Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Yra kelių spalvų

599,00 539,10

Yra kelių spalvų

1090,00 981,00

Yra kelių spalvų

408,00 367,20

Yra kelių spalvų

679,00 611,10

Yra kelių spalvų

433,00 389,70
297,00 282,15
162,00 153,90

Yra kelių spalvų

480,00 432,00
87,00 82,65

Yra kelių spalvų

525,00 472,50

Yra kelių spalvų

412,00 370,80

Yra kelių spalvų

432,00 388,80

Yra kelių spalvų

595,00 535,50

Yra kelių spalvų

715,00 643,50

Yra kelių spalvų

321,00 288,90

Yra kelių spalvų

476,00 428,40

Yra kelių spalvų

552,00 496,80
249,00 236,55
115,00 109,25

Žymos:

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Baldai suteikia labai daug galimybių jų šeimininkams, pavyzdžiui, patogiai sėdėti, valgyti, miegoti, dirbti, žaisti su vaikais ir daug kitų. Taip pat baldai namuose padeda lengvai kurti norimą stilių bei nuotaiką – jie suteikia romantikos, jaukumo, prabangos, modernumo ar kt. Mūsų šioje kategorijoje esantys baldai nustebins funkcionalumu ir jų pritaikymo galimybėmis. Tad jei domina , šiame puslapyje jų rasite 62. Asortimentas leis vertinti pagal aktualius kriterijus ir pasirinkti tai, kas yra aktualu ir atitinka finansines galimybes.

Kas naujo laukia?

Besidomintys naujausiomis tendencijomis nepraleidžia progos pasižvalgyti po naujausias prekes. Šioje baldų kategorijoje naujausios prekės titulą turi Valgomojo komplektas - Stalas DANTE + Kėdės KIM VELVET . Daugelį akimirksniu sužavi dizainas, kokybė bei, žinoma, patraukli kaina. Ši prekė dabar Jums kainuos 367.20 Eur.

Kam atitenka populiariausių laurai?

Net ir labai gerai žinantiems, ko nori, įdomu pasižvalgyti po perkamiausių prekių spektrą. Jei ir Jums smalsu, kurie šios kategorijos baldai sulaukia daugiausia dėmesio, pristatome favoritą – Valgomojo komplektas - Stalas OAKLAND + Kėdės MILA VELVET ! Puikus dizainas, aukštas funkcionalumas, nepriekaištinga kokybė bei puikų įspūdį paliekanti kaina. Dabar populiariausia šio puslapio prekė kainuoja tik 288.90 Eur.

Kiek kainuoja?

Rinkdamiesi baldus, ne išimtis ir , paprastai vertiname kokybę, dizainą, naudotas medžiagas ir, žinoma, kainą. Kokia domina Jus? Ar turite nusistatę kainos rėžius? Jei norite baldą įsigyti pigiau, pradėkite nuo mažiausiai kainuojančio šioje prekių grupėje – tai būtų Valgomojo komplektas KABIR kvadratas . Baldo kaina siekia tik 71.25 Eur, tačiau maža kaina visai nereiškia prastesnės kokybės – mūsų nuolatiniai klientai tai jau puikiai žino! Jei norite investuoti daugiau ir renkatės iš brangiųjų kategorijos, tai Jūsų dėmesį turėtų patraukti daugiausia šioje prekių grupėje kainuojantis baldas – Valgomojo komplektas - Stalas INFINITY CERAMIC + Kėdės AZALIA . Prekės kaina siekia 1884.60 Eur.

Akcijos – proga mokėti pigiau!

Populiarios ir daugelio mėgiamos akcijos yra labai gera proga puikų daiktą įsigyti mažesne nei įprastai kaina ir sutaupyti. Štai, pavyzdžiui, mūsų asortimente Valgomojo komplektas NANDO pasižymi itin didele nuolaida – net 5 proc. mažesnė kaina leis vietoj įprastos 87.00 Eur sumos mokėti daug pigiau! O geriausia tai, kad akcija visai nesusijusi su baldo kokybe, todėl tai itin gera proga pirkti tiems, kurie turi mažesnes finansines galimybes arba tiesiog yra praktiški.

Gamintojas – reikšmingas kriterijus

Gamintojas yra tas veiksnys, kuris tiesiogiai susijęs su baldo kokybe. Todėl užtikriname, jog mūsų asortimente – tik patikimiems ir labai atsakingai į kokybę žvelgiantiems prekių ženklams atstovaujantys gaminiai. Rinkitės tokių gamintojų baldus: Halmar, Signal Meble.

Kokį stilių kuriate?

Kokius baldus rinktis diktuoja ir namuose kuriamas interjeras. Jei Jūsiškiuose dominuoja siuolaikinis, modernus, interjero stilius, tai šioje prekių kategorijoje turėsite platų jam puikiai tinkančių baldų pasirinkimą. Taip pat šio tipo baldus rasite ir kai kuriose kitose kategorijose, pavyzdžiui, tokiose kaip virtuvė, svetainė.

