Loading
Pristatymo laikas
KainaEur
Išmatavimaicm
Ilgis
Plotis
Aukštis
Filtruoti

Biuro spintos

Biuro spinta – talpus, funkcionalus ir reikalingas baldas dokumentams, knygoms, rūbams ir kitiems daiktams. Konkreti spintos paskirtis priklausys nuo to, kurioje biuro patalpoje ją įkurdinsite. Jei Jums į biurą reikia kokybiškos, dailios ir talpios spintos, rinkitės mūsų asortimente.

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
365,00 273,75
180,00 147,60
154,00 126,28
165,00 135,30

Kokią biuro spintą rinktis?

Spintų spektras rinkoje platus: didelės, mažos, su vieneriomis, dvejomis ar daugiau durų, su stalčiais ir kt. Kokia reikalinga Jums, priklauso nuo individualių poreikių ir spintos paskirties Jūsų biure. Tad atsakykite į klausimus: Kurioje vietoje spinta stovės (kabinete, laukiamajame, poilsio kambaryje ar kt.)? Kiek ir kokių daiktų laikysite? Spinta skirta vieno darbuotojo daiktams ar grupės, o gal viso skyriaus ar pan.? Koks stilius vyrauja Jūsų biure? Kokią sumą galite skirti naujam pirkiniui ar pirkiniams? Atsakymai į šiuos klausimus padės identifikuoti tikslius poreikius ir reikšmingai susiaurinti alternatyvų lauką.

Taip pat rinkdamiesi įvertinkite medžiagas, iš kurių spinta pagaminta, spalvas, apdailą ir kitus dizaino aspektus.

Biuro spintos mūsų asortimente

· Savybės. Biuro spintos su stumdomomis ar atveriamos durimis, su stalčiais, su lentynomis, su veidrodžiu, kampinės ir kt. – platus pasirinkimas leis tiksliai įvertinti savo poreikius ir išsirinkti geriausiai juos atitinkančią spintą. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti baldų net patiems išrankiausiems. Su „Deinavos baldais“ susikursite tobulai viziją atitinkantį biuro interjerą.

· Medžiagos. Ąžuolinės, iš MDF, LMDP ir kitų kokybiškų, patvarių medžiagų pagamintos biuro spintos. Visos naudojamos medžiagos yra patikimos ir tvirtos, savo gerąsias savybes perduodančios ir baldams. Ąžuolinės nepriekaištingai atrodo klasikiniame, prabangiame interjere, o iš plokščių pagamintos yra labai stilingos, estetiškos, jos tobulai dera šiuolaikiškame, moderniame, minimalistiniame ir daugelyje kitų interjerų, kurie labai populiarūs šiandieniniuose biuruose.

· Spalvos. Baltos, juodos, pilkos, rudos, natūralaus medžio spalvos, patinos efekto ir kitų spalvų spintos biurui.

· Stiliai: klasikinės, modernios, prabangios, skandinaviškos, vintage ir kitų stilių spintos ofisams.

· Spintos su varstomomis durimis arba slankiojančiomis. Pastarosios bus puikus sprendimas mažoms patalpoms.

· Skirtingi matmenys – daugiau pasirinkimo galimybių. Spintų išmatavimai: aukštis – nuo 101 iki 225 cm, plotis – nuo 40 iki 306 cm, gylis – nuo 35 iki 87 cm.

Kur pirkti stilingą ir funkcionalią spintą biurui?

Jei domina gera biuro spinta nebrangiai, jei ieškote, kur kokybiški biuro baldai parduodami pigiau, siūlome užsukti į „Deinavos baldus“. Mūsų salonai įsikūrę keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Negalintys atvykti naujos spintos pasidairyti gali internetu – rinktis baldus ir juos įsigyti mūsų el. parduotuvėje labai greita, paprasta ir patogu. Jūsų laukia aukšta kokybė, platus pasirinkimas, konkurencingos kainos, dar daugiau sutaupyti padėsiančios akcijos. Išpardavimas – unikali proga mokėti pigiau už kokybiškus baldus.
Tiek salonuose, tiek internetu įsigytus baldus pristatome visoje Lietuvoje. Galima pirkti išsimokėtinai – siūlome lanksčias sąlygas.

© 2021 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.