Loading
Filtruoti

Elektriniai reglaineriai

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
Kaina nuo:
1537,10
Kaina nuo:
923,40
Kaina nuo:
1051,65
Kaina nuo:
1145,52
Kaina nuo:
1180,00
Kaina nuo:
1124,06
Kaina nuo:
2423,20
Kaina nuo:
2423,20
Baldai ne tik atlieka esminę savo funkciją namuose, suteikia komforto bei estetikos, tačiau drauge ir padeda kurti namų „veidą“, reprezentacinę pusę. Taigi jei domina aukštos kokybės, patvarūs ir tobulai atrodantys baldai namams, tai Elektriniai reglaineriai Jums tikrai turėtų patikti. Šioje prekių kategorijoje turėsite labai gerą pasirinkimą: 10 – tiek puikių prekių laukia Jūsų dėmesio.

Kaina: nuo pigiausių iki brangiausių

Kadangi turime asortimento įvairovę, tai galime pirkėjams pasiūlyti ir platų pasirinkimą pagal kainą – vieną iš svarbiausių kriterijų. Jeigu Jums aktualūs pigiau kainuojantys baldai, pradėkite nuo mažiausią kainą – 923.4 Eur – turinčio šioje prekių grupėje. Tai būtų Fotelis FUGA 1SeF . O galbūt domina ne maža kaina pasižymintys baldai, o tie, kurie kainuoja solidžias sumas? Pagal aukščiausią kainą pirmoje pozicijoje yra Kampas PESARO 2,5L-1BB-EM-1BB-PL-1R . Šio baldo kaina – 3980.8 Eur. Tačiau tik pažvelkite – koks dizainas, solidumas ir kokybė!

Akcijos kiekvienam iš Jūsų!

Tikra tiesa, jog nevalia praleisti itin gerų akcijų, kurių metu savo svajonių baldą galite įsigyti kur kas pigiau arba už suplanuotą sumą nusipirkti daug įspūdingesnį baldą, kurio be akcijos neįpirktumėte. Taigi, mūsų asortimente akcijų dydis skiriasi. Jei ieškote, kam taikoma didžiausia nuolaida, tai Kampas MAYON 1ELL-1TBB-PLTRAP-2,5FBB-LRBOX(70) yra tas baldas, už kurį mokėsite daug pigiau – sutaupysite net 20 proc., kas palyginti su įprasta 3292 Eur kaina yra tikrai nemažai!

Kokiam interjero stiliui tinka?

Suderinti baldai, tekstilės elementai bei aksesuarai leidžia kurti vientisą ir harmoningą interjero stilių. Šioje kategorijoje esantys baldai Jums tiks tobulai, jei namuose vyrauja siuolaikinis, relax interjero stilius. Jie puikiai jį papildys ir žavės ne tik išvaizda, bet ir funkcionalumu.

Perkamiausių gretos

Savo asortimente turime ką pasiūlyti visiems pirkėjams: tiek turintiems kuklių poreikių, tiek ir tiems, kurių norų bei lūkesčių sąrašas labai ilgas. Jei domina, ką mūsų pirkėjai šioje prekių grupėje renkasi dažniausiai, tai Jūsų akiratyje turėtų atsidurti Kampas MAYON 1ELL-1TBB-PLTRAP-2,5FBB-LRBOX(70) . Toks baldas kainuos 3292 Eur.

Naujienos

Jei domina Elektriniai reglaineriai ir ką naujausio jų gretose galime pasiūlyti, tai atkreipkite dėmesį į naujausius baldus šiame puslapyje. Pirmoje pozicijoje atsiduria Kampas MAYON 1ELL-1TBB-PLTRAP-2,5FBB-LRBOX(70) – baldas, patiksiantis net patiems išrankiausiems. O jo kaina tą patrauklumą tik dar labiau didina – už šį funkcionalų ir dailų pirkinį mokėsite 2633.6 Eur. Daugiau šios grupės baldų pasižvalgyti galite kai kuriose kitose kategorijose, pavyzdžiui: svetainė, vaikų kambarys.

Puikią kokybę užtikrinantys gamintojai

Rinkdamiesi baldus juk dažnas atsižvelgiate į gamintoją, tiesa? Prioritetą verta teikti sulaukiantiems puikių atsiliepimų ir labai gerų vertinimų. Taigi džiaugiamės Jums galėdami pasiūlyti būtent tokių gamintojų baldus. Rinkitės Feniks Meble, Libro, Gala produkciją.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.