Loading
Pristatymo laikas
KainaEur
Išmatavimaicm
Ilgis
Plotis
Aukštis
Filtruoti

Prieškambario baldų komplektai

Prieškambaris yra ta namų erdvė, į kurią patenkama pirmiausia atėjus iš lauko. Vadinasi, ji sukuria pirmąjį įspūdį apie Jūsų būstą. Todėl verta pasirūpinti ne tik prieškambario funkcionalumu, bet ir estetika, dailiu interjeru. Jei norite skoningai įrengto, harmoningo ir darnaus prieškambario interjero, rinkitės prieškambario baldų komplektą, sukomplektuotą taip, kad savyje nepriekaištingai suderintų estetiką, vizualinį grožį ir funkcionalumą. Mūsų pasiūloje tikrai rasite tą, kuris tiks Jūsų prieškambariui ir atitiks visus poreikius bei norus.

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
208,00 197,60
210,00 199,50
210,00 199,50

Kas sudaro prieškambario baldų komplektą?

Prieškambario komplekto sudėtis gali minimaliai skirtis, bet ją visuomet sudaro lauko rūbams skirta kabykla, batų spintelė, neretai viršuje komplektuojama lentynėlė, itin pasiteisinanti kepurėms, šalikams, pirštinėms ir kitiems lauko aksesuarams. Taip pat prieškambario baldų komplektai gali turėti ir veidrodį, stalčių, kelias atviras lentynėles ir kt. Batų dėžė gali būti mažesnė, o gali būti ir plati ir / ar kelių aukštų. Neretai yra galimybė keisti atskirų komplekto dalių poziciją, kas suteikia daugiau galimybių susikurti tokį interjerą, koks patinka Jums.

Kaip išsirinkti prieškambario baldų komplektą?

Besirenkantiems baldų komplektą prieškambariui dažnai kyla klausimas, kaip pasirinkti teisingai? „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius pataria atsakyti sau į kelis klausimus, kad pasirinkimo procesas būtų lengvesnis ir tikslingesnis. Pirmiausia, tai svarbu, kiek pinigų galite skirti naujam baldų komplektui. Ne mažiau reikšminga, iš kokių medžiagų pagamintas prieškambario baldų komplektas turėtų būti? Koks prieškambario plotas ir kiek vietos skirsite baldams? Koks interjeras vyrauja prieškambaryje?

Kainos rėžis itin svarbus tam, kad neišleistumėte daugiau, nei galite sau leisti. Jei svajonių baldų komplektas kainuoja daugiau, nei galite skirti, pagalvokite apie pirkimą išsimokėtinai – tai puiki išeitis.

Medžiagos, iš kurių baldas pagamintas, suponuoja jo patvarumą, ilgaamžiškumą, atsparumą, reprezentatyvią išvaizdą ir kitas savybes. Tad nuspręskite, iš kokių medžiagų pagaminti prieškambario baldų komplektai turėtų atsidurti Jūsų akiratyje.

Bene esminis veiksnys – prieškambario plotas. Ne paslaptis, dažnu atveju ši namų erdvė nėra labai didelė, todėl baldų pasirinkimas kartais tampa tikrai nelengva užduotimi. Jei prieškambaris didelis, tuomet baldų komplekto pasirinkimas nebus sudėtingas, greičiausiai kertiniu aspektu taps dizainas. Bet jei prieškambaris mažas, tuomet procesas sudėtingesnis. Mažam prieškambariui rinkitės kompaktiškus, bet funkcionalius, talpius baldus. Pasinaudokite atvirų lentynų ir stumdomų durų teikiamais privalumais, siekiant išsaugoti daugiau erdvės patogiam judėjimui.

Na, ir neabejotinai baldų komplektą tikslinga derinti prie prieškambaryje kuriamo interjero stiliaus: klasikinio, skandinaviško, minimalistinio, modernaus ar kitokio.

Prieškambario baldų komplektai mūsų asortimente

· Komplektacija
Prieškambario komplektai su viena ar daugiau lentynų, su stalčiumi, su batų spintele, su drabužių kabykla, su veidrodžiu ir kt. – plati dizaino sprendimų įvairovė leis kiekvienam iš Jūsų išsirinkti norus ir reikalavimus atitinkantį prieškambario baldų komplektą.

· Medžiagos
Prieškambario komplektai iš patikimų, kokybiškų ir puikias savybes baldui suteikiančių medžiagų: medžio, MDF, LMDP ir kt.

· Spalvos
Balti, juodi, beržo, ąžuolo ir kitų spalvų baldų komplektai prieškambariui. Derinkite prie patalpos kolorito, tekstilės, savo simpatijų.

· Stiliai
Klasikiniai, modernūs, prabangūs ir kitų stilių prieškambario baldų komplektai.

· Matmenys
Skirtingi išmatavimai leis rasti tinkamą komplektą ir erdviam, ir mažam, siauram prieškambariui bei suteikti bet kokiai patalpai funkcionalumo.

Kur pirkti gražų baldų komplektą prieškambariui?

Svarstote, kur parduodami kokybiški, stilingi ir talpūs prieškambario baldų komplektai? Tuomet Jums tiesiog būtina apsilankyti „Deinavos balduose“! Mūsų salonai įsikūrę keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Čia Jūsų laukia platus pasirinkimas, puikios kainos, dėmesingas ir profesionalus aptarnavimas, pagalba renkantis baldus prieškambariui.

Jei negalite atvykti į salonus, patogiai ir greitai baldus rinktis ir pirkti galite internetu – mūsų el. parduotuvės asortimente tai padaryti labai patogu. Pirkdami internetu efektyviai taupote brangų savo laiką. Baldus pristatome visoje Lietuvoje.

Nauji svajonių prieškambario baldai per brangūs? Tuomet turite kelias puikias progas juos įsigyti pigiau. Kaip? Pirma, verta sekti mūsų specialius pasiūlymus ir nepraleisti progos, kai vyksta baldų išpardavimas bei taikomos šaunios akcijos – tai unikali galimybė sutaupyti, bet ne kokybės sąskaitą! Taip pat, jei negalite sau leisti patikusių baldų iškart, galite pirkti išsimokėtinai. Pasiūlysime lanksčias sąlygas.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.