Loading
Pristatymo laikas
KainaEur
Išmatavimaicm
Ilgis
Plotis
Aukštis
Sėdimosios dalies aukštiscm
Sėdimosios dalies gyliscm
Filtruoti

Virtuvinės taburetės

Taburetės yra virtuvėje naudojamos kėdės, neturinčios atlošo ir porankių. Virtuvinės taburetės lengvai telpa po stalu, po stalviršiu, todėl yra nepamainomas pasirinkimas mažoms virtuvėms. Plati dizainų įvairovė suteikia šansą išsirinkti tokias taburetes, kurios nepriekaištingai atrodys klasikinėje, modernioje, skandinaviškoje, retro ar kito stiliaus virtuvėje.

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
268,00
173,00
Kaina nuo:
34,31
Kaina nuo:
35,77
169,00
197,00 143,81
198,00 144,54
112,00
148,00

Taburetės mūsų asortimente

Mūsų asortimente yra metalinės, iš MDF ar kitų patvarių ir kokybiškų medžiagų pagamintos taburetės virtuvei. Medžiagos lemia baldo atsparumą, priežiūros ypatumus, eksploatavimą, išvaizdą ir jos kitimą ilgalaikėje perspektyvoje. Žinome tai ir prioritetą teikiame tik patikimoms medžiagoms. Mūsų taburetės virtuvei yra tvirtos, stabilios ir dovanos geriausią naudojimosi jomis patirtį.

Ieškote, kur parduodamos naujos, dailios ir kokybiškos virtuvinės taburetės? Apsilankykite „Deinavos baldų“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Elektrėnuose. Negalintys atvykti taburetes gali rinktis ir įsigyti mūsų el. parduotuvėje – pirkti internetu labai patogu taupantiems laiką. Jūsų laukia geras pasirinkimas, konkurencingos kainos, galimybė pirkti pigiau, kai taikomos šaunios akcijos! Tiek fizinėse pardavimo vietose, tiek internetu įsigytus baldus pristatome visoje Lietuvoje.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.