Kaip pasirinkti valgomojo komplektą?

Išsirinkti valgomojo baldų komplektą gali būti kiek sudėtingiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius pataria įvertinti, kokio dydžio komplektas reikalingas, kiek pinigų galite tam skirti, kokios medžiagos ir spalvos Jums patrauklios bei tinka prie valgomojo interjero. Žinodami atsakymus į šiuos klausimus alternatyvų lauką reikšmingai sumažinsite, o pasirinkimo procesas bus kur kas paprastesnis.

Kodėl svarbus valgomojo dydis? Nes valgomojo baldų komplektas turi būti proporcingas patalpai ir kitiems joje esantiems baldams. Mažame valgomajame didelis komplektas atrodys nedailiai, negana to, jis labai apribos judėjimą patalpoje. Mažam valgomajam rinkitės kompaktišką stalą ir kėdes, o jei Jūsų šeima didelė, tuomet labai praktiškas sprendimas bus valgomojo stalas transformeris, kuris nenaudojamas gali būti suskleistas ir užimti kur kas mažiau grindų ploto. Mažam valgomajam taip pat rinkitės kompaktiškesnes kėdes, juo labiau jei jų reikia daugiau. Erdviam valgomajam pasirinkimo spektras daug platesnis – tiks ir lengvesnį įspūdį kuriantys baldai, ir masyvūs, dideli, solidūs, mediniai.

Virtuvės ar svetainės valgomojo komplektas paprastai būna mažesnis, kompaktiškas.

Iš anksto apibrėžkite kainų ribas, kokį biudžetą galite skirti valgomojo baldų komplektui. Jei perkate internetu, tuomet filtravimo skiltyje pasirinkite norimą kainų diapazoną ir taip susiaurinkite paiešką. Taupysite ir savo laiką.

Valgomojo baldų komplekto medžiagos, spalvos, dizainas turi derėti prie Jūsų valgomojo interjero ir kitų baldų, jei jų yra šioje patalpoje. Išlaikykite vieningą stilių ir valgomasis neabejotinai bus stilingas bei skoningai įrengtas.

Valgomojo baldų komplektai mūsų asortimente

· Nauji dideli ir nedideli komplektai, pagaminti iš skirtingų medžiagų, apimantys įvairias formas, funkcionalūs ir kt. – platus valgomojo baldų spektras leis net išrankiausiam klientui išsirinkti jo ir visos šeimos poreikius atitinkantį komplektą valgomajam.

· Klasikiniai, modernūs, skandinaviški, senoviniai – vintage ir kitiems stiliams atstovaujantys valgomojo baldų komplektai suteikia puikią progą atrasti tą, kuris tobulai įsilies į Jūsų valgomojo interjerą.

· Valgomojo stalas su keturiomis kėdėmis, o gal su dviem? Kelių vietų valgomojo stalo komplektas reikalingas Jums? Didžiąją dalį mūsų asortimento sudaro valgomojo stalai su dviem ar keturiomis kėdėmis. Jeigu Jums reikalingas valgomojo stalas su 6 kėdėmis, valgomojo stalas su 8 kėdėmis, valgomojo stalas su 12 kėdžių, bet tokio komplekto neradote mūsų asortimente dabar, nenusiminkite – kėdes galite priderinti prie atskirai parduodamų valgomojo stalų, kurių pasirinkimas mūsų salonuose neįtikėtinai platus! Pavyzdžiui, labai geras sprendimas bus stalai transformeriai, prie kurių pristatysite daug kėdžių didelei šeimai, artimųjų susibūrimui ar užsukus gausiam bičiulių būriui.

· Mūsų valgomojo komplektai pagaminti iš kokybiškų medžiagų, garantuojančių puikią išvaizdą, paprastą priežiūrą, patvarumą bei ilgalaikiškumą.

· Šviesus ar tamsus? Kokios spalvos valgomojo baldų komplektas domina Jus? Rinkitės patinkantį, nes tikrai rasite tą, kuris puikiai tiks prie valgomojo apdailos ir vyraujančio kolorito.

Kur įsigyti kokybišką valgomojo baldų komplektą?

Norite, kad Jūsų valgomajame įsikurtų naujutėlaitis stalas su kėdėmis? Ieškote kokybiško, patvaraus ir stilingo valgomojo baldų komplekto? Tokį išsirinksite mūsų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Elektrėnuose. Vilniuje rasite net du mūsų salonus – PC BIG ir Baldų namuose „Skraja“. Kaune esame įsikūrę prekybos miestelyje „Urmas“. Klaipėdoje mūsų baldų įsigyti galite PC „Minijos baldų centre“, o Elektrėnuose „Deinavos baldus“ rasite Rungos g. 8.

Jei negalite atvykti į salonus, taupote savo laiką, galite pirkti „Deinavos baldų“ el. parduotuvėje – pirkti internetu labai patogu ir paprastas. Čia laukia puikus asortimentas, patrauklios kainos, akcija, suteikianti galimybę mokėti pigiau, baldų išpardavimas su nuolaida.