Loading
Pristatymo laikas
KainaEur
Išmatavimaicm
Ilgis
Plotis
Aukštis
Filtruoti

Vaikiški sėdmaišiai

Sėdmaišiai vaikams labai populiarus pirkinys vaiko, jaunuolio kambariui, siekiant sukurti jaukią, komfortišką oazę. Vaiko kambaryje turi tilpti net kelios funkcinės zonos, todėl vaikiški sėdmaišiai yra puiku priemonė poilsio erdvei, norint nedidelių investicijų, bet aukšto funkcionalumo ir patogumo.

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
Kaina nuo:
63,65

Mūsų sėdmaišiai vaikams labai stilingi, gražūs, tinka bet kokiame vaiko kambario interjere – klasikiniame, moderniame, retro, skandinaviškame ar kt. „Deinavos baldų“ pasiūloje esančių sėdmaišių gamybai naudojama tik aukštos kokybės medžiaga, tvirta, atspari ir ilgaamžė. Siūlome labai platų spalvų pasirinkimą, todėl net išrankiausias klientas atras tobulai jo poreikius atitinkantį audinį.

Norite vaiko kambariui pirkti sėdmaišį? Svarstote, kur parduodami nauji sėdmaišiai patrauklia kaina? Užsukite į „Deinavos baldus“ arba pirkite internetu. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Jums pasiūlysime puikų kainos ir kokybės santykį, galimybę mokėti pigiau, kai vyksta išpardavimas su akcija, taip pat progą pirkti išsimokėtinai lanksčiomis sąlygomis.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.