Loading

Ekspertai pataria

“Gaila, bet mūsų šalyje dar daugelis šeimų susiduria su nepakankamai erdvaus gyvenamojo ploto problema. Tačiau egzistuoja interjero sprendimai, kurie padės vizualiai padidinti miegamąjį."

“Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą. Tačiau ne mažiau ką svarbus, ir dažnai užmirštamas, komfortui faktorius – teisingas baldų išdėstymas kambaryje."

“Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas! Bet dviguba ir visą kitą: rūpesčiai, auklėjimas, buities organizavimas. O jei vaikai – skirtingų lyčių, amžiaus ir charakterių ir turi dalintis vieną kambarį – viskas dar sudėtingiau. Ne taip jau paprasta protingai įrengti kambarį berniukui ir mergaitei.” – sako “Deinavos” baldų prekybos tinklo steigėjas ir baldų ekspertas Valdas Davidavičius.

“Mokslo įrodyta, kad net senovės moteris bandė kurti jaukumą oloje. O ką jau sakyti apie šiuolaikinę moterį, dažnai kurios vienu pagrindinių uždavinių – kurti jaukumą tarp namų sienų. Kiekvienų namų šeimininkei norisi, kad visi šeimos nariai su malonumu grįžtų į savo namus – kur švaru, jauku ir sukurta atmosfera kurioje galima atsipalaiduoti.” – sako “Deinavos” baldų prekybos tinklo steigėjas ir baldų ekspertas Valdas Davidavičius.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.