Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
12...5
108,00
123,00 89,79
190,00
53,00 50,35
813,00
36,00 29,16
849,00 738,63
150,00
186,00
164,00 155,80
90,00 85,50
142,00
35,00 33,25
169,00
71,00 67,45
116,00
44,00 32,12
82,00 77,90
140,00 133,00
41,00 33,21
124,00 117,80
53,00 50,35
57,00 46,17
146,00 112,42
12...5
12...5
12...5

Kaip išsirinkti knygų lentyną svetainei?

Knygų lentynos svetainėje kuria solidų ir elegantišką įvaizdį, tad jei norite savo svetainėje pastatyti knygų lentyną, turėsite šiokį tokį iššūkį gerąja prasme, nes pasirinkimas baldų rinkoje platus. Kita vertus, tai labai gerai, nes gausite progą nepriekaištingai įgyvendinti savo viziją ir rasti baldą, atitinkantį visus keliamus reikalavimus.

„Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius besirenkantiems lentyną knygoms pataria įvertinti kitus svetainės baldus, šios namų zonos apdailą, vyraujantį stilių ir, žinoma, svetainės dydį. Nors esame įpratę pagrindiniais baldais svetainėje laikyti minkštų baldų komplektą ir sekciją, visgi būtent knygų lentynos čia neretai tampa tuo akcentu, į kurį krypsta visų dėmesys.

Ar didelė Jūsų svetainė? Jei taip, tada turite labai plačias pasirinkimo galimybes – Jums tiks talpi, aukšta, plati, masyvi knygų lentyna arba jų derinys. Kita vertus, jei svetainėje jau yra nemažai baldų, tada vertinkite alternatyvas kiek atsargiau, kad svetainė neatrodytų perpildyta baldais, taip pat turi likti pakankamai vietos judėjimui, kas ypač aktualu, jei turite vaikų. Mažai svetainei didelių gabaritų lentynos netiks, nes pastarosios erdvę vizualiai mažins, spaus ir net pati dailiausia lentyna čia atrodys tarsi įsprausta, jei bus per didelių gabaritų. Išlaikykite proporcijas. Nedideliam kambariui ieškokite žemų lentynų, taip pat atsižvelkite į dizainą, kuriamą lengvumo įspūdį. Galbūt verta pasinaudoti kampinės knygų lentynos privalumais, siekiant svetainės plotą išnaudoti kuo racionaliau? Taip pat dar vienas patarimas – didelei erdvei tiks ir atviros, ir uždaros knygų lentynos, o štai mažai tikslinga žvalgyti atvirų, kurios vizualiai erdvę šiek tiek didins. Dar vienas aspektas – mažai erdvei išnaudokite sienos plotą, t. y. rinkitės pakabinamas lentynas.

Kokie kiti baldai svetainėje? Jei Jūsų svetainės baldai yra odiniai, mediniai, masyvūs, prabangūs, tai tokia turėtų būti ir knygų lentyna. Pagalvokite, jei šalia tokių baldų pastatysite minimalistinio dizaino, kuklią lentyną, ji išsiskirs ir atrodys neskoningai. Taigi, rinkdamiesi knygų lentyną svetainei įvertinkite kitų baldų spalvas, medžiagas, stilių.

Ne mažiau svarbus ir visos svetainės interjeras. Klasikiniame interjere nepriekaištingai atrodo ąžuolinės knygų lentynos, skandinaviškam tinka medinės, švelnių, neutralių spalvų, Provansui – sendinto medžio įspūdis, elegantiškos linijos, moderniam rinkitės medžio, metalo bei stiklo derinius ir t.t. Interjero stilių atitinkantys baldai padės kurti harmoniją ir darnią visumą svetainėje.

Svetainės knygų lentynos mūsų asortimente

· Svetainės knygų lentynų įvairovė mūsų salonuose ir el. parduotuvėje labai didelė: atviros, uždaros, su durelėmis, su stalčiais, pakabinamos ant sienos, pastatomos, klasikinės, įdomios ir kt. Įvertinkite savo poreikius ir rasite idealiai juos atitinkančią knygų lentyną.

· Skirtingi lentynų matmenys leidžia atrasti reikiamą dydį ar kurti norimas lentynų knygoms kompozicijas. Mūsų knygų lentynų svetainei išmatavimai: aukštis – nuo 43 iki 216 cm, plotis – nuo 35 iki 112 cm, gylis – nuo 31 iki 41 cm.

· Klasikinės, modernios, prabangios, skandinaviškos, retro ir kitiems stiliams atstovaujančios svetainės knygų lentynos – rinkitės nepriekaištingai papildysiančias Jūsų namų svetainės interjerą.

· Baltos, rudos, medžio spalvos ir kt. – kurios geriausiai tiks prie Jūsų svetainėje vyraujančio kolorito?

· Medinės, iš MDF ir kitų kokybiškų medžiagų pagamintos lentynos. Medžiagos didele dalimi prisideda prie baldo patvarumo, ilgaamžiškumo, išvaizdos bei eksploatavimo ypatumų ir priežiūros, todėl prioritetą teikiame tik iš aukštus kokybės reikalavimus atitinkančių medžiagų pagamintiems baldams.

· Klasikinio dizaino ir originalios, griežtų, taisyklingų linijų ar plastiškų, įprasti ar netikėti sprendimai? Kas domina Jus? Plačiame mūsų asortimente – nuo įprastų, kuklių sprendimų iki labai modernių ir išraiškingų.

Kur įsigyti kokybiškų knygų lentynų svetainei?

Ieškote, kur parduodamos naujos aukštos kokybės, dailios lentynos knygoms? O gal ieškote idėjos savo svetainės interjerui? Užsukite į „Deinavos baldų“ salonus, kur Jūsų laukia labai platus lentynų ir kitų baldų pasirinkimas, konkurencinga gaminių kaina bei dėmesingas ir profesionalus aptarnavimas. Patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime išsirinkti. Mūsų salonus rasite Vilniuj, PC BIG ir Baldų namuose „Skraja“; Kaune prekybos miestelyje „Urmas“; Klaipėdoje įsikūrusiame PC „Minijos baldų centre“, bei Elektrėnuose Rungos g. 8.

Jei gyvenate ne šiuose miestuose ar tiesiog negalite atvykti į salonus, pirkite internetu. Mūsų el. parduotuvėje rinksitės taip pat iš pavydėtinai plataus asortimento, pasinaudosite viena kita akcija ir mokėsite pigiau. Knygų lentynų išpardavimas su nuolaida yra puiki proga sutaupyti, bet ne kokybės sąskaitą.

Mūsų salonus parduodami baldai pasiekia iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Kinijos ir Rusijos.

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.