4 stilingiausi Kovo mėnesio baldai

Atėjus pavasariui pradėjote svarstyti apie savo namų interjero atsinaujinimą? O galbūt įrenginėjate naujas erdves ir ieškote itin stilingų, visus komplimentus susižeriančių naujų baldų?

Kadangi pavasaris yra puikus metas atsinaujinti baldus, norime pasidalinti TOP 4 stilingiausiais kovo mėnesio baldais, kurie suteiks jūsų namams papildomo jaukumo ir šilumos.

5 Patarimai kaip Išsirinkti baldus, kai namuose turite augintinius

Turėti augintinį namuose – tai didžiulis džiaugsmas ir kartu keletą iššūkių keliantis faktorius, ypač kai kalba pakrypsta apie baldų pasirinkimą. Kaip išsirinkti baldus, kurie ne tik atrodytų stilingai, bet ir atlaikytų augintinių išdaigas? Kokie audiniai negaudys kiekvieno jūsų gyvūno pamesto plauko?

Šiame straipsnyje dalinamės penkiais patarimais, kaip atrasti augintiniams draugiškus baldus, ir pristatome tris audinius, kurie padės jums sukurti harmoningą erdvę jūsų namuose.

Moderni Klasika ar Šiuolaikinis Stilius: kuris baldų stilius tinkamiausias Jūsų namams?

Renkantis baldus, dažnai susiduriama su klausimu: kokio stiliaus baldų man reikia? Rinktis laiko patikrintą modernią klasiką ar linkti prie šiuolaikiško stiliaus?

Šiame straipsnyje apžvelgsime abu stilius, jų privalumus, trūkumus bei pritaikymo galimybes, atskleisime kiekvieno stiliaus esmę ir suteiksime patarimų padėsiančių nuspręsti, kuris baldų stilius geriausiai atitinka jūsų poreikius ir namų estetiką.

Kaip suderinti valgomojo stalą ir kėdes su namų dizainu?

Valgomasis yra viena iš tų erdvių namuose, kurioje susitinkate su artimaisiais, dalijatės kasdienėmis akimirkomis, todėl svarbu, kad ši erdvė būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli.

Valgomojo stalas ir kėdės yra pagrindiniai šios erdvės elementai, todėl jų suderinamumas su namų dizainu yra itin svarbus. Pasidalinsinsime patarimais, kaip išsirinkti ir derinti šiuos baldus, kad jie atitiktų jūsų namų estetiką ir funkcionalumą.