Loading
Pristatymo laikas
KainaEur
Išmatavimaicm
Ilgis
Plotis
Aukštis
Miegamoji daliscm
Plotis
Ilgis
Filtruoti

Minkšti baldai

Patogumą užtikrinantys kokybiški minkšti baldai patalpoje leidžia kurti kokį tik norite komfortą. Negana to, tai labai lankstus įrankis įgyvendinti pačias įvairiausias stiliaus idėjas. Baldų spalva, audiniai, tekstūros, forma ir kiti dizaino ypatumai suteikia itin daug galimybių varijuoti nuo kuklaus interjero iki itin įmantraus, originalaus ar alsuojančio prabanga. Ieškantiems aukštos kokybės, išskirtinių ar klasiką demonstruojančių minkštų baldų siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą. Ir nors dažnas prakalbus apie minkštuosius baldus įsivaizduoja juos svetainės zonoje, reikia paminėti, kad mūsų pasiūloje yra kur kas platesniam pritaikymui skirtų minkštų baldų – išsirinksite tinkamus ne tik namams, bet ir mokykloms, darželiams, laukiamojo zonoms ar kitoms patalpoms

Filtruoti
12...10...2021
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
Kaina nuo:
356,24
Kaina nuo:
765,77
Kaina nuo:
1788,58
Kaina nuo:
719,15
Kaina nuo:
1518,48
Kaina nuo:
881,84
Kaina nuo:
934,40
Kaina nuo:
2173,21
Kaina nuo:
2489,60
Kaina nuo:
374,49
Kaina nuo:
1735,20
Kaina nuo:
727,42
Kaina nuo:
1560,66
Kaina nuo:
1454,10
Kaina nuo:
2341,84
Kaina nuo:
842,12
Kaina nuo:
1454,10
Kaina nuo:
1073,10
Kaina nuo:
370,84
Kaina nuo:
1518,48
Kaina nuo:
1881,08
Kaina nuo:
1460,15
Kaina nuo:
605,17
Kaina nuo:
2061,60
Kaina nuo:
1073,10
Kaina nuo:
1377,51
Kaina nuo:
698,61
Kaina nuo:
954,11
Kaina nuo:
548,00
Kaina nuo:
1247,35
Kaina nuo:
1303,88
Kaina nuo:
1788,58
213,00 191,70
Kaina nuo:
132,05
Kaina nuo:
1812,26
Kaina nuo:
1787,10
Kaina nuo:
1386,76
Kaina nuo:
354,78
Kaina nuo:
1204,50
12...10...2021

 

 

Minkštieji baldai mūsų asortimente


Džiaugiamės galėdami kiekvienam iš jūsų pasiūlyti labai didelę minkštų baldų įvairovę: minkšti kampai, sofos, foteliai, reglaineriai, pufai, minkštasuoliai ir kt.
Pagal paviršiaus medžiagą rinkitės odinius, gobeleninius baldus. Audinių spektras neįtikėtinai platus, tačiau visi, kuriuos naudojame savo baldų gamybai, atitinka aukščiausius kokybei keliamus reikalavimus, garantuoja ilgaamžiškumą, yra patvarūs ir – tinkamai prižiūrimi – išlaiko reprezentatyvią išvaizdą. Pažangios technologijos baldų gamybos rinkoje suteikia itin daug galimybių, tad galite rasti daug baldų, kurių audinys atrodys labai šauniai, o priežiūra bus itin paprasta ir beveik nereikalaus jūsų laiko.
Mūsų asortimente rasite labai didžiulį minkštų baldų svetainei pasirinkimą, taip pat atrasite tinkamų darželiams, mokykloms bei laukiamųjų zonoms, siekiant ugdytinių, įstaigos svečių, klientų ir kitų asmenų patogumo.
Pasiūloje galėsite rinktis iš itin plačios spalvų ir raštų įvairovės: balti, juodi, raudoni, turkio spalvos, žali, mėlyni, pilki ir kitų spalvų minkštieji baldai namams, biurams ar viešosioms įstaigoms, laukiamojo patalpoms. Mūsų e. parduotuvėje galite rinktis ne tik vienspalvius, bet ir demonstruojančius kelių spalvų derinius arba margintus raštais: gėlėmis, ornamentais, geometriniais raštais ar kitokiais. Koloritas bei raštų gama suteikia progą baldą tobulai priderinti prie patalpos dizaino – sukurti vientisą įvaizdį arba žavingus kontrastus, sustiprinti norimą įspūdį.

