Loading
Pristatymo laikas
KainaEur
Išmatavimaicm
Ilgis
Plotis
Aukštis
Sėdimosios dalies aukštiscm
Sėdimosios dalies gyliscm
Filtruoti

Miegamojo minkštasuoliai

Minkštasuoliai miegamajam suteikia elegancijos, rafinuotumo, solidumo, jie nepaprastai puošia erdvų, prabanga, jaukumu alsuojantį miegamojo kambarį. Nors paprastai miegamojo minkštasuoliai įkurdinami prie lovos (dažniausiai – kojūgalyje), bet jie papuoš ir bet kurią kitą šio kambario vietą.

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
141,00 126,90
133,00 119,70
Ar Jums aktualus naujas pirkinys iš mūsų kategorijos Minkštasuoliai prie lovos? Ieškote, kur tokių baldų įsigyti patrauklia kaina, tačiau drauge mėgautis ir puikia kokybe? Tai štai – Jūs patinkančių baldų neabejotinai rasite šioje prekių kategorijoje. 2 – tiek prekių yra šiame puslapyje, todėl rinktis tikrai turėsite iš ko.

Kaina: nuo pigiausių iki brangiausių

Didelė baldų įvairovė mums leidžia kiekvienam iš Jūsų siūlyti ir platų kainų diapazoną: nuo pigių iki brangių. Įvertinkite savo finansines galimybes, nusistatykite galimos išleisti sumos rėžius ir neabejojame, jog turėsite puikų pasirinkimą. Jei domina mažiau kainuojantys baldai, pradėkite nuo pigiausio. Šioje kategorijoje tai bus Suoliukas NOIR . Kaina siekia 119.70 Eur. Jei žvalgotės prabangesnio pirkinio, Jums tikrai patiks mūsų prabanga alsuojantys ir aukštesne kaina išsiskiriantys baldai. Brangiausia prekė šioje baldų grupėje yra Suoliukas ONYX . Kaina siekia 126.90 Eur.

Akcijos kiekvienam iš Jūsų!

Daugelis jau pamėgo akcijas, mat įvertino jų teikiamus privalumus. Tai šauni proga įsigyti aukštos kokybės prekių, kai jų įprasta kaina sumažinta, tačiau kokybė išlieka ta pati. Mūsų asortimente pirkėjų taip pat laukia platus baldų su nuolaida pasirinkimas. Didžiausia nuolaida siekia net 10 proc.! Tiek sutaupysite, jei Jūsų pirkinių krepšelyje atsidurs Suoliukas NOIR – baldas, kuriam ta nuolaida taikoma ir kurio įprasta kaina siekia 133.00 Eur, o štai dabar ji gerokai sumažinta.

Kokiam interjero stiliui tinka?

Spalvos, tekstūros, medžiagos baldams suteikia išskirtinumo, todėl vieną ir tą patį baldą būtų sunku priderinti skirtinguose interjeruose. Štai kodėl renkantis baldus būtina atsižvelgti į tai, koks stilius dominuoja patalpoje, kurioje baldai įsikurs. Šioje kategorijoje esančios prekės idealiai derės Jūsų namuose, jei čia kuriamas siuolaikinis interjero stilius. Savo dizaino ypatumais šie baldai tobulai papildys realizuojamo interjero stiliaus koncepciją.

Perkamiausių gretos

Kartais rinkdamiesi iš gausaus asortimento pirkėjai prioritetą teikia prekėms, kurios yra populiarios ir pasižymi aukštu perkamumu. Jei domina Minkštasuoliai prie lovos ir smalsu, koks baldas iš mūsų asortimento šioje kategorijoje yra perkamiausias, tai Jūsų dėmesio nusipelno Suoliukas NOIR . Šis daugelio pamėgtas baldas Jums kainuos 133.00 Eur. Naujienos Taip pat yra dalis pirkėjų, kurie nuolat domisi naujovėmis, naujausiomis mados tendencijomis ir prioritetą teikia naujausioms prekėms. Jei esate vienas iš jų, Jūsų žvilgsnius turėtų patraukti Suoliukas ONYX . Puikus dizainas, spalvų žaismas, aukštas funkcionalumas ir patraukli kaina – 126.90 Eur. Tiesa, daugiau šios kategorijos baldų galite rasti ir kitose atskirose kategorijose, pavyzdžiui: biuro baldai, miegamasis, prieškambaris, svetainė.

Puikią kokybę užtikrinantys gamintojai

Gamintojai labai svariai prisideda prie baldo kokybės, patvarumo, eksploatavimo ypatumų, taip pat ir dizaino. Atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į mūsų baldų asortimentą. Tad Jums suteikiame progą rinktis tokiems gamintojams atstovaujančius gaminius: Signal Meble.

Mūsų asortimente yra mediniai, iš kitų kokybiškų medžiagų pagaminti minkštasuoliai. Rinkitės patinkančią spalvą, formą, linijas ir kitus dizaino sprendimus, atsižvelgdami į tai, koks interjeras vyrauja Jūsų miegamajame.

Svarstote, kur parduodami nauji, kokybiški, stilingi minkštasuoliai miegamajam? Tuomet Jums bus įdomus mūsų parduotuvės asortimentas. „Deinavos baldų“ salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Galite pirkti ir internetu. Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį, dėmesingą aptarnavimą, puikią kokybę ir platų pasirinkimą. O norintys mokėti dar pigiau, turėtų sekti, kada taikoma akcija ar vyksta išpardavimas.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.