Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Taburetės mūsų asortimente

Mūsų asortimente yra metalinės, iš MDF ar kitų patvarių ir kokybiškų medžiagų pagamintos taburetės virtuvei. Medžiagos lemia baldo atsparumą, priežiūros ypatumus, eksploatavimą, išvaizdą ir jos kitimą ilgalaikėje perspektyvoje. Žinome tai ir prioritetą teikiame tik patikimoms medžiagoms. Mūsų taburetės virtuvei yra tvirtos, stabilios ir dovanos geriausią naudojimosi jomis patirtį.

Ieškote, kur parduodamos naujos, dailios ir kokybiškos virtuvinės taburetės? Apsilankykite „Deinavos baldų“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Elektrėnuose. Negalintys atvykti taburetes gali rinktis ir įsigyti mūsų el. parduotuvėje – pirkti internetu labai patogu taupantiems laiką. Jūsų laukia geras pasirinkimas, konkurencingos kainos, galimybė pirkti pigiau, kai taikomos šaunios akcijos! Tiek fizinėse pardavimo vietose, tiek internetu įsigytus baldus pristatome visoje Lietuvoje.