Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
259,00 246,05
129,00 122,55
92,00 87,40
200,00 190,00
189,00 179,55
331,00 314,45
Žymos:

Kaip pasirinkti valgomojo komplektą?

Išsirinkti valgomojo baldų komplektą gali būti kiek sudėtingiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius pataria įvertinti, kokio dydžio komplektas reikalingas, kiek pinigų galite tam skirti, kokios medžiagos ir spalvos Jums patrauklios bei tinka prie valgomojo interjero. Žinodami atsakymus į šiuos klausimus alternatyvų lauką reikšmingai sumažinsite, o pasirinkimo procesas bus kur kas paprastesnis.

Kodėl svarbus valgomojo dydis? Nes valgomojo baldų komplektas turi būti proporcingas patalpai ir kitiems joje esantiems baldams. Mažame valgomajame didelis komplektas atrodys nedailiai, negana to, jis labai apribos judėjimą patalpoje. Mažam valgomajam rinkitės kompaktišką stalą ir kėdes, o jei Jūsų šeima didelė, tuomet labai praktiškas sprendimas bus valgomojo stalas transformeris, kuris nenaudojamas gali būti suskleistas ir užimti kur kas mažiau grindų ploto. Mažam valgomajam taip pat rinkitės kompaktiškesnes kėdes, juo labiau jei jų reikia daugiau. Erdviam valgomajam pasirinkimo spektras daug platesnis – tiks ir lengvesnį įspūdį kuriantys baldai, ir masyvūs, dideli, solidūs, mediniai.

Virtuvės ar svetainės valgomojo komplektas paprastai būna mažesnis, kompaktiškas.

Iš anksto apibrėžkite kainų ribas, kokį biudžetą galite skirti valgomojo baldų komplektui. Jei perkate internetu, tuomet filtravimo skiltyje pasirinkite norimą kainų diapazoną ir taip susiaurinkite paiešką. Taupysite ir savo laiką.

Valgomojo baldų komplekto medžiagos, spalvos, dizainas turi derėti prie Jūsų valgomojo interjero ir kitų baldų, jei jų yra šioje patalpoje. Išlaikykite vieningą stilių ir valgomasis neabejotinai bus stilingas bei skoningai įrengtas.

Valgomojo baldų komplektai mūsų asortimente

· Nauji dideli ir nedideli komplektai, pagaminti iš skirtingų medžiagų, apimantys įvairias formas, funkcionalūs ir kt. – platus valgomojo baldų spektras leis net išrankiausiam klientui išsirinkti jo ir visos šeimos poreikius atitinkantį komplektą valgomajam.

· Klasikiniai, modernūs, skandinaviški, senoviniai – vintage ir kitiems stiliams atstovaujantys valgomojo baldų komplektai suteikia puikią progą atrasti tą, kuris tobulai įsilies į Jūsų valgomojo interjerą.

· Valgomojo stalas su keturiomis kėdėmis, o gal su dviem? Kelių vietų valgomojo stalo komplektas reikalingas Jums? Didžiąją dalį mūsų asortimento sudaro valgomojo stalai su dviem ar keturiomis kėdėmis. Jeigu Jums reikalingas valgomojo stalas su 6 kėdėmis, valgomojo stalas su 8 kėdėmis, valgomojo stalas su 12 kėdžių, bet tokio komplekto neradote mūsų asortimente dabar, nenusiminkite – kėdes galite priderinti prie atskirai parduodamų valgomojo stalų, kurių pasirinkimas mūsų salonuose neįtikėtinai platus! Pavyzdžiui, labai geras sprendimas bus stalai transformeriai, prie kurių pristatysite daug kėdžių didelei šeimai, artimųjų susibūrimui ar užsukus gausiam bičiulių būriui.

· Mūsų valgomojo komplektai pagaminti iš kokybiškų medžiagų, garantuojančių puikią išvaizdą, paprastą priežiūrą, patvarumą bei ilgalaikiškumą.

· Šviesus ar tamsus? Kokios spalvos valgomojo baldų komplektas domina Jus? Rinkitės patinkantį, nes tikrai rasite tą, kuris puikiai tiks prie valgomojo apdailos ir vyraujančio kolorito.

Kur įsigyti kokybišką valgomojo baldų komplektą?

Norite, kad Jūsų valgomajame įsikurtų naujutėlaitis stalas su kėdėmis? Ieškote kokybiško, patvaraus ir stilingo valgomojo baldų komplekto? Tokį išsirinksite mūsų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Elektrėnuose. Vilniuje rasite net du mūsų salonus – PC BIG ir Baldų namuose „Skraja“. Kaune esame įsikūrę prekybos miestelyje „Urmas“. Klaipėdoje mūsų baldų įsigyti galite PC „Minijos baldų centre“, o Elektrėnuose „Deinavos baldus“ rasite Rungos g. 8.

Jei negalite atvykti į salonus, taupote savo laiką, galite pirkti „Deinavos baldų“ el. parduotuvėje – pirkti internetu labai patogu ir paprastas. Čia laukia puikus asortimentas, patrauklios kainos, akcija, suteikianti galimybę mokėti pigiau, baldų išpardavimas su nuolaida.

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.