Loading
Pristatymo laikas
KainaEur
Išmatavimaicm
Ilgis
Plotis
Aukštis
Filtruoti

Svetainės minkštasuoliai

Svetainės zona namuose ypatinga, jos interjerą kuriame itin apgalvotai, atsakingai ir kruopščiai renkamės baldus, juos deriname bei siekiame harmonijos. Minkštasuolis svetainėje – tai įstabi prabanga, rafinuota elegancija ir nepriekaištingas stilius. Jei ieškote kokybiško ir dailaus minkštasuolio savo namų svetainei, „Deinavos baldų“ asortimente tikrai atrasite tą idealųjį.

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
213,00 191,70
Kaina nuo:
465,74
Kaina nuo:
404,42
160,00
Kaina nuo:
413,60
72,00 68,40
30,00 28,50
93,00 83,70
133,00 119,70
141,00 126,90
134,00 127,30
305,00 274,50
381,00 342,90
184,00 174,80
99,00 94,05

Kaip išsirinkti minkštasuolį svetainei?

Išsirinkti minkštasuolį svetainei – nesudėtinga užduotis, bet šiek tiek savo laiko skirti reikės. Jei svetainės zona jau įrengta, „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius pataria pirmiausia įvertinti šios namų erdvės stilių ir kitus baldus. Priklausomai nuo to, koks interjeras kuriamas, rinksitės ir minkštasuolį. Jei svetainės stilius klasikinis, žvalgykitės klasika alsuojančio elegantiško minkštasuolio, jei svetainėje kuriamas skandinaviškas stilius, tobulai derės baltos, pilkšvos ar kitos neutralios, pastelinės spalvos medinis minkštasuolis. Moderniai svetainei rinkitės modernaus stiliaus minkštasuolį ir t.t.

Dar vienas svarbus aspektas – svetainės patalpos dydis. Įsivaizduokime, jei mažoje svetainėje įkurdinsite kad ir nepaprastai dailų, bet masyvų minkštasuolį, jis nesukurs norimo vaizdo, nes mažoje erdvėje atrodys per didelis, patalpą optiškai mažins ir spaus, kas bus tikrai neskoninga. Todėl nepamirškite išlaikyti proporcijų ir minkštasuolį rinkitės atsižvelgdami į svetainė plotą bei baldui paliktą grindų plotą, kad liktų ir pakankamai vietos patogiam judėjimui.

Minkštasuolio spalva, medžiagos, dizainas turi atitikti kitus svetainėje esančius baldus, vientisumas ir harmonija yra tai, kas padės sukurti skoningą vizualinį svetainės vaizdą.

Minkštasuoliai svetainei mūsų asortimente

· Su atlošu, be atlošo, suoliukas, su aukštomis ar žemomis kojomis, su porankiais arba be jų ir kt. – tokie skirtingi minkštasuoliai laukia Jūsų simpatijų mūsų asortimente. Įvertinkite savo poreikius ir rinkitės labiausiai patinkantį ir tinkantį baldą.

· Mediniai, odiniai, gobeleniniai ir kt. – medžiagos, iš kurių pagaminti minkštasuoliai svetainei yra labai svarbios, suponuojančios ne tik baldo išvaizdą, dizainą, bet ir patvarumą, stabilumą. Užtikriname, jog mūsų salonuose esantys baldai gaminami tik iš kokybiškų medžiagų, užtikrinančių sklandžią ir ilgaamžę baldo eksploataciją bei nesudėtingą priežiūrą.

· Balti, rudi, pilki, mėlyni ir kitų spalvų minkštasuoliai – spalvinė gama leis nesunkiai naują baldą priderinti prie Jūsų svetainės interjero ir jame vyraujančio kolorito.

· Minkštasuoliai mūsų asortimente yra skirtingų dydžių. Tiek dideli, tiek mažesni pasižymi puikiomis savybėmis, dailiu, elegantišku dizainu. Minkštasuolių išmatavimai: aukštis – nuo 45 iki 188 cm, plotis – nuo 36 iki 165 cm, gylis – nuo 30 iki 48 cm, ilgis – nuo 85 iki 227 cm.

· Klasikiniai, modernūs, prabangūs, Chesterfield tipo, skandinaviški ir kt. – mūsų pasiūloje rasite skirtingiems stiliams atstovaujančius minkštasuolius ir išsirinksite Jums tinkamiausią.

Kur įsigyti minkštasuolį svetainei?

Ar norite savo svetainės interjerą papildyti stilingu minkštasuoliu? Domina aukštos kokybės baldai konkurencinga kaina? Tuomet laukiame Jūsų „Deinavos baldų“ salonuose keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Vilniuje mus rasite PC BIG ir Baldų namuose „Skraja“, Kaune esame įsikūrę prekybos miestelyje „Urmas“, Klaipėdoje mūsų salonas veikia PC „Minijos baldų centras“, o Elektrėnuose „Deinavos baldai“ yra Rungos g. 8.

Jei negalite atvykti į salonus, pirkite internetu – mūsų el. parduotuvėje kiekvieno iš Jūsų laukia labai platus minkštasuolių svetainei ir kitų baldų asortimentas konkurencinga kaina. Negana to, visiems savo klientams dažnai suteikiame unikalią galimybę pirkti su akcija ir už kokybiškus baldus mokėti pigiau. Išpardavimas su nuolaida yra puiki proga sutaupyti, bet ne kokybės sąskaita!

Mūsų parduodami baldai „Deinavos baldų“ salonus pasiekia iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos ir Kinijos.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.