Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
12...12
Kaina nuo:
1220,26
Kaina nuo:
428,51
Kaina nuo:
1704,96
Kaina nuo:
643,80
Kaina nuo:
687,46
Kaina nuo:
1499,98
Kaina nuo:
1560,66
Kaina nuo:
1788,58
Kaina nuo:
602,36
Kaina nuo:
1352,72
Kaina nuo:
2417,03
Kaina nuo:
2193,36
Kaina nuo:
172,00
Kaina nuo:
1600,62
Kaina nuo:
1193,62
Kaina nuo:
1303,88
Kaina nuo:
2957,96
Kaina nuo:
956,80
Kaina nuo:
196,80
Kaina nuo:
2274,76
Kaina nuo:
1788,58
Kaina nuo:
1625,78
Kaina nuo:
905,76
Kaina nuo:
3253,61
Kaina nuo:
846,56
Kaina nuo:
2417,03
Kaina nuo:
1199,54
Kaina nuo:
332,15
Kaina nuo:
421,06
Kaina nuo:
407,74
Kaina nuo:
560,92
Kaina nuo:
1881,08
Kaina nuo:
56,00
12...12
Žymos:
12...12
12...12

Odinių baldų priežiūra

Odiniai baldai labai dailūs, prabangūs, stilingi, patvarūs, bet drauge reikalauja tam tikros priežiūros, siekiant išlaikyti reprezentatyvią jų išvaizdą. Ką svarbu žinoti?

· Odinius baldus reguliariai nuvalykite drėgna šluoste – to reikia dulkėms nuvalyti ir odai drėkinti;

· nevenkite dulkių siurblio – naudodami minkštą šepetėlį kartais nusiurbkite odinius baldus, taip pašalindami nešvarumus iš odos porų;

· riebalų dėmės nesistenkite išvalyti trindami ir plaudami – tiesiog nusausinkite medvilnine šluoste;

· odai nenaudokite spirito, acto, cheminių valiklių, acetono, abrazyvinių dalelių turinčių valiklių, nes galite sugadinti baldo paviršių;

· išlietus skysčius išvalykite sausa šluoste nedelsiant, kol neįsigėrė į odą;

· nedžiovinkite odos plaukų džiovintuvu, nestatykite pernelyg arti prie radiatorių ar kitų šilumos šaltinių.

Odinių baldų valymas turi būti švelnus ir nenaudojant odai kenksmingų medžiagų. Jei nešvarumų nepašalina vandeniu sudrėkinta šluostė, į pagalbą pasitelkite muilą (neutralų). Dėmę valykite švelniais sukamaisiais judesiais, valykite plotą nuo vienos siūlės iki kitos. Muilą pašalinkite drėgna šluoste ir nusausinkite medvilniniu skudurėliu.

Odiniai baldai interjere

Dažnai odiniai baldai asocijuojasi su tamsiomis spalvomis, bet, kaip sako „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius, verta atkreipti dėmesį ir į šviesius odinius baldus bei įsileisti juos į savo interjerą. Balti, pastelinių atspalvių ar net ryškūs baldai puikiai pabrėš individualumą, eleganciją ir kuriamą nuotaiką kambaryje.

Jei visgi pasirinksite tamsius odinius baldus, kontrastų suteikite šviesiomis pagalvėlėmis, patiesę švelnių spalvų kilimą. Ir, atvirkščiai, šviesūs baldai tiks ne tik šviesiame, bet ir tamsaus kolorito interjere bei suteiks jam subtilų kontrastą.

Baldus rinkitės atsižvelgdami į savo šeimos sudėtį bei gyvenimo būdo įpročius. Tai padės nuspręsti, ar Jums reikalinga sofa, fotelis, kampas, taip pat kokių dydžių.

Geri odiniai baldai sudaro puikius derinius su mediniais baldais, todėl nebijokite derinti skirtingų medžiagų.

Odiniai baldai mūsų asortimente

· Odinių baldų komplektai ir pavieniai foteliai, dvivietės, trivietės sofos, įvairių dydžių kampai. Jei nerandate norimos sudėties komplekto, galite pirkti atskirai vienos kolekcijos baldus ir susikurti norimą derinį: 3+2+1, 3+2, 3+1+1 ar kt.

· Mūsų asortimente odiniai baldai svetainei, miegamajam, biurui ir bet kuriai kitai namų ar ofiso zonai.

· Prabangūs, modernūs, klasikiniai, Provanso stiliaus, Chesterfield, loft ir kitiems stiliams atstovaujantys odiniai baldai.

· Odiniai baldai svetainei su reglaineriais, su miegamu mechanizmu arba be jo. Baldai su miegama funkcija labai funkcionalūs, tai praktiškas sprendimas, jei dažnai sulaukiate svečių, bet neturite jiems skirto atskiro kambario.

· Balti, juodi, rudi, pilki, smėlio spalvos, raudoni, geltoni, mėlyni ir kt. – tokia plati spalvų paletė yra mūsų odinių baldų asortimente.

· Oda puikiai dera su medžiu, todėl mūsų asortimente esantys odiniai baldai sudaro patvarius ir vizualiai labai dailius derinius su medinėmis baldų detalėmis.

Kur pirkti odinius baldus?

Jei svarstote, kur pirkti odinius svetainės, miegamojo ar kitai namų erdvei skirtus baldus nebrangiai, bet puikios kokybės, siūlome pasižvalgyti po „Deinavos baldų“ asortimentą. Pirkti pas mus galite internetu el. parduotuvės asortimente arba fizinėje pardavimo vietoje. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Patrauklios kainos, taikomos akcijos ir galimybė mokėti pigiau, platus pasirinkimas, dėmesingas aptarnavimas, baldų išpardavimas – visa tai siūlome Jums.

Mūsų asortimente parduodami aukštos kokybės nauji lenkiški, rusiški, lietuviški, baltarusiški baldai, taip pat pasiekiantys mūsų salonus iš Kinijos.

Norite baldus įsigyti lizingu? Siūlome palankias pirkimo išsimokėtinai sąlygas.

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.