Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
12...39
1886,00
Kaina nuo:
1069,45
419,00 377,10
Kaina nuo:
1084,89
Kaina nuo:
149,65
N
Turime sandėlyje
97,00 70,81
Kaina nuo:
1072,71
Kaina nuo:
1589,94
1958,00
1035,00
1217,00 888,41
5179,00
274,00 210,98
1063,00
1206,00 603,00
12...39
Žymos:
12...39
12...39

Medinių baldų priežiūra

Mediniai baldai yra ilgaamžiai, jų eksploatavimo laikas skaičiuojamas dešimtimis ar net šimtais metų. Jie tvirti, stabilūs ir labai išvaizdūs, jei prižiūrimi tinkamai. Kokius esminius medinių baldų priežiūros ypatumus verta žinoti?

· Mediniai baldai imlūs mechaniniam poveikiui, pavyzdžiui, įbrėžimams, todėl nuo to juos reikia saugoti.

· Baldai iš medžio jautrūs temperatūros svyravimams ir drėgmei, todėl geriausios sąlygos jiems – mažai kintanti temperatūra ir sausas, optimaliai drėkinamas oras, bet ne drėgmės perteklius.

· Saugokite medinius baldus nuo jų spalvą blukinančios saulės šviesos.

· Siekdami apsaugoti nuo temperatūros svyravimų medinių baldų nestatykite prie radiatorių, židinio, kondicionierių ir kitų šilumos / šalčio šaltinių.

· Nešvarumus nuo medinių baldų nuvalykite kuo greičiau, nes užsilikusios dėmės medį gali pažeisti labai stipriai, dėl ko baldo išvaizda praras reprezentatyvumą.

Mediniai baldai interjere

Mediniai baldai tobulai dera svetainės, miegamojo, virtuvės, valgomojo, prieškambario, vaikams skirto kambario interjere. Tiesa, atsižvelkite į tai, kokios medžiagos naudotos apdailai. Pavyzdžiui, mažų vaikų kambariui rinkitės ekologiškais dažais dengtus baldus.

Baldai iš medžio sudaro labai dailius derinius tiek su gobelenu, tiek su oda, originalumo ir modernumo jiems suteikia metalinės detalės.

Mediniai baldai universalūs ir idealiai papildys bene kiekvieną interjerą, priklausomai nuo pasirinktos tekstūros ir kolorito.

Mediniai baldai mūsų asortimente

· Mediniai baldai skirtingoms namų erdvėms: svetainei, vaikų kambariui, valgomajam, virtuvei, darbo kambariui, prieškambariui ir kt.

· Medinės komodos, vitrinos, sekcijos, indaujos, lovos, stalai, kėdės, krėslai, skrynios ir kiti baldai iš medžio mūsų pasiūlymų gausoje.

· Prabangūs, klasikiniai, modernūs, vintažiniai, Provanso, skandinaviški – tai galimybė mūsų klientams neieškoti kompromisų, o rasti idealiai tinkančius jų namų interjerui baldus. Rinkitės baldų stilių pagal tai, koks interjeras vyrauja Jūsų namuose ar biure ir nepriekaištingai pritaikykite prabanga alsuojančius bei lengvai prižiūrimus medinius baldus.

· Balti, rudi, pilki ir kitų spalvų mediniai baldai išsiskleidžia plačia spalvų palete tiek mūsų salonuose, tiek el. parduotuvės asortimente perkant internetu, todėl rinkitės tai, kas labiausiai patinka ir tinka Jums. Siūlome pavydėtiną pasirinkimą savo klientams, todėl net išrankiausias atras tobulai jo poreikius atitinkančius baldus iš medžio, kurie nepriekaištingai derės, atsižvelgiant į interjere vyraujantį koloritą.

Kur pirkti medinius baldus?

Jei svarstote, kur pirkti kokybiškus medinius baldus savo namams ar biurui, siūlome rinktis „Deinavos baldų“ asortimente. Kiekvienam pasiūlysime patrauklų kainos ir kokybės santykį, galimybę pasinaudoti vienos ar kitos akcijos privalumais ir mokėti pigiau, taip pat progą rinktis iš daug variantų. Jei norite baldus apžiūrėti realiai, laukiame Jūsų pardavimo vietose – mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Nebrangiai parduodami nauji baldai orientuoti į skirtingų poreikių ir galimybių šeimas, tad visi išsirinksite sau tinkamiausius. Norintys sutaupyti turėtų sekti mūsų pasiūlymus – baldų išpardavimas su nuolaida yra puiki proga mūsų kokybiškų baldų įsigyti dar patrauklesne kaina!

Neturite visos reikiamos sumos? Galite pirkti išsimokėtinai. Siūlome labai geras sąlygas mūsų prekių įsigyti lizingu.

 

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.