Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
12...20
Kaina nuo:
956,80
Kaina nuo:
735,84
Kaina nuo:
645,32
Kaina nuo:
746,79
Kaina nuo:
1183,33
Kaina nuo:
934,40
Kaina nuo:
966,52
Kaina nuo:
797,89
Kaina nuo:
321,20
Kaina nuo:
359,89
Kaina nuo:
1487,01
277,00 249,30
Kaina nuo:
602,25
N
Turime sandėlyje
Kaina nuo:
1005,21
Kaina nuo:
1005,21
Kaina nuo:
2417,03
Kaina nuo:
1767,00
Kaina nuo:
830,30
Kaina nuo:
562,10
348,00 313,20
Kaina nuo:
1228,59
Kaina nuo:
894,25
Kaina nuo:
75,19
Kaina nuo:
1103,03
51,00 45,90
Kaina nuo:
1482,63
Kaina nuo:
754,82
Kaina nuo:
654,00
344,00 326,80
Kaina nuo:
428,51
Kaina nuo:
737,60
Kaina nuo:
864,50
Kaina nuo:
841,69
Kaina nuo:
554,00
Kaina nuo:
2957,96
Kaina nuo:
605,17
Kaina nuo:
1053,39
12...20
Žymos:
12...20
12...20

Kaip išsirinkti minkštus baldus?

Minkštų baldų pasirinkimas rinkoje labai platus. Tai puiku, nes kiekvienas pirkėjas turi didelį pasirinkimą ir galimybes atrasti tai, kas atitiks poreikius bei perkamąją galią.

Besirenkantiems naujus baldus „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius pataria įvertinti Jūsų svetainės ar kitos patalpos dydį ir šeimos narių poreikius. Didelei patalpai rinkitės masyvesnius, didesnių gabaritų minkštus baldus (puikiai tiks plačios sofos, L ar U formos kampai ir pan.), nes maži kambaryje tarytum „paskęs“, atrodys neproporcingai, o tai nepadės kurti stilingo ir dailaus interjero. Dideliam kambariui puikiai tiks ir komplektai su foteliais. O mažoms erdvėms, atvirkščiai, geriausia rinktis kompaktiškus minkštus baldus, pavyzdžiui, su siaurais porankiais, neaukštais atlošais ir pan. Išlaikykite proporcijas ir didelė dalis darbo jau bus padaryta.

Taip pat atsižvelkite ir į tai, kiek Jūsų šeimoje narių, ar dažnai sulaukiate svečių, ar minkšti baldai bus tik reprezentaciniai, skirti priimti svečius, ar jie kasdien tarnaus Jums, jais naudositės žiūrėdami televizorių, skaitydami, bendraudami, gerdami arbatą jaukiais šeimos vakarais.

Funkcionalus irgi svarbus. Jei minkšti baldai renkami vaiko kambariui, greičiausiai reikalingi su miegamu mechanizmu. Minkšti baldai-transformeriai pravers ir tada, jei svetainė bus miegojimo zona – kažkam iš šeimos narių arba kartais, atvykus svečiams. Jei norite turėti kokybiško poilsio ir atsipalaidavimo oazę, baldai su reglaineriu bus nepriekaištingas pasirinkimas.

Svarbu ir tai, kokiai patalpai baldų ieškote: svetainei, miegamajam, prieškambariui, biurui, o gal reikalingi jaunuolio minkšti baldai ar dailus krėslas virtuvei. Patalpa ir jos funkcija namuose taip pat suteiks kryptį renkantis.

