Loading
Pristatymo laikas
Išmatavimaimm
Ilgis
Plotis
Aukštis
KainaEur
Filtruoti

Svetainės spinta, spintelė – baras

Reprezentacinei namų zonai – svetainei – baldus renkame labai atsakingai, apgalvojame daug veiksnių, įvertiname, kokius daiktus svetainėje laikysime, ar norime juos paslėpti už uždarų durelių, ar padaryti matomus ir demonstruoti. Dažnoje svetainės zonoje, be minkštų baldų ir sekcijos, įsikuria ir spinta-baras, priglaudžiantis tauriuosius gėrimus, krištolo ar kitokias taures.

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
Kaina nuo:
1262,17
Kaina nuo:
860,67
Kaina nuo:
860,67
Kaina nuo:
894,25
Kaina nuo:
1464,38
Kaina nuo:
1399,34
Kaina nuo:
699,98
614,00 552,60
809,00 728,10
550,00 495,00
633,00 569,70
842,00 757,80
677,00 609,30
1666,00 1499,40
893,00 803,70
Kaina nuo:
546,84
Kaina nuo:
703,70
610,00 549,00
Kaina nuo:
920,70
Kaina nuo:
404,86

Kaip išsirinkti spintą barą svetainei?

„Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius teigia, jog spintelė-baras svetainei turi harmoningai įsilieti į bendrą patalpos interjerą, todėl rinkdamiesi įvertinkite, kokį stilių kuriate, koks koloritas, linijos vyrauja – taip nesunkiai Jūsų namuose atsiras naujas tinkamas interjerui baldas.

Spintelės-barai esti labai skirtingų dydžių, bet rinkdamiesi turite įvertinti, kokio dydžio yra Jūsų svetainė ir kiek yra papildomos vietos naujam baldui. Atsižvelkite į tai, kad pastačius spintą-barą liktų pakankamai vietos patogiai ir laisvai judėti. Jei svetainė nedidelė, prioritetą teikite kompaktiškoms, mažesnėms, lengvesnį įspūdį kuriančioms spintoms. Tobulai tiks spintelė stiklinėmis durelėmis, nes stiklas optiškai didina erdvę. Didelei patalpai turite platesnes pasirinkimo galimybes – čia puikiai įsikomponuos ir mažesnės (bet ne per mažos pagal proporcijas) spintos barai, ir masyvios, prabangios iš medžio pagamintos spintelės-barai, taip pat puikiai tiks solidi, elegantiška ir talpi vitrina.

Reikšmingos ir spalvos. Spinta-baras gali įsilieti į esantį koloritą ir sukurti vientisą koncepciją, arba, atvirkščiai, skoningai išsiskirti savo spalvine gama ir tapti vienu iš kambario akcentų.

Svetainės spintos-barai mūsų asortimente

· Be kojelių ar su kojelėmis, su lentynomis, su stiklu, su stalčiais, su skirtingu durelių skaičiumi ir kt. – platus spintų-barų asortimentas suteiks progą rasti tinkamiausią Jūsų svetainei.

· Didelis dėmesys medžiagoms suponuoja baldų kokybę ir patvarumą. Visos spintelės-barai mūsų pasiūloje yra pagaminti iš aukštus reikalavimus atitinkančių medžiagų. Pirkėjų itin mėgiamos medinės spintos-barai, išsiskiriančios medžio teikiamu jaukumu, solidumu, tvirtumu.

· Klasikinės, modernios, prabangios, retro, vintažinės, skandinaviškos, urbanistinio ir kitų stilių spintos-barai mūsų asortimente – raskite tinkamiausią Jūsų svetainės interjerui.

· Atsakingai renkamės gamintojus, tad savo pirkėjams siūlome tik patikimų ir rinkoje puikiai vertinamų prekių ženklų baldus. Spintos-barai bei kiti baldai mus pasiekia iš Lenkijos, Baltarusijos, Lietuvos, Rusijos ir Kinijos.

· Spintelės barai yra be apšvietimo arba su integruotu apšvietimu, suteikiančiu barui ypatingos prabangos, elegancijos ir sukuriantys svetainės erdvėje išskirtinę atmosferą.

· Turime skirtingų dydžių spintas-barus, todėl tiksliai išmatuokite savo patalpą, nuspręskite, kokio dydžio baras reikalingas, ir rinkitės mūsų asortimente. Siūlomų spintų barų matmenys: aukštis – nuo 112 iki 152 cm, plotis – nuo 64 iki 164 cm, gylis – nuo 37,5 iki 46,5 cm.

· Baltos, rudos, natūralaus medžio ir kitų spalvų spintos barai – plati spalvų paletė leis lengvai atrasti idealiai derančią spintą Jūsų svetainei.

· Skirtingos baldų kolekcijos pasižymi savitais spalvų deriniais, griežtomis ar plastiškomis linijomis, stiklo detalėmis bei kitais aspektais. Pasižvalgykite po mūsų kolekcijas ir išsirinkite tokią spintą, kuri pavergs Jūsų simpatijas.

Kur įsigyti spintą svetainei?

Jei reikalinga spinta-baras Jūsų svetainei konkurencinga kaina, užsukite į mūsų salonus: Vilniuje (PC BIG bei Baldų namuose „Skraja“), Kaune (prekybos miestelyje „Urmas“), Klaipėdoje (PC „Minijos baldų centras“) ar Elektrėnuose „Deinavos balduose“. Negalintys atvykti kviečiami pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje.

Tiek pirkdami salonuose, tiek internetu rinksitės iš labai plataus asortimento, maloniai nustebsite dėl patrauklaus kainos ir kokybės santykio, galėsite pasinaudoti viena ar kita akcija. Spintų svetainei išpardavimas su labai gera nuolaida suteikia progą už kokybišką baldą mokėti kur kas pigiau.

© 2020 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.