Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Plotis: 72 cm, Gylis: 110 cm, Aukštis: 100 cm

229,00 217,55

Plotis: 72 cm, Gylis: 100 cm, Aukštis: 106 cm

224,00 212,80

Plotis: 72 cm, Gylis: 100 cm, Aukštis: 106 cm

219,00 208,05

Plotis: 70 cm, Aukštis: 106 cm

Yra kelių spalvų

225,00 202,50

Plotis: 52 cm, Gylis: 90 cm, Aukštis: 95 cm

Yra kelių spalvų

160,00 152,00

Plotis: 52 cm, Gylis: 90 cm, Aukštis: 95 cm

Yra kelių spalvų

160,00 152,00

Plotis: 52 cm, Gylis: 90 cm, Aukštis: 95 cm

160,00 152,00

Plotis: 72 cm, Gylis: 94 cm, Aukštis: 100 cm

177,00 168,15

Plotis: 55 cm, Gylis: 97 cm, Aukštis: 98 cm

95,00 90,25

Plotis: 55 cm, Gylis: 97 cm, Aukštis: 99 cm

92,00 87,40

Plotis: 75 cm, Gylis: 106 cm, Aukštis: 101 cm

200,00 190,00
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Kaip pasirinkti supamąjį krėslą svetainei?

Svarstydami, kaip pasirinkti ir kaip įkomponuoti supamąjį krėslą svetainėje, vadovaukitės keliais patarimais. Anot „Deinavos baldų“ eksperto Valdo Davidavičiaus, bene esminiai aspektai, kuriuos reikėtų įvertinti, norint priimti teisingą sprendimą, yra svetainės dydis ir vyraujantis stilius.

Supami krėslai yra baldai, kuriems tikrai reikia erdvės – jie patys užima nemažą plotą, o besisupant jo reikia dar daugiau. Tad ankštoje svetainėje įkurdintas masyvus, didelis krėslas atrodys neskoningai. Negana to, jis labai apsunkins judėjimą ir taip nedidelėje patalpoje. Tad mažai svetainei ieškokite kompaktiško, mažesnio baldo, o štai didelei – galite rinktis masyvesnį.

Svetainės stilius irgi groja vienu pagrindinių smuikų. Provanso, skandinaviškam, retro, vintažiniam stiliui nepriekaištingai tiks medinės supamosios kėdės ar supamieji foteliai. Pagal spalvą puikus pasirinkimas bus baltas, dramblio kaulo, kitų pastelinių, švelnių atspalvių krėslas. Klasikiniam, solidžiam svetainės interjerui dairykitės tamsesnio kolorito, sodrių spalvų. O štai moderniam, minimalistiniam interjerui geras pasirinkimas bus plastikiniai supamieji krėslai.

Supamieji krėslai svetainei mūsų asortimente

· Mūsų asortimente rinkitės tik iš kokybiškų medžiagų pagamintus baldus. Pavyzdžiui, mūsų klientų labai vertinami ir mėgiami yra mediniai supamieji krėslai svetainei.

· Didelį dėmesį teikiame tvirtumui bei baldo stabilumui, todėl užtikriname, kad supamųjų krėslų rėmas bus patikimas ir ilgaamžis, užtikrinantis baldo stabilumą ir funkcionalumą. Chromuoto metalo rėmas – labai geras pasirinkimas, garantuojantis aukščiau minėtų kriterijų patenkinimą ir pasižymintis aukštu atsparumu.

· Rinkitės patinkantį supamąjį krėslą savo svetainei atsižvelgdami į tai, koks interjeras vyrauja šioje namų erdvėje. Galbūt klasikinis, o gal modernus, Provanso, retro, skandinaviškas ar kt.?

Kur pirkti supamąjį krėslą svetainei?

Domina patogūs, dailūs, kokybiški supamieji krėslai, foteliai ar kėdės konkurencinga kaina? Tuomet rinkitės „Deinavos baldų“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Elektrėnuose arba pirkite internetu. Pastarasis būdas itin patogus tiems, kurie gyvena ne minėtuose miestuose, taip pat efektyviai taupantiems brangų savo laiką. Norintys baldus apžiūrėti realiai, mus ras Vilniuje PC BIG ir Baldų namuose „Skraja“, Kaune – prekybos miestelyje „Urmas“, Klaipėdoje – PC „Minijos baldų centras“, o Elektrėnuose – Rungos g. 8. Visuose salonuose parduodami puikūs, gražūs ir funkcionalūs mūsų baldai, tarp kurių ne tik supamieji krėslai, bet ir galybė kitų svetainei ir kitoms namų zonoms tiksiančių baldų.

Kiekvienam savo klientui pasiūlysime platų baldų iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos bei Kinijos pasirinkimą, dėmesingą ir profesionalų aptarnavimą, patrauklias kainas. Norintys pirkti pigiau gali pasinaudoti viena ar kita mūsų taikoma akcija – išpardavimas su nuolaida yra puiki proga sutaupyti ir namų interjerą papildyti aukštos kokybės baldais.