Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Ilgis: 272.3 cm, Gylis: 59.6 cm, Aukštis: 199.6 cm

Kaina nuo:
1951,00 1424,23
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Kaip išsirinkti baldų komplektą svetainei?

Išsirinkti baldus svetainei nelengva, juk tai – viena svarbiausių zonų namuose, kurioje itin reikšmingas grožis, estetika, reprezentatyvumas. Tad kaip rinktis komplektą svetainei? „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius pataria pirmiausia įvertinti šeimos narių poreikius ir svetainės dydį – tai kaip reikiant susiaurins pasirinkimų lauką. Šeimos narių poreikiai ir gyvenimo būdas svarbūs, nes jei svetainėje kas vakarą susirinks visa šeima, baldai bus nuolat ir intensyviai naudojami, tai kertinis kriterijus turėtų būti patogumas, baldų atsparumas ir nesudėtinga priežiūra. Jei svetainė bus tik reprezentacinė zona, kur priimsite svečius, švęsite šventes, tuomet dailus dizainas bus svarbiausias.

Svetainės plotas irgi reikšmingas, norint sukurti proporcingą interjerą. Mažai svetainei rinkitės kompaktiškus, lengvumo įspūdį kuriančius baldus. Ankštose patalpose tikslinga išnaudoti ir sienų plotą, todėl į svetainės baldų komplektą įtraukite pakabinamų lentynų, išnaudokite kampus – puikiai tiks kampinės spintos, vitrinos. Jei kambaryje žemos lubos, prioritetą teikite horizontaliems, žemesniems baldams. Jei erdvė didelė, puikiai atrodys masyvūs, dideli baldai, daugiau dalių turintys svetainės komplektai. Patalpai aukštomis lubomis nevenkite rinktis vertikalių, aukštų baldų, dar labiau išryškinsiančių erdvės pojūtį.

Kambario dydis pasufleruos, kiek ir kokių baldų reikia. Didelei svetaine drąsiai rinkitės populiarų variantą 3+2+1 minkštų baldų komplektą, mažai svetainei gal fotelio reikėtų atsisakyti ir pasirinkti 3+2 variantą, o jei erdvė dar mažesnė, tuomet tiktų 3+1. Jei šeima didelė, geras pasirinkimas bus minkštas kampas – jų dydžių yra labai įvairių, todėl rasite ir tokių, kurie bus funkcionalūs, bet puikiai derės ir mažoje patalpoje.

Kaip prižiūrėti svetainės baldus?

Norint, kad svetainės baldų komplektai ilgai išlaikytų pirminę išvaizdą, spalvas, juos būtina tinkamai prižiūrėti. Priežiūros ypatumai priklauso nuo to, iš kokių medžiagų baldai pagaminti. Pavyzdžiui, svetainės minkštų baldų komplektai paprastai būna odiniai arba gobeleniniai. Odinius reguliariai valykite drėgna šluoste, nusiurbkite dulkių siurbliu. Jokiu būdu nenaudokite cheminių valiklių. Skysčius valykite nedelsiant sausa šluoste ir jokiu būdu nedžiovinkite džiovintuvu. Gobeleninių baldų priežiūra nedaug kuo skiriasi. Juos taip pat labai svarbu dažnai nusiurbti dulkių siurbliu, neleisti įsigerti ir įsisenėti dėmėms, naudoti specialiai konkrečiam audiniui tinkamas valymo priemones. Tiek odiniai, tiek gobeleniniai svetainės minkštų baldų komplektai turėtų būti saugomi nuo temperatūros svyravimų, jų negalima statyti arti šilumos šaltinių, pavyzdžiui, židinio, radiatorių.

Populiarūs kieti svetainės baldai yra mediniai – jie atrodo labai stilingai, solidžiai. Medinius baldus saugokite nuo mechaninio poveikio, drėgmės, temperatūros svyravimų. Kiek įmanoma saugokite nuo dažnos ir intensyvios saulės šviesos. Neleiskite įsisenėti dėmėms, nenaudokite cheminių priemonių, galinčių pažeisti medžio paviršių.

