Loading
Filtruoti

Dviaukštės lovos jaunuoliams / paaugliams

Dviaukštės lovos jaunuoliams labai populiarus sprendimas, ypač tada, kai vienas kambarys priklauso dviem atžaloms. Šios lovos vertinamos dėl savybės efektyviai taupyti kambario plotą, nes dvi miegojimo vietos užima tiek pat grindų ploto kiek viena  įprasta lova. Tad nė nereikia sakyti, jog mažiems kambariams tai tikras išsigelbėjimas. Tiesa, dviaukštės lovos paaugliams mėgiamos ir tada, kai kambarys priklauso vienai atžalai, bet pirmame tokios lovos aukšte galima sumontuoti rašomąjį stalą, kas taip pat labai funkcionalu.

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
230,00 218,50
448,00 425,60
415,00 373,50
238,00 173,74
453,00 330,69
Baldai ne tik atlieka esminę savo funkciją namuose, suteikia komforto bei estetikos, tačiau drauge ir padeda kurti namų „veidą“, reprezentacinę pusę. Taigi jei domina aukštos kokybės, patvarūs ir tobulai atrodantys baldai namams, tai Dviaukštės lovos jaunuoliams / paaugliams Jums tikrai turėtų patikti. Šioje prekių kategorijoje turėsite labai gerą pasirinkimą: 5 – tiek puikių prekių laukia Jūsų dėmesio.

Kaina: nuo pigiausių iki brangiausių

Kadangi turime asortimento įvairovę, tai galime pirkėjams pasiūlyti ir platų pasirinkimą pagal kainą – vieną iš svarbiausių kriterijų. Jeigu Jums aktualūs pigiau kainuojantys baldai, pradėkite nuo mažiausią kainą – 173.74 Eur – turinčio šioje prekių grupėje. Tai būtų Lova SONATA P 439.45 . O galbūt domina ne maža kaina pasižymintys baldai, o tie, kurie kainuoja solidžias sumas? Pagal aukščiausią kainą pirmoje pozicijoje yra Lova SAM balta . Šio baldo kaina – 425.60 Eur. Tačiau tik pažvelkite – koks dizainas, solidumas ir kokybė!

Akcijos kiekvienam iš Jūsų!

Tikra tiesa, jog nevalia praleisti itin gerų akcijų, kurių metu savo svajonių baldą galite įsigyti kur kas pigiau arba už suplanuotą sumą nusipirkti daug įspūdingesnį baldą, kurio be akcijos neįpirktumėte. Taigi, mūsų asortimente akcijų dydis skiriasi. Jei ieškote, kam taikoma didžiausia nuolaida, tai Lova BUNKY 90 yra tas baldas, už kurį mokėsite daug pigiau – sutaupysite net 5 proc., kas palyginti su įprasta 230.00 Eur kaina yra tikrai nemažai!

Kokiam interjero stiliui tinka?

Suderinti baldai, tekstilės elementai bei aksesuarai leidžia kurti vientisą ir harmoningą interjero stilių. Šioje kategorijoje esantys baldai Jums tiks tobulai, jei namuose vyrauja klasikinis, siuolaikinis interjero stilius. Jie puikiai jį papildys ir žavės ne tik išvaizda, bet ir funkcionalumu.

Perkamiausių gretos

Savo asortimente turime ką pasiūlyti visiems pirkėjams: tiek turintiems kuklių poreikių, tiek ir tiems, kurių norų bei lūkesčių sąrašas labai ilgas. Jei domina, ką mūsų pirkėjai šioje prekių grupėje renkasi dažniausiai, tai Jūsų akiratyje turėtų atsidurti Lova BUNKY 90 . Toks baldas kainuos 230.00 Eur.

Naujienos

Jei domina Dviaukštės lovos jaunuoliams / paaugliams ir ką naujausio jų gretose galime pasiūlyti, tai atkreipkite dėmesį į naujausius baldus šiame puslapyje. Pirmoje pozicijoje atsiduria Lova BUNKY 90 – baldas, patiksiantis net patiems išrankiausiems. O jo kaina tą patrauklumą tik dar labiau didina – už šį funkcionalų ir dailų pirkinį mokėsite 218.50 Eur. Daugiau šios grupės baldų pasižvalgyti galite kai kuriose kitose kategorijose, pavyzdžiui: vaikų kambarys, miegamasis.

Puikią kokybę užtikrinantys gamintojai

Rinkdamiesi baldus juk dažnas atsižvelgiate į gamintoją, tiesa? Prioritetą verta teikti sulaukiantiems puikių atsiliepimų ir labai gerų vertinimų. Taigi džiaugiamės Jums galėdami pasiūlyti būtent tokių gamintojų baldus. Rinkitės Halmar, Signal Meble, Pinskdrev produkciją.

Mūsų parduodamos dviaukštės lovos jaunuoliams yra tik iš kokybiškų medžiagų, todėl visiškai saugios, tvirtos, stabilios, atsparios ir ilgai išlaiko pirminę išvaizdą. Galite rinktis patinkančią lovą pagal gamybai naudotas medžiagas, spalvą, formą, funkcionalumus. Mūsų asortimente tikrai rasite tai, kas idealiai atitiks Jūsų lūkesčius.


Domina dviaukštė lova jaunuolio kambariui? Tuomet laukiame Jūsų „Deinavos baldų“ pardavimo vietose. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose, taip pat galite pirkti internetu – rinktis baldus mūsų el. parduotuvės pasiūlymų gausoje labai patogu. Čia Jūsų laukia naujos lovos ir labai patrauklios jų kainos.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.