Minkšti baldai svetainei


Ieškantys minkštų baldų savo namų svetainei gali rinktis minkštus kampus (L, U formos), dvivietes, trivietes ar kito dydžio sofas, maksimalų komfortą dovanojančius reglainerius, grakščius, stilingus minkštasuolius, patogius sėdmaišius, dailius fotelius bei pufus. Galite rinktis pagal pageidaujamą baldų stilių: klasikiniai, modernūs, Chesterfield ar kitokie. Pasirinkimas labai platus, todėl atrasite tai, kas geriausiai derės jūsų svetainėje ir atitiks asmeninius poreikius bei, žinoma, numatytą biudžetą.
Renkantis baldus svetainei svarbu atsižvelgti ne tik į baldų dizainą – itin reikšmingas aspektas yra baldų tipas ir dydis. Šiame kontekste reikšminga tai, kiek šeimos narių yra, ar dažnai sulaukiate svečių, ar svetainė yra tik reprezentacinė namų erdvė ar tai visos šeimos vakarinių susibūrimų vieta. Jei asmenų šeimoje mažai, tai galbūt užteks ir nedidelio kampo arba dvivietės sofos, o gal 2+1 komplektuko. Tačiau jei šeimos narių daugiau, rinkitės didelį kampą, 3+2+1 ar kitokį komplektą, kuris suteiks progą kiekvienam šeimos nariui jaukiai ir patogiai įsitaisyti svetainėje.
Jei svetainėje jau yra kietųjų baldų, jei turite kilimą, užuolaidas, daugiau dekoro elementų, atsižvelkite į tai, kad minkšti svetainės baldai savo koloritu, forma darniai įsilietų į visumą.
Namuose turite augintinių, mažų vaikų? Tokiu atveju prioritetą teikite baldams, turintiems mažai nešvarumams imlų audinį, prie kurio nekibs augintinių kailio plaukai, kuris bus lengvai valomas. Idealu – nuimami ir skalbiami užvalkalai.
Jei neturite daug vietos ir ieškote maksimaliai funkcionalių baldų, geras sprendimas bus minkšti svetainės baldai transformeriai, kurie gali pakeisti savo formą ir paskirtį, pavyzdžiui, minkštas kampas ar sofa gali virsti patogia miegui pritaikyta lova. Toks variantas galimas svetainėje, svečių kambaryje, taip pat ir vaikų erdvei.

Minkšti baldai mokykloms, darželiams


Jei reikalingi minkšti baldai darželiui, mūsų pasiūloje tikrai rasite tiek tinkamų administracijos patalpoms, poilsio zonoms, tiek ir vaikų grupių patalpoms. Visi baldai patvarūs, stabilūs ir kokybiški, nemažai yra žavinčių ryškiomis ar švelniomis spalvomis, tobulai įsiliesiančiomis į darželio interjerą.
Darželiams populiarios yra kompaktiškos sofos, minkštasuoliai, pufai, foteliai, taip pat sėdmaišiai.
Rinkdamiesi įvertinkite, kokiai patalpai baldas bus skirtas, kiek asmenų jis turi talpinti. Poilsio zonoms, kurios populiaresnės privačiuose darželiuose, idealiai tinka sėdmaišiai – jie ne tik patogūs, bet ir labai mėgiami vaikų. Laukiamojo erdvėms, vaikų grupių patalpoms dažnas pasirinkimas yra sofos. Kadangi patalpos dažnu atveju nėra labai erdvios, verta pasižvalgyti kompaktiškų baldų, turinčių plonesnius, siauresnius ranktūrius, atlošą, vizualiai grakščiau atrodo aukštesnes, plonas kojeles turinčios sofos. Minkštasuoliai darželiuose neretai įkurdinami persirengimo patalpose – ant jų mažiesiems patogu prisėsti persirengiant.
Minkšti baldai mokykloms irgi jūsų dėmesio laukia mūsų asortimente. Jie gali įsikurti administracijos patalpose, mokytojų kambaryje, poilsio zonose, klasėse, koridoriuose ar kitur, kur reikia patogių ir kokybiškų baldų atsisėsti. Mūsų e. parduotuvėje mokykloms galite rinktis sofas, fotelius, minkštasuolius, sėdmaišius. Štai sėdmaišiai dabar mokyklose itin sparčiai populiarėja, mat vis daugiau dėmesio teikiama mokinių laisvalaikiui, patogiam atsipalaidavimui, jaukių poilsio zonų kūrimui. Juk patogiai įrengtos mokyklos erdvės, skirtos mokiniams, mokytojams bei kitam personalui, tikėtina, skatina mokymąsi, didina motyvaciją, teigiamai veikia pasitenkinimu darbu, o taip pat ir suteikia progą kokybiškai pailsėti pertraukų metu.
Tiek darželiams, tiek mokykloms tikslinga rinktis minkštus baldus, kurių audinys kuo mažiau imlus nešvarumams ir yra lengvai prižiūrimas, paprastai išvalomas. Atsižvelgiant į praktinį aspektą mokykloms bei darželiams geresnis variantas būtų tamsesnių atspalvių baldai, ant kurių bus mažiau matomi nešvarumai.