Svetainės baldų komplektai mūsų asortimente

· Svetainės baldų komplektai 3+2+1, 3+2, 3+1, 3+1+pufas, kampas+fotelis ir kt. – platus pasirinkimas suteiks puikias galimybes visiems pirkėjams.

· Su kojelėmis, be kojelių, su porankiais, be porankių, su patalynės dėže arba be jos, su galvos atramai skirtomis pagalvėlėmis arba be jų ir t.t. – labai didelis dizaino sprendimų spektras.

· Svetainės baldų komplektai su miegojimo funkcija arba be jos. Miegojimo funkcija bus nepamainoma, jei dažnai sulaukiate svečių ir neturite jiems atskiro kambario. Taip pat komplektas, kur kampas ar sofa turi miegui skirtą funkciją, labai pasiteisins nedideliems būstams, kuriuose ne visi šeimos nariai turi atskirus kambarius ir svetainė tokiu atveju tampa miegojimo zona.

· Odiniai ir gobeleniniai svetainės minkštų baldų komplektai. Odiniai atrodo nepaprastai solidžiai, jie alsuoja prabanga ir tinka kone kiekvienam interjero stiliui – ypač tobulai atrodo klasikiniame, prabangiame, moderniame. Gobeleniniai kuria jaukumą, šilumą, jie stilingi ir dailūs. Puikiai tinka rustic, Provanso, taip pat ir klasikiniam bei kitiems stiliams. Mūsų asortimente visi audiniai yra aukštos kokybės, patvarūs ir lengvai prižiūrimi. Norėdami investuoti minimaliai laiko baldų priežiūrai ir siekdami atsparumo rinkitės pažangias technologijas atitinkančius audinius, pavyzdžiui, atsparius išsiliejusiems skysčiams.

· Labai plati baldų spalvų gama: nuo populiarių (kreminės spalvos, pilki, rudi, juodi, balti, smėlio spalvos ir kt.) iki rečiau pasirenkamų, bet įstabiai atrodančių (turkio, mėlyni, rožiniai, geltoni, raudoni, žali ir kt.). Didelis spalvų pasirinkimas suteiks šansą atrasti tobulai prie kambario kolorito derantį baldų komplektą. Pasirinkite harmoningą stiliaus vystymo liniją arba minkštų baldų komplektą paverskite žaismingu, ryškiu, dėmesį kaustančiu ir labai stilingu svetainės akcentu.

· Vienspalviai arba kelių spalvų, marginti gėlių ar kitais motyvais, piešiniais.

· Platus baldų komplektų dydžių diapazonas leis atrasti tinkamiausius ir labai didelėms, ir net itin mažoms erdvėms.

· Klasikiniai, modernūs, modernios klasikos, Provanso, skandinaviško stiliaus, Chesterfield tipo ir kitiems interjero stiliams atstovaujantys baldai, tobulai derėsiantys Jūsų svetainės interjere.

Kur įsigyti gražių baldų svetainei?

Svarstote, kur nebrangiai parduodami puikios kokybės, nauji, gražūs minkšti baldų komplektai svetainei? Būtinai apsilankykite „Deinavos baldų“ salonuose arba mūsų el. parduotuvės asortimente. Salonai įsikūrę keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Čia, be puikaus asortimento ir gero kainos bei kokybės santykio, Jūsų laukia ir dėmesingas, profesionalus aptarnavimas. Taip pat galite pirkti internetu – rinksitės iš didelės prekių gausos, mokėsite dar pigiau, jei patikusiems baldams taikomos akcijos. Savo klientams siūlome pirkti išsimokėtinai – geros sąlygos pirkti lizingu bus puiki išeitis, jei visos reikiamos sumos neturite iškart. Taip pat galite sekti mūsų naujienas ir nepraleisti progos, kai vyksta baldų išpardavimas – gal tarp išparduodamų pigiau bus ir Jums patikęs komplektas?