Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Ilgis: 110 cm, Plotis: 60 cm, Aukštis: 100 cm

310,00 279,00

Ilgis: 110 cm, Plotis: 60 cm, Aukštis: 100 cm

419,00 377,10

Ilgis: 60 cm, Plotis: 40 cm, Aukštis: 75 cm

87,00 82,65

Ilgis: 69 cm, Plotis: 42 cm, Aukštis: 74 cm

104,00 98,80

Aukštis: 71 cm

75,00 71,25
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Kaip pasirinkti tinkamiausią baro stalą svetainei?

Jei svetainėje nusprendėte įkurdinti baro stalą, neskubėkite priimti sprendimo ir atkreipkite dėmesį į kelis dalykus. Kaip teigia „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius, pirmiausia svarbūs svetainės matmenys ir barui skirtas plotas. Patalpos dydis sufleruoja, kokio dydžio stalo reikėtų žvalgytis. Jei svetainė nedidelė, labiau tiks kompaktiškas, mini, nedidelio skersmens stalas. Puiku, jei jis bus stikliniu paviršiumi, nes stiklas padeda optiškai efektyviai padidinti erdvę. Jei svetainė didelė, tuomet, žinoma, pasirinkimo galimybės platesnės – nuo mažesnių iki didelių baro stalų. Atsižvelkite ir į tai, kad naujas pirkinys neapsunkintų judėjimo patalpoje, t. y. nebūtų tarsi įspraustas, nepaliekant vietos laisvam judėjimui.

Tikslinga atsižvelgti ir į svetainės interjerą, nes pastarasis irgi diktuoja gaires renkantis naują baldą. Klasikiniam stiliui tobulas pasirinkimas neabejotinai bus medis. Medinis baro stalas gali būti masyvus, taip patalpai suteiksiantis dar daugiau prabangos ir solidumo. Lengvesnių formų medinis baro stalas nepriekaištingai derės Provanso, retro, vintažinio, skandinaviško stiliaus svetainėje. Moderniam, urbanistiniam svetainės stiliui papildyti rinkitės stiklo ir metalo derinius.

Keli patarimai interjerui: derinkite medžiagas (pavyzdžiui, jei svetainėje vyrauja mediniai baldai, toks geriausias bus ir baro stalas), spalvas, baldų stilius su jau esamais svetainėje. Žinoma, baro stalas gali tapti ir kontrastingu akcentu, bet į tai reikia žvelgti subtiliai, kad išlaikytumėte darnią koncepciją. Jei prie baro stalo statysite ir baro kėdes, jos turėtų būti vieno stiliaus kaip ir stalas. Atsižvelkite į jų gabaritus, viso komplekto užimamą plotą, kad vėliau nebūtų per ankšta ir nepatogu.

Svetainės baro stalai mūsų asortimente

· Medinis ar stiklinis baro stalas? Nepriklausomai nuo to, kurį variantą pasirinksite, mūsų asortimente atrasite idealiai Jums derantį stalą. Dailus, stilingas medinis baro stalas grakščiomis griežtų linijų kojomis su papildoma lentynėle daiktams – praktiškas ir stilingas sprendimas, puikiai derėsiantis kone kiekvieno interjero stiliaus kontekste. Kitas pasirinkimas yra tvirtą metalinį pagrindą ir stiklinį paviršių turintis baro stalas – moderniam, šiuolaikiškam būstui ir praktiškiems šeimininkams. Toks stalas nereikalaus daug priežiūros, o metalinė konstrukcija garantuos stabilumą bei patvarumą. Grūdintas stiklas labai tvirtas.

· Reguliuojamo aukščio galimybė – labai funkcionalus sprendimas. Mūsų asortimente esantys tokie baro stalai turi metalinį pagrindą, metalinę koją ir MDF paviršių. Galimybė reguliuoti stalo aukštį leis lengvai pritaikyti jį prie kintančių poreikių.

· Siūlome kelių spalvų baro stalus, todėl galėsite rinktis tą, kuris geriausiai tiks jau įrengtoje Jūsų svetainėje prie vyraujančio kolorito.

· Skirtingi baro stalų matmenys – proga atrasti tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir svetainės patalpos plotą bei vietą, skirtą naujam baro stalui. Baro stalų aukštis mūsų asortimente – nuo 72 iki 102 cm, skersmuo paprastai siekia apie 60 cm.

· Mūsų pasiūloje – nauji apvalūs arba keturkampio formos baro stalai svetainei.

Kur įsigyti baro stalą svetainei?

Svarstote, kur pirkti baro stalą? Kur parduodama su nuolaida? Domina baro tipo stalas patrauklia kaina? Užsukite į „Deinavos baldų“ salonus, kuriuos rasite keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje – PC BIG ir Baldų namuose „Skraja“, Kaune – prekybos miestelyje „Urmas“, Klaipėdoje – PC „Minijos baldų centras“ ir Elektrėnuose – Rungos g. 8 įsikūrusiuose „Deinavos balduose“. Užtikriname platų baldų iš Lietuvos, Rusijos, Lenkijos, Kinijos, Baltarusijos pasirinkimą, gerą kainos ir kokybės santykį, profesionalų, dėmesingą aptarnavimą bei papildomas paslaugas, pavyzdžiui, baldų pristatymą, surinkimą.

Negalintys atvykti į salonus patogiai ir paprastai gali apsipirkti internetu. Taip per gana trumpą laiką savo namus aprūpinsite norimais naujais baldais. „Deinavos baldai – šeimos baldai“, tad į šeimas ir skirtingus narių poreikius orientuotame asortimente atrasite tikrų „perliukų“!

Baldų išpardavimas su nuolaida – ideali proga mokėti pigiau už aukštos kokybės baldus. Viena ar kita gera akcija savo pirkėjus džiuginame nuolat, tad nepraleiskite progos.