Laukiamojo minkšti baldai


Jei reikalingi minkštieji baldai laukiamojo zonai, labai populiarūs variantai yra sofos, minkštasuoliai bei pufai. Minkštasuoliai ir pufai daugeliu atvejų neturi atlošo, didelė dalis neturi ir ranktūrių, todėl idealiai tiks mažoms erdvėms, kuriose baldams vietos nėra daug. Taip pat galite rasti ir kompaktiškų sofų – rinkitės turinčias siauresnius ranktūrius, žemesnį, plonesnį atlošą, mažiau gilias.
Rinkdamiesi minkštus baldus laukiamajam atsižvelkite ne tik į tai, kiek vietos turite naujiems baldams, bet ir į tai, koks stilius vyrauja laukiamajame arba kokį įspūdį norite sukurti. Dažnu atveju šiose patalpose vyrauja šviesus koloritas, todėl tiks tiek šviesūs, tiek ir tamsių spalvų baldai. Pastarieji kontrastuos su šviesia vyraujančia palete, galima sukurti originalius, ryškius derinius. O štai šviesūs baldai įsilies harmoningai, kurs vientisumo įspūdį, kuris bus nuosaikesnis, tačiau alsuos elegancija ir tvarka.
Jei baldus renkatės laukiamajam, kuriame savo eilės lauks jūsų paslaugų pirkėjai (pavyzdžiui, grožio salonui, mokymų centrui, SPA ar pan.), skirkite daug dėmesio kokybiškų, reprezentatyvių ir solidžiai atrodančių baldų pasirinkimui. Tokiose patalpose svarbu sukurti gerą pirmąjį įspūdį, kurį klientai neretai sieja ir su pačios paslaugos atlikimu. Tad labai geri, prašmatnūs, stilingi laukiamojo minkšti baldai neabejotinai padės tą pirmąjį įspūdį padaryti labai palankų.

Kokybiški minkšti baldai: kaip išsirinkti internetu?


