Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Ilgis: 120 cm, Plotis: 60 cm, Aukštis: 7 cm

79,00
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Lovos čiužiniai 60x120 Deinavosbaldai.lt asortimente


Mūsų pasiūloje rasite labai puikios kokybės ir klientų itin pamėgtą 60x120 čiužinį kūdikiams. Gaminio storis yra 7 cm, kas tikrai optimalu mažylio lovelei. Tiesa, kai kurie ieško, kad čiužinys 60x120 būtų storesnis, tačiau vaikams skirti čiužiniai paprastai yra neaukšti.
Čiužinio viršutinis audinys gali būti nuimamas ir plaunamas, kas labai palengvina jo priežiūrą. Darbą lengvina dar ir tai, kad užvilkimo užtrauktukas juosia visą čiužinio perimetrą, tad labai lengvai jį nuimsite, išskalbsite ir vėl užsegsite. Daug medvilnės sudėtyje turintis trikotažinis užvilkimas mielas, švelnus ir malonus net itin jautriai kūdikio odelei. Ant jo miegoti bus komfortiška tiek su miego drabužiais, tiek ir liečiantis nuogai odelei, su juo vaikutis neperkais, nes audinys užtikrina laidumą orui.
Kvėpuojantis čiužinys neleis perkaisti kūdikio odelei, bus komfortiškas ir svariai prisidės prie miego kokybės.
Ne paslaptis, jog labai svarbu, kad mažylis miegotų taisyklingoje pozicijoje, patogiai. Šiame kontekste itin reikšmingas čiužinio vaidmuo. Mūsų asortimente esantis 60x120 cm čiužinio viršutinis viskoelastino sluoksnis nepriekaištingai sugeria kūno spaudimą, leidžia laisvai cirkuliuoti kraujotakai, efektyviai atpalaiduoja visus kūno raumenis, taigi miego metu vaikas maksimaliai pailsi. Negana to, tvirtas čiužinio pagrindas yra stabilus, bet drauge elastingas. Jis drauge su viršutiniu viskoelastino sluoksniu užtikrina, kad vaiko stuburas miegelio metu išliktų taisyklingoje padėtyje.
Didelis šio čiužinuko privalumas ir tas, kad jis demonstruoja puikias antialergines savybes, o visos naudotos žaliavos yra draugiškos gamtai.
Rinkdamiesi čiužinį visada atkreipkite dėmesį, kokia maksimali apkrova galima. Mūsų asortimente – vaikiškas čiužinys 60x120 tiks 20, 30 kg ar daugiau sveriantiems naudotojams.

Lovos čiužinys 120x60 internetu arba salone Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Elektrėnuose


Patogų ir greitą pirkimo procesą siūlome mūsų e. parduotuvėje. Prie kiekvieno gaminio rasite nuotraukas, išsamius aprašymus, tikslią kainą ir kitą pirkimui reikšmingą informaciją. Pirkimas internetu masina dėl galimybės prekę įsigyti nepriklausomai nuo strateginės vietos ar laiko. Tad suteikite sau tokią progą ir išnaudokite šiuos privalumus.
Taip pat esate laukiami mūsų fizinėse pardavimo vietose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Čia atvykę gaminius apžiūrėsite realiai, o jei bus reikalinga konsultacija, mūsų komandos nariai visada pasirengę pagelbėti, patarti ir padėti pasirinkti.

60x120 čiužinių kainos


Lovos čiužiniai skiriasi daugeliu aspektų, vienas iš jų yra kaina. Pastaroji priklauso nuo čiužinio matmenų, storio, naudojamų medžiagų ir kt. Čiužiniai 60x120 mūsų pasiūloje kainuoja apie aštuonias dešimtis eurų.