsų klientų simpatijas.

Kur pirkti gerą grožio staliuką namams?

Svarstote, kur pigiai parduodami kokybiški, dailūs ir ilgaamžiai tualetiniai – kosmetiniai staliukai? Jei prioritetą teikiate kokybei ir dailiam dizainui, bet ranka nenumojate ir į konkurencingą kainą, tuomet „Deinava baldų“ salonuose tikrai išsirinksite savo favoritą. Mūsų salonus rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Taupantys savo laiką gali pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje. Visi gaminiai išsiskiria kokybe ir patrauklia kaina. O norintys mokėti pigiai turėtų sekti mūsų specialius pasiūlymus ir nepraleisti, kada kosmetiniams staliukams taikoma akcija.

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.