Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
238,00 178,50
105,00 99,75
156,00 113,88
251,00 183,23
240,00 175,20
Kaina nuo:
1368,02
1071,00 931,77
295,00 215,35
306,00 275,40
Kaina nuo:
1450,51
161,00 130,41
208,00 168,48

Darbo stalas namams: kaip išsirinkti?

Didelė pasiūla kai kuriuos gali kiek sugluminti, juo labiau jei nežinote, pagal ką stalą rinktis ir kokius kriterijus vertinti. Tad pateikiame kelis kertinius aspektus, į ką rekomenduotume atsižvelgti.

Pirmiausia – stalo dydis. O jis turi atitikti patalpą, kurioje stalas stovės. Atitikti šiuo atveju reiškia, kad turi būti proporcingas patalpos dydžiui. Išmatuokite, kiek turite stalui vietos, atsižvelgiant į tai, kad jis čia atrodytų nei per didelis, nei per mažas, ant jo pakaktų vietos viskam, ką planuojate laikyti, ir kad kambaryje liktų laisvos vietos judėjimui.

Kitas aspektas – stalo forma. Daugiausia darbo stalai namams yra keturkampiai arba kampiniai. Pastarasis variantas labai tiks, jei darbo erdvė yra kompaktiška. Tuomet verta racionaliai išnaudoti kampinę zoną. Tačiau taip pat kampinis stalas bus puikus pasirinkimas, jei ant jo reikia daugiau vietos. Jei vietos turite pakankamai, tai galite rinktis ir didesnį L formos darbo stalą arba ilgą stačiakampio formos stalą.

Įvertinkite, iš ko stalas pagamintas. Prioritetą teikite patvarioms, kokybiškoms medžiagoms, kurios užtikrins stalo ilgaamžiškumą, paprastą priežiūrą ir leis ilgiau išlaikyti jo reprezentatyvumą. Siekiant vientisumo tikslinga atsižvelgti ir į tai, kokie kiti baldai vyrauja patalpoje. Taip pat svarbu įvertinti ir darbo specifiką, pavyzdžiui, jei stalas bus naudojamas braižybai, projektavimui ir pan., verta prioritetą teikti stalams, turintiems kuo kietesnį, mechaniniam poveikiui mažiau imlų stalviršį.

Itin reikšmingas funkcionalumas. Atsižvelgdami į savo darbo specifiką, ką ant stalo laikysite, kiek erdvės jums reikia, pasirinkite, ar jums reikia tik stalviršį turinčio stalo, ar reikalinga vieta kompiuterio klaviatūrai, ar reikia spintelės, stalčių ir pan.

Stalo aukštis ergonomikos kontekste yra vienas iš svarbiausių aspektų. Darbo stalai namams ar biurui turi būti tinkamo aukščio sėdinčiajam. Tinkamo aukščio stalas leis išvengti nugaros, sprando skausmų, taip pat teigiamai veiks laikyseną.

 

Darbo stalas transformeris – taupantiems erdvę

Namuose ne visi turi galimybių turėti erdvią darbo vietą, todėl kai ieškomas darbo stalas namams, paprastai renkamasi iš mažesnių, kompaktiškesnių kategorijos. Tačiau gali būti ir kita išeitis – darbo stalas transformeris. Tai aukšto funkcionalumo baldas, kuris suteiks galimybes neriboti savęs dėl mažo stalui skirto ploto ir turėti didesnį baldą net ir itin kompaktiškoje patalpoje.

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.