Minkštų baldų priežiūra

Baldų minkštos dalys imlios dulkėms, nešvarumams, skysčiams, mechaniniam poveikiui, todėl svarbi atsakinga tokių baldų priežiūra. Priežiūra ir valymas priklauso nuo konkretaus audinio, todėl svarbu vadovautis gamintojų rekomendacijomis, bet kai kurios jų aktualios visiems minkštiems baldams. Pavyzdžiui, saugokite šiuos baldus nuo dažno tiesioginių saulės spindulių poveikio bei šilumos šaltinių – taip audinio spalva ilgiau išliks sodri, neišblukusi, o audinys nepažeistas ir tvirtas. Nevalykite minkštų baldų cheminėmis priemonėmis. Tiek gobeleninius, tiek odinius baldus dažnai nusiurbkite dulkių siurbliu. Odiniai baldai turėtų būti dažnai drėkinami drėgna šluoste. Neleiskite įsisenėti dėmėms, išsiliejusius skysčius išvalykite kuo skubiau.

Minkšti baldai mūsų asortimente

· Moduliniai, komplektai 3+2+1, 3+1+1 ir kt., sofos-lovos, su miegamu mechanizmu, besisukantys, su reglaineriu, kampai, su kojelėmis ar be kojelių, su porankiais arba be porankių ir kt. – labai didelė minkštų baldų įvairovė leis net išrankiausiam klientui išsirinkti jo viziją tobulai atitinkančius baldus svetainei, miegamajam, prieškambariui, vaiko kambariui ar kitai namų patalpai.

· Odiniai, natūralios odos, gobeleniniai ir kt. Turime nepaprastai platų audinių spektrą, norintys maksimalaus komforto gali rinktis pažangias technologijas, užtikrinančias itin paprastą audinių priežiūrą ir valymą. Medžiagos, naudojamos baldo gamybai, didele dalimi lemia gaminio patvarumą, stabilumą ir ilgaamžiškumą bei išvaizdą. Tad užtikriname, jog mūsų asortimente – tik iš aukštus kokybės reikalavimus atitinkančių medžiagų pagaminti minkšti baldai.

· Plati spalvų ir raštų gama: nuo vienspalvių iki margintų gėlėmis, ornamentais ar originaliais piešiniais, nuo pastelinių tonų iki ryškių ir traukiančių dėmesį atspalvių.

· Klasikiniai, modernūs, modernios klasikos, skandinaviški ir kitiems stiliams puikiai tiksiantys minkšti baldai.

· Pavydėtina dydžių įvairovė – maži, kompaktiški, didesni ir net labai dideli minkšti baldai. Mūsų asortimente esančių baldų išmatavimai: aukštis – iki 203 cm, plotis – nuo 46 iki 359 cm, gylis – net iki 348 cm, ilgis – nuo 52 iki 372 cm.

Kur pirkti kokybiškus minkštus baldus?

Domina, kur nebrangiai parduodami nauji kokybiški, gražūs, tvirti ir funkcionalūs minkšti baldai namams ar ofisui? Būtent tokių ieškantys kviečiami užsukti į „Deinavos baldų“ parduotuves arba pirkti internetu. Mūsų salonai įsikūrę keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Jūsų laukia platus pasirinkimas, patrauklios kainos, dėmesingas aptarnavimas, pagalba renkantis.

Efektyviai taupantys savo laiką norimus baldus gali rinktis mūsų el. parduotuvės asortimente. Išsirinkite baldus, apmokėkite, o mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu visoje Lietuvoje.

Nepriklausomai nuo to, ar pirksite fizinėje pardavimo vietoje, ar internetu, galėsite pasinaudoti proga mokėti dar pigiau, kai vyksta baldų su nuolaida išpardavimas. Tiesiog sekite mūsų asortimentą, naujienas ir sužinosite, kada taikomos akcijos. Neturite visos sumos iškart? Galite pirkti lizingu – pasiūlysime geras sąlygas pirkti išsimokėtinai.

Mūsų salonus baldai pasiekia iš Lenkijos, Baltarusijos, Kinijos, Rusijos, taip pat yra ir lietuviški. Būtent pagaminti Lietuvoje, kaimyninėje Lenkijoje sulaukia itin daug pirkėjų simpatijų.

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.