Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
%
Turime sandėlyje

Ilgis: 324 cm, Gylis: 61 cm, Aukštis: 218 cm

1534,00 1150,50

Ilgis: 244 cm, Gylis: 51 cm, Aukštis: 218 cm

1232,00 924,00

Ilgis: 164 cm, Gylis: 51 cm, Aukštis: 218 cm

986,00 739,50

Ilgis: 250 cm, Gylis: 42 cm, Aukštis: 190 cm

454,00 431,30

Ilgis: 175 cm, Gylis: 39 cm, Aukštis: 180 cm

164,00 155,80

Ilgis: 260 cm, Gylis: 44 cm, Aukštis: 190 cm

520,00 494,00

Ilgis: 278 cm, Gylis: 46 cm, Aukštis: 162 cm

462,00 438,90

Ilgis: 175 cm, Gylis: 39 cm, Aukštis: 180 cm

178,00 169,10

Žymos:

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Kaip išsirinkti svetainės sekciją?

„Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius sako, jog renkantis svetainės sekciją svarbu įvertinti tam tikrus aspektus, kad pasirinkimas būtų teisingas ir džiugintų šeimininkus. Sekcijos išmatavimai ir kambario plotas – šių skaičių suderinamumas labai reikšmingas, jai norite skoningo vaizdo. Kai svetainė nedidelė, jai idealiai tiks kompaktiška sekcija, su daugiau stiklinių detalių, atvirų lentynų, kurios optiškai didina erdvę, lengvumo įspūdį kuriančių medžiagų. O štai erdviai svetainei, atvirkščiai, rinkitės aukštas, ilgas, masyvias sekcijas, sudarytas iš daugiau dalių. Nevenkite tokių medžiagų kaip natūralus medis, pavyzdžiui, ąžuolas.

Kokius daiktus laikysite sekcijoje? Atsakymą į šį klausimą dažnai sufleruoja būsto plotas, kambarių ir šeimos narių skaičius. Kodėl? Nes esant didesnei erdvei, kai visi šeimos nariai turi savo kambarius, sekcijai daugiau lieka reprezentacinis vaidmuo, ji, kaip įprasta, priglaudžia pietų servizus, nuotraukų albumus, suvenyrus ir pan. Bet jei būstas nedidelis, kambarių mažiau nei šeimos narių, sekcija dažnai tampa ir drabužių, patalynės laikymo vieta. Tokiu atveju reikia rinktis daugiau uždarų durelių turinčią sekciją (tiks sekcijos spintos).

Svetainės interjero stilius taip pat padeda nuspręsti, kokia svetainės sekcija geriausiai tiktų. Klasikiniam rinkitės klasikines sekcijas, elegantiškų, rafinuotų linijų ir subtilių dizaino sprendimų. Moderniam interjerui tiks modernios sekcijos, išsiskiriančios unikaliu dizainu, netikėtomis detalėmis. Skandinaviškam stiliui tobulu pasirinkimus bus griežtesnių linijų ir šviesaus ar neutralaus kolorito sekcijos. Kad ir koks interjero stilius vyrautų Jūsų namuose, „Deinavos baldų“ asortimente išsirinksite tinkamiausią, nes čia – platus svetainės sekcijų spektras, apimantis skirtingus stilius: klasikinės, šiuolaikiškos, modernios, prabangios, industrinės, Provanso, retro, senovinės, skandinaviškos, Chesterfield ir kitų stilių.

Svetainės sekcijos kampu – šis interjero sprendimas labai pasiteisina, kai yra poreikis racionaliai išnaudoti kuo daugiau kambario erdvių. Kampinės sekcijos vizualiai atrodo labai gražiai, o jų talpumas pavydėtinas!

Sekcijos svetainei mūsų asortimente

· Mūsų pasiūlymų gausoje yra skirtingų matmenų sekcijos, todėl tinkamiausią rasite ir jaukiam mažam būstui, ir erdviai svetainei. „Deinavos baldai – šeimos baldai“, tad pagalvojame apie skirtingą perkamąją galią ir nevienodus poreikius turinčias šeimas. Didelės, mažos sekcijos, su lentynomis, stalčiais, vieta televizoriui, kompaktiškos, su stiklu ir t.t. – skirtingi tipai garantuoja, jog visi išsirinksite nepriekaištingą variantą savo namų svetainei.

