Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Ilgis: 183 cm, Gylis: 60 cm, Aukštis: 202 cm

327,00

Ilgis: 153 cm, Gylis: 58 cm, Aukštis: 210 cm

Yra kelių spalvų

327,00 310,65

Ilgis: 153 cm, Gylis: 58 cm, Aukštis: 210 cm

372,00 353,40
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Prieškambario spinta stumdomomis durimis: kaip išsirinkti?

Jei aktuali nauja prieškambario spinta su stumdomomis durimis, pirmiausia išmatuokite plotą, kurį jai galite skirti. Atsižvelkite į tai, kad ji neatimtų per daug erdvės ir neapsunkintų judėjimo šioje patalpoje. Labai svarbu įvertinti ir tai, kiek bei kokių daiktų šioje spintoje laikysite – ar reikia didelės spintos ar užteks ir kompaktiškos, ar reikia daugiau lentynų, ar vietos pakabinamiems drabužiams ir kitiems daiktams.
Ne mažiau svarbus baldo dizainas (spalva, formos, paviršius), kadangi spinta turėtų harmoningai įsilieti į jūsų kuriamą prieškambario stilių.
Jeigu prieškambaris mažas, sumanus sprendimas būtų duris su veidrodžiu turinti spinta, kuri vizualiai praplės erdvę. Jei patalpoje yra žemos lubos, nesirinkite jas siekiančios spintos, kadangi toks sprendimas irgi patalpą optiškai dar labiau mažins.
Prioritetą teikite patvarioms medžiagoms – idealus sprendimas būtų medžio masyvo spintos arba pagamintos iš aukštos kokybės medžio drožlių plokščių – tokių rasite mūsų asortimente patrauklia kaina.