Loading
Filtruoti

Ilgos sofos lovos

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
Kaina nuo:
732,19
Kaina nuo:
692,04
Kaina nuo:
735,84
Kaina nuo:
1347,58
Kaina nuo:
706,64
Jei domina Ilgos sofos lovos patrauklia kaina, tai šioje prekių kategorijoje tikrai atrasite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį baldą. Stilingas dizainas, funkcionalumas, aukšta kokybė ir platus pasirinkimas – tai, kas Jūsų laukia renkantis pirkinį mