Vaiko kambario interjeras, idėjos ir spalvos

Vaiko kambarys yra ta erdvė namuose, kurioje drąsiai galime naudoti spalvas, žaismingus akcentus ir tiesiog leisti pasireikšti kūrybai, žaviausių idėjų realizavimui ir sukurti įstabią erdvę savo mažiesiems ar jau ūgtelėjusiems vaikams. Tačiau kad nepersistengtumėte, verta šį tą žinoti apie tinkančias spalvas, jų derinimą, baldų ir kitų akcentų pasirinkimą, kad vaiko kambario interjeras būtų ir patogus, ir stilingas.

Boho stilius interjere

Svajingas, jaukus, žavintis natūralių spalvų žaismu, laisve... Toks yra boho stilius, kuris labai patinka tiems, kurie tiek namuose, tiek gyvenime vertina laisvę, ramybę, atsipalaidavimą ir saviraišką. Jame galite rasti visko: nuo vintažinių detalių iki sentimentalių elementų, nuo rankų darbo gaminių iki tolimose kelionėse išieškotų suvenyrų, nuo originalių detalių iki visiškai paprastų sprendimų. Nors iš tokio paprašymo kai kam gali susidaryti įspūdis, kad boho interjeras kiek chaotiškas, tačiau taip tikrai nėra – jis apgalvotas, subtilus ir labai jaukus. Idealiai tinka svetainės, miegamojo, poilsio erdvėms, boho stilių prisijaukinti galite tiek name, tiek ir bute. Todėl jei susižavėjote jo spinduliuojama laisve, pirmyn!

Prieškambario / koridoriaus interjeras

Mes tiek daug laiko sugaištame kurdami vizijas, kaip turi atrodyti namų svetainė, miegamasis, kaip dekoruoti vaikų kambarius, kaip patogiai ir stilingai įrengti virtuvę, o štai prieškambariui paprastai dėmesio skiriame kur kas mažiau. O veltui, nes ši patalpa yra bene pirmoji, kurią pamato į namus užsukę svečiai, be to, čia beveik visada vyksta judėjimas. Negana to, ji turi būti ir gražiai įrengta, ir praktiška, o idėjų generavimą neretai riboja ne toks ir didelis prieškambario plotas. Todėl „nenurašykite“ koridoriaus kaip mažiau svarbios patalpos. Siekdami visuose namuose išlaikyti vieningą interjero stilių, įsirengti patogų ir gražų būstą į interjero idėjų srautą būtinai įtraukite ir šią nedidelę, bet svarbią namų patalpą.

Virtuvės interjeras: pavyzdžiai, idėjos ir ekspertų patarimai

Ar kada pagalvojote, kiek laiko praleidžiate virtuvėje? Vieni labai mažai, kiti didžiąją dalį būdami namuose, treti pasakytų, kad čia sukasi visos šeimos gyvenimas. Bet kuriuo atveju patalpa, kurioje gaminate ir valgote, turėtų būti jauki, patogi, praktiška, funkcionali. Nemažai reikalavimų, tiesa? Tad šios namų zonos įrengimas tikrai reikalauja dėmesio, sumanių sprendimų, šiek tiek gudrybių žinojimo bei stiliaus išmanymo.

Svetainės interjeras: nuotraukos, idėjos ir ekspertų patarimai

Namų interjeras tikrai atima daug jūsų dėmesio, skatina vizijų kūrimą, atveria didžiulius galimybių klodus, tereikia pasitelkti fantaziją ir kurti savo namuose grožį. Ir visai nesuklysime pasakę, kad daugiausia to grožio tenka svetainei – erdvei, kuri yra populiariausia namuose tarp šeimos narių, o drauge ir ta, kurioje priimame svečius. Tad ji turi būti ir funkcionali bei patogi, ir stilinga. Pateikiame idėjų ir patarimų svetainės interjerui – tikime, jie padės kur kas lengviau sukurti savo svajonių svetainės viziją ir ją realizuoti.