Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
12...12
Kaina nuo:
1560,66
Kaina nuo:
894,25
Kaina nuo:
2957,96
Kaina nuo:
1352,72
Kaina nuo:
2193,36
Kaina nuo:
1220,26
Kaina nuo:
1600,62
Kaina nuo:
841,69
Kaina nuo:
1228,59
Kaina nuo:
1788,58
Kaina nuo:
966,52
Kaina nuo:
1767,00
N
Turime sandėlyje
Kaina nuo:
1005,21
Kaina nuo:
2417,03
Kaina nuo:
1103,03
Kaina nuo:
1183,33
Kaina nuo:
746,79
Kaina nuo:
2417,03
Kaina nuo:
1024,92
Kaina nuo:
2274,76
Kaina nuo:
3253,61
Kaina nuo:
1788,58
Kaina nuo:
3592,70
Kaina nuo:
773,80
Kaina nuo:
934,40
Kaina nuo:
1881,08
Kaina nuo:
675,00
Kaina nuo:
841,69
Kaina nuo:
1679,73
Kaina nuo:
1213,99
Kaina nuo:
2446,23
Kaina nuo:
1767,00
12...12
12...12
12...12

Minkšti svetainės kampai: kaip išsirinkti?

Minkštas kampas svetainėje paprastai yra esminis baldas, nuo kurio priklauso visas svetainės interjeras bei kiti šioje patalpoje esantys baldai. Kaip teigia „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius, rinkdamiesi minkštą kampą pirmiausia vertinkite savo svetainės dydį. Dideli kampai bus puikus pasirinkimas, jei turite erdvią svetainės zoną – tada didelių gabaritų kampas čia labai skoningai derės. Itin gerai, prabangiai atrodys ir U formos minkštas kampas, kuris dar bus ir labai praktiškas, jei dažnai sulaukiate daug svečių ar turite didelę šeimą – visi patogiai įsitaisys ant erdvaus, didelio baldo. Mažoms erdvėms rinkitės nedidelių gabaritų, lengvesnių medžiagų ir formų, kompaktišką minkštą kampą, kuris neapsunkins erdvės, judėjimo patalpoje ir vizualiai atrodys proporcingai.

Jei būstas mažas ir kiekvienas šeimos narys neturi atskiro kambario, svetainė dažnai tampa ir miegamojo zonas nakties metu. Tokiu atveju labai praktiškas variantas – universalūs minkšti kampai su miegojimo funkcija.

Taip pat rinkdamiesi minkštą kampą svetainei įvertinkite ir svetainės interjerą – tą, kuris jau yra, arba tokį, kokį norite kurti.

Svetainės kampai mūsų asortimente

· Turime labai platų minkštų kampų svetainei spektrą, todėl kiekvienas pirkėjas atranda jo poreikius ir finansines galimybes idealiai atitinkantį variantą. Odiniai, eko odos, su miegojimo funkcija patogiam miegui, dideli, maži ir kitokie minkšti kampai svetainei. Įvertinkite savo norus, reikalavimus ir nesunkiai rasite tobulą variantą.

· Plati spalvų gama leis išsirinkti baldą, kuris nepriekaištingai atitiks Jūsų viziją ir derės svetainėje pagal joje vyraujantį koloritą. Mūsų asortimente – balti, rudi, pilki, kreminės, turkio ir daugelio kitų populiarių ar rečiau pasirenkamų spalvų kampai svetainei.

· Prioritetą teikiame kokybiškiems, tvirtiems, ilgaamžiams baldams, todėl mūsų asortimente esantieji pagaminti iš patikimų ir patvarių medžiagų. Karkasui paprastai naudojama mediena, apdailai – oda, eko oda, gobelenas. Aukštus kokybės reikalavimus atitinkančios medžiagos suponuoja ne tik reprezentatyvią baldo išvaizdą ilgalaikėje perspektyvoje, sklandžią eksploataciją, baldo stabilumą, bet ir nesudėtingą priežiūrą.

· Dideli, vidutiniai, maži ar net labai dideli minkšti kampai svetainei – platus dydžių diapazonas suteikia neribotas galimybes mūsų pirkėjams. Kampų išmatavimai mūsų asortimente: aukštis – nuo 49 iki 133 cm, plotis – nuo 46 iki 359 cm, gylis – nuo 15 iki 348 cm, ilgis – nuo 80 iki 372 cm.

· Klasikiniai, modernūs, skandinaviško stiliaus, Provanso, retro, prabangūs, vintažiniai ir kitiems interjero stiliams atstovaujantys minkšti kampai mūsų pasiūloje, todėl visi rasite tai, kas tobulai įsilies į Jūsų svetainės interjerą.

· Turime labai platų spektrą minkštų kampų, išsiskiriančių koloritu, formomis, linijomis, naudojamomis medžiagomis, kitais dizaino elementais.

· Platus kainų diapazonas leis atrasti norimą baldą kiekvienam: tiems, kuriuos domina nebrangūs kampai, ir tiems, kurie gali leisti didesnę investiciją.

Kur pirkti kokybišką minkštą kampą svetainei?

Jei svarstote, kur pirkti kampą svetainei, pats laikas užsukti į „Deinavos baldų“ salonus. Mus rasite Vilniuje, PC BIG arba Baldų namuose „Skraja“. Kaune esame įsikūrę strategiškai itin palankioje pozicijoje – prekybos miestelyje „Urmas“. Klaipėdoje mūsų baldus realiai apžiūrėsite ir įsigysite PC „Minijos baldų centre“. Elektrėnuose mus rasite Rungos g. 8. Negalintys atvykti į salonus, efektyviai taupantys savo laiką gali patogiai ir greitai pirkti internetu. Mūsų el. parduotuvėje laukia labai platus asortimentas, gaminiai konkurencinga kaina, daug baldų parduodami su akcija. Mokėti pigiau turi progų visi mūsų pirkėjai, perkantys tiek fizinėje pardavimo vietoje, tiek internetu. Minkštų kampų išpardavimas su nuolaida yra puiki proga sutaupyti ir namuose turėti kokybišką, dailų, funkcionalų baldą.

Labai atsakingai renkamės gamintojus, kurių baldus įtraukiame į mūsų asortimentą. Kokybiški baldai mus pasiekia iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos ir Kinijos.

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.