· Plati spalvų gama suteiks progą atrasti idealiai svetainės kolorito kontekste tiksiančią svetainės sekciją. Galite rinktis tokią, kuri atitiks sienų apdailą, tekstilės gaminių audinius ir spalvas, o galite pasirinkti kontrastingą variantą ir sukurti originalų derinį.

· Atsakingai atrinkti gamintojai, kurių sekcijas rasite mūsų asortimente, garantuoja aukštą kokybę. Jums siūlome puikius „Neman“, „Pinskdrev“, „Taranko“ ir kitų prekių ženklų gaminius.

· Kiekvienai kolekcijai būdingas savitas koloritas, linijos, formos, naudojamos medžiagos, todėl siūlydami platų sekcijų spektrą drauge suteikiame progą rinktis iš skirtingų variantų. Jūsų simpatijų laukia daugybė nuostabių kolekcijų.

· Dėmesys medžiagoms, kurios naudojamos svetainės sekcijų gamybai, yra didelis ir svarbus. Prioritetą teikiame aukštos kokybės medžiagoms, pasižyminčioms ilgaamžiškumu, patvarumu. Mūsų asortimente yra svetainės sekcijos, kurių fasadui ir korpusui naudojamos medžio plaušų plokštės, laminuotos medžio drožlių plokštės, taip pat natūralus medis ir kitos patvarios, reprezentatyvios ir ilgaamžės medžiagos.

· Sekcijos svetainei gali būti su apšvietimu, suteikiančiu papildomo rafinuotumo, elegancijos ir išskirtinumo.

· Skirtingos sekcijas sudarančios dalys – uždaros spintos, dalys su stiklu, stalčiai, lentynos, tv spintelės ir kt. – keičia ne tik baldo vizualinį vaizdą, bet ir funkcionalumą, o plati mūsų svetainės sekcijų pasiūla leis išsirinkti komplektaciją, tinkamiausią Jums ir Jūsų šeimos poreikiams.

Kur pirkti svetainės sekciją?

Ieškantys sekcijos savo svetainei turėtų apsilankyti „Deinavos baldų“ salonuose. Mūsų parduotuves rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Vilniuje esame įsikūrę prekybos centre BIG arba Baldų namuose „Skraja“, kauniečiai laukiami prekybos miestelyje „Urmas“, o uostamiesčio gyventojai – „Minijos baldų centre“. Siūlome labai platų baldų spektrą: klasikiniai, šiuolaikiniai, šiuolaikiški, modernūs, modernios klasikos, prabangūs, karališki, industriniai, Provanso, retro, senoviniai, vintažiniai, Chesterfield tipo, skandinaviški. Baldai mus pasiekia iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos bei Kinijos.

Negalintiems atvykti į mūsų prekybos vietas nereikėtų nusiminti – kokybiški „Deinavos baldai“ pasiekiami visoje Lietuvoje. Pasinaudokite galimybe pirkti internetu ir rinkitės norimą sekciją ar kitus baldus mūsų el. parduotuvėje.

Garantuojame puikų kainos ir kokybės santykį, platų pasirinkimą, dėmesingą, profesionalų aptarnavimą. Atvykusiems į salonus ar susisiekusiems ryšio priemonėmis padėsime pasirinkti, patarsime, kaip prižiūrėti sekciją.

Didžiuojamės galėdami savo pirkėjus maloniai nustebinti konkurencinga kaina. Fizinėse pardavimo vietose ir el. parduotuvėje dažnai vieniems ar kitiems baldams taikoma akcija – tokia nuolaida leidžia mokėti pigiau už aukštos kokybės gaminį. Sekcijų svetainei išpardavimas labai patrauklia kaina puikius baldus daro prieinamus visoms pirkėjų kategorijoms.