Daugelis greičiausiai sutiks, jog pirkti internetu šiais laikais yra nepalyginamai patogiau, nei keliauti į fizines pardavimo vietas. Pirkimas internetu ypač pasiteisina laiko taupymo kontekste, o laiko – ne paslaptis – dažnas stokojame. Tačiau yra prekių, kurias kai kurie pirkėjai internetu įsigyti vis dar nedrįsta. Baldai yra viena iš tų prekių kategorijų, bet toji baimė pirkti e. parduotuvėje nepagrįsta. Tad pateikiame vertingų patarimų, norintiems internetu išsirinkti kokybiškus baldus.
Pirmiausia – patikimas pardavėjas. Pirkdami iš žinomo, gerai vertinamo pardavėjo iškart galite neabejoti baldų kokybe ir būti ramūs, kad įsigysite tvirtus, ilgaamžius baldus. Būtent tokius siūlome savo pirkėjams ir siekiame palengvinti jų apsipirkimo procesą, teikdami konsultacijų online galimybę. Jei renkantis kyla klausimų, galite susisiekti su mumis parašę žinutę Live chat (puslapio apačioje, dešinėje pusėje).
Kitas žingsnis – įvardyti, kokie baldai jums reikalingi. Galbūt minkštas kampas? O gal sofos ir fotelių komplektas ar jauki dvivietė sofa? Gal ieškote minkštasuolio prieškambario erdvei? Svarstydami įvertinkite tai, koks patalpos dydis, kiek asmenų baldai turėtų talpinti. Pavyzdžiui, jei minkšti baldai reikalingi namams, kur šeimoje yra 4–5 asmenys, tai dvivietė sofa ir fotelis nebus praktiškas pasirinkimas, tačiau didesnis kampas arba 3+2, o gal dar didesnis komplektas puikiai tiks.
Labai svarbu, kiek vietos turite baldams. Nuo to priklauso, ar reikėtų žvalgytis kompaktiškesnių, ar galite sau leisti rinktis iš įvairaus dydžio variantų. Atminkite, jog mažai patalpai nereikėtų rinktis masyvių baldų, kadangi jie vizualiai dar labiau mažins erdvę, negana to, didelė tikimybė, kad liks mažai vietos patogiam judėjimui, kas irgi bus ir nepatogu, ir negražu. O jei erdvė didelė, nelabai gražiai atrodys maži, kompaktiški minkštieji baldai, nes jie tinkamai neužpildys erdvės – tokiai reikėtų masyvesnių, aukštesnį atlošą turinčių baldų, didesnio komplekto. Jei baldai reikalingi, pavyzdžiui, laukiamojo zonai, įvertinkite, kiek maždaug laukiančiųjų vienu metu būna – kad visiems būtų patogu. Atsižvelkite ir į laukiamojo erdvę – ar ji didelė, ar maža. Patalpos išplanavimas taip pat svarbus renkantis, kokie minkšti baldai tinka, pavyzdžiui, galbūt tikslinga racionaliai išnaudoti kampinę zoną – tuomet tiks minkštas kampas ir pan.
Kokio dydžio baldus rinktis? Dažnas mano, kad perkant internetu šį dalyką numatyti gana sudėtinga, bet taip tikrai nėra, anaiptol, internetu pasirinkti tinkamo dydžio baldus yra kur kas paprasčiau ir greičiau, nei perkant fizinėje pardavimo vietoje. Pirmiausia, labai tiksliai išmatuokite, kokį plotą turite naujiems baldams. Jei tai bus keli baldai, pavyzdžiui, sofos ir fotelių komplektas, matuokite kiekvieną vietą atskirai. O toliau viskas labai paprasta – mūsų e. parduotuvėje yra patogi prekių filtravimo pagal matmenis sistema, tad nustatykite, kokių matmenų baldai jums yra aktualūs, ir sistema vertinimui pateiks tik tuos, kurie atitinka jūsų pageidaujamus dydžius.
Audinys – vienas iš svarbiausių kriterijų, kadangi jis yra matomiausia baldo vieta. Pirmiausia, rekomenduojame teikti prioritetą tik aukštos kokybės audiniams. Tai svarbu, nes būtent audinys turi kontaktą su sėdinčiais ant baldo, tad yra trinamas ir dėvisi. Nekokybiškas labai greitai praras savo pirminę dailią išvaizdą, o jei bus aukštos kokybės, tai net ir intensyviai naudojamas ilgai džiugins dailia išvaizda ir estetika. Taip pat audinio pasirinkimas susijęs su tuo, kiek laiko reikės skirti baldo priežiūrai, kaip jį reikės valyti.
Atkreipkite dėmesį į baldų spalvą, nes tai vienas iš svarbiausių dizaino elementų, norint, kad baldas darniai įsilietų į patalpą. Atsižvelkite į tai, kokį stilių kuriate, kokia sienų spalva. Jei apdaila balta, tai puikiai tiks bet kokios spalvos baldai – visiška laisvė rinktis. O jei sienos yra tamsios, pavyzdžiui, smaragdinės, pilkos ar kitos sodrios spalvos, tamsūs baldai tarsi pranyks erdvėje, neišsiryškins, susilies su koloritu, o šviesūs stilingai kontrastuos.
Dėmesio nusipelno ir baldų stilius: klasikiniai, skandinaviški, modernūs, kaimiško stiliaus, Chesterfield, boho ar kitokie. Šiuo atveju reikia tiksliai žinoti, koks interjeras vyrauja arba vyraus patalpoje, kuriai baldai skirti. Jei internetu sudėtinga nuspręsti, kokiam stiliui baldas priklauso arba kokie geriausiai tiktų konkrečiam interjerui, galite parašyti mums e. laišką. Dar patogiau, jei teikiamos online konsultacijos, kaip mūsų svetainėje.

