Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Ilgis: 143 cm, Plotis: 94 cm, Aukštis: 96 cm

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
1067,00 778,91

Ilgis: 185 cm, Plotis: 96 cm, Aukštis: 100 cm

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
1104,00 828,00

Ilgis: 223 cm, Plotis: 108 cm, Aukštis: 107 cm

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
1934,00 1411,82

Ilgis: 174 cm, Plotis: 101 cm, Aukštis: 92 cm

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
789,00 749,55

Ilgis: 198 cm, Plotis: 96 cm, Aukštis: 102 cm

Kaina nuo:
1003,00 732,19

Ilgis: 200 cm, Plotis: 103 cm, Aukštis: 960 cm

Kaina nuo:
1476,00 1077,48

Ilgis: 277 cm, Plotis: 116 cm, Aukštis: 93 cm

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
964,00 703,72

Ilgis: 203 cm, Plotis: 102 cm, Aukštis: 104 cm

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
1221,00 891,33
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Aktualūs aukštos kokybės, funkcionalūs ir labai dailūs baldai iš kategorijos Dvivietės / dvigulės sofos lovos? Tokiu atveju siūlome rinktis mūsų el. parduotuvėje – čia kiekvieno iš Jūsų laukia labai platus pasirinkimas pagal spalvas, medžiagas, formą, kitus dizaino ypatumus. 8 – tiek prekių Jūsų dėmesio laukia šioje baldų kategorijoje. Platus pasirinkimas suteikia progą kiekvienam atrasti tai, kad gražiausiai įsilies į kuriamą namų interjerą.

Kaina

Tikriausiai niekas neprieštaraus, jog kaina daugiau ar mažiau yra reikšmingas aspektas, renkantis baldus ar kitus pirkinius. Jei domina mažesnės investicijos, Jums turėtų patikti Sofa-lova KUBUS 3M – kainos prasideda vos nuo 703.72 Eur. Pirkinys nenuvils net didžiausių skeptikų – puikios medžiagos ir apgalvoti dizaino sprendimai lemia, jog už nedidelę kainą įsigysite puikų baldą savo namams. O galbūt norite išskirtinės prabangos, šio to ypatingo ir galite investuoti daugiau? Brangiųjų kategorijai priklausantys baldai kainuos iki 1881.94 Eur. Čia rasite tokias prekes kaip Sofa-lova DELTA 3M ar kitas, išsiskiriančias rafinuotumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu.

Akcijos

Kam gi nepatinka akcijos ir galimybė sutaupyti? Atsižvelgdami į tai savo kelintus labai dažnai lepiname šauniomis nuolaidomis! Ne išimtis ir Dvivietės / dvigulės sofos lovos. Jei domina šios kategorijos prekė, kuriai dabar taikoma didžiausia akcija, tai Jūsų dėmesio centre turėtų atsidurti Sofa EMPORIO 2 – akcija dabar siekia net 25 proc.! Dėdami į prekių krepšelį šį baldą dabar, vietoj įprastos 1104 Eur kainos mokėsite daug mažiau.

Populiariausi

Šioje prekių kategorijoje esantys baldai tikrai mėgiami pirkėjų ir sulaukia daug simpatijų. Daugiausia pirkėjų dėmesio šio tipo baldų asortimente gauna Sofa EMPORIO 2 . Prie populiarumo prisideda ne tik dizaino ypatumai, paprastas pritaikomumas daugelyje interjero stilių, bet ir labai gera kaina – dabar už šią prekę mokėsite 1104 Eur.

Naujausi

Nuolat savo asortimentą papildome naujais, stilingais baldais, siekdami maksimalių pasirinkimo galimybių Jums. Jei smalsu, ką naujo turime šioje prekių kategorijoje, tai Jūsų dėmesio laukia Sofa-lova LIUKSOR 3M . Galbūt kaip tik tokio baldo ieškote savo namams? Be dailios išvaizdos sužavės ir patraukli kaina: 732.19 Eur – tiek kainuos šis naujutėlis, stilingas ir labai patvarus baldas.

Harmonija

Harmoningai derantys baldai, tekstilė ir aksesuarai yra vienas esminių aspektų, kurį tikslinga vertinti kuriant namus ir jų stilių. Dvivietės / dvigulės sofos lovos iš mūsų pasiūlos puikiai papildys daugelį interjero stilių, todėl drąsiai rinkitės šioje kategorijoje, jei aktualus siuolaikinis, klasikinis, modernus ar kitoks interjero stilius namuose. Tiesa, galite pasižvalgyti šių baldų ir kitose prekių grupėse – tokiose kaip biuro baldai, svetainė, vaikų kambarys.

Gamintojai

Kiekvienas gamintojas turi savitą stilių, braižą, požiūrį į klientą ir kokybę, tad siekdami įvairovės savo pirkėjams turime platų baldų gamintojų ratą. Tiesa, visus juos vienija puikūs atsiliepimai apie produkciją. Tad šioje prekių kategorijoje Jums siūlome rinktis tokių gamintojų baldus: Feniks Meble, Pinskdrev, Libro. Įsileiskite į namus prabangą, eleganciją ir funkcionalumą!