Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
12...20
112,00
Kaina nuo:
634,37
1105,00
36,00 32,40
53,00 38,69
Kaina nuo:
841,69
1601,00
411,00 316,47
1491,00
1886,00
1105,00
186,00
213,00
12...20
Žymos:
12...20
12...20

Kodėl verta rinktis baldus iš ąžuolo?

Nesuklysime pasakę, kad ąžuoliniai baldai yra vieni geidžiamiausių. Kodėl? Pirmiausia, ąžuolas ilgaamžis, todėl iš šios medienos pagaminti baldai tarnaus ne vieną dešimtmetį, o neretas jų gali perkopti ir šimto metų ribą. Ąžuoliniai baldai itin stiprūs ir tvirti. Būtina paminėti ir tai, kad ąžuolinių baldų spalvų paletė labai plati, kas yra didelis privalumas. Ąžuolo masyvas yra atsparus grybinėms ligoms, puvimui, kas itin svarbu kalbant apie baldų atsparumą.

Ąžuolinių baldų priežiūra

Ąžuolinių baldų valymui geriausia naudoti sausą, švelnią šluostę. Nesirinkite buitinės chemijos, nes tokie valikliai gali turėti neigiamos įtakos spalvai ir pačiai medienai.

Norint išvengti medienos trūkių, kurie gali atsirasti dėl temperatūros svyravimų, tikslinga naudoti medžio masyvo baldams skirtas specialias priemones.

Namuose ąžuolinių baldų neįkurdinkite arti šilumos šaltinių, pavyzdžiui, židinio, radiatoriaus ir pan.

Jei ant ąžuolinio baldo išsiliejo skysčiai, nuvalykite juos nedelsiant popieriniu rankšluosčiu arba sausa šluoste. Ilgiau nenuvalyti skysčiai gali ne tik palikti dėmes, pakenkti spalvai, bet ir sugadinti apsauginį ąžuolinio baldo sluoksnį.

Ąžuoliniai baldai mūsų asortimente

· Mūsų asortimente yra miegamojo, svetainės, prieškambario, valgomojo ir kitų namų ar biuro patalpų ąžuoliniai baldai: stalai, kėdės, vitrinos, lentynos, drabužių kabyklos ir kt. Įvertinkite savo poreikius, interjerą ir išsirinkite Jums tinkamiausius baldus iš ąžuolo masyvo.

· Mūsų pasiūloje yra ąžuoliniai kieti ir minkšti baldai, pastarieji daugiausia yra odiniai, mat prabanga alsuojantis ąžuolas ir rafinuotumo suteikianti oda – tobulas duetas solidžiam interjerui.

· Įvairių dydžių baldai iš ąžuolo – rasite ir erdvioms, ir kompaktiškoms patalpoms tinkančių kokybiškų medinių baldų.

· Skirtingi stiliai leis lengvai atrasti tai, kas tobulai derės Jūsų interjere: klasikiniai, modernūs, Provanso, senoviniai-vintage ir kt.

Kur pirkti ąžuolinius baldus?

Svarstote, kur parduodami nauji, kokybiški, dailūs ąžuoliniai baldai? Keliaukite į „Deinavos baldų“ parduotuves, įsikūrusias keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Rinksitės iš plačios pasiūlos, naudositės puikiu kainos ir kokybės santykiu, jei nežinote, kokius baldus rinktis, mūsų parduotuvių specialistai atsakys į klausimus ir padės pasirinkti. Taip pat galite baldus rinktis internetu „Deinavos baldų“ el. parduotuvėje – čia pirkti labai patogu, nes didžiulį asortimentą galite filtruoti pagal konkrečius kriterijus ir taip paspartinti paiešką.

Nors mūsų gaminių kainos labai geros, suteikiame progą mokėti dar pigiau, kai taikomos patrauklios akcijos! Sutaupykite ne kokybės sąskaita ir mėgaukitės tvirtų, reprezentatyvių ąžuolinių baldų teikiamais privalumais.

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.