Kur pirkti minkštus baldus?


Jei savo namams, biurui, ugdymo ar kitai įstaigai ieškote kokybiškų minkštųjų baldų už patrauklią kainą, mūsų e. parduotuvėje būtent tai ir rasite. Minkšti baldai internetu – labai patogu ir greita pirkti bei rinktis iš didelės įvairovės.
Rinkitės iš plataus asortimento, pasikonsultuokite online su mumis, jei turite klausimų. Internetu pirkti bus labai lengva ir greita, kadangi veikia patogi prekių filtravimo sistema, e. parduotuvėje galite pamatyti realias baldų nuotraukas, prekių savybes ir kitą reikšmingą informaciją. Taip pat internetu galite rinktis iš labai didelio asortimento, kokį fizinėse parduotuvėse dėl ploto ribojimų ne visuomet yra galimybė demonstruoti. Verta paminėti ir tai, kad perkant internetu jūsų neriboja nei laikas, nei strateginė vieta, o tai reiškia, kad galite pirkti net gyvendami kitame mieste ar bet kuriuo jums patogiu paros metu.
Tačiau visgi jei norite prieš perkant baldus pamatyti juos realiai, paliesti audinį, atsisėsti, tuomet esate laukiami mūsų baldų salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Elektrėnuose.

Minkšti baldai Vilniuje


Gyvenantys sostinėje ar jos apylinkėse gali užsukti į vieną iš dviejų mūsų baldų salonų. Vienas įsikūręs prekybos centro BIG antrame aukšte (adresas: Ukmergės g. 369), o kitas – baldų namų „Skraja“ antrame aukšte (adresas: Naugarduko g. 55A). Čia rasite tikrai platų minkštų baldų asortimentą, malonų aptarnavimą, pagalbą renkantis. Baldus galėsite išbandyti, paliesti, apžiūrėti realiai, palyginti tarpusavyje, paderinti skirtingus pagal koloritą, jei norite susikurti savitą stilių namuose.

Minkšti baldai Kaune


Jeigu gyvenate Kaune, Kauno rajone ar netoliese jo, jums patogiausia būtų atvykti į Kaune įsikūrusį mūsų baldų saloną, kuriame tikrai labai platus minkštų baldų pasirinkimas. Jūsų laukia aukštos kokybės baldai, malonus ir dėmesingas aptarnavimas, taip pat galime pasirūpinti baldų pristatymu, jei tokia paslauga būtų aktuali.
Kaune mus rasite Urmo bazėje, Žaliojoje galerijoje, 5 salėje (adresas: Pramonės pr. 14). Šis baldų salonas darbo dienomis dirba nuo 9 iki 18 val., šeštadieniais trumpiau – iki 16 val. o sekmadieniais darbo laikas dar trumpesnis viena valanda – iki 15 val.

Minkšti baldai Klaipėdoje


Klaipėdiečius ir gyvenančius šio miesto apylinkėse kviečiame užsukti į čia įsikūrusį mūsų baldų saloną, kurį rasite prekybos centre „Minijos baldų centras“, adresu Dubysos g. 21. Čia yra labai platus minkštų baldų pasirinkimas pagal tipą, spalvas, audinius ir kitus dizaino sprendimus. Jei turite klausimų, personalas į juos atsakys ir padės pasirinkti tinkamiausius baldus jūsų būstui, verslo subjektui ar kitai įstaigai. Garantuojame aukšta kokybę, patvarumą, reprezentatyvią išvaizdą.
Šis baldų salonas nedirba sekmadieniais, o darbo dienomis esate laukiami nuo 10 iki 19 valandos, šeštadienį – nuo 10 iki 17 val.

Minkšti baldai Elektrėnuose


Dar vienas mūsų baldų salonas yra įsikūręs Elektrėnuose, todėl jei gyvenate netoliese ir patogiausia atvykti į šį miestą, laukiame jūsų „Deinavos baldų“ salone, 2 aukšte, adresu Rungos g. 8.
Šiame salone taip pat apžiūrėsite labai platų minkštų baldų asortimentą. Atrasite daug variantų namams, ugdymo ar kitoms įstaigoms, biurams, taip pat daug baldų, jei ieškote patogių ir stilingų laukiamojo erdvėms.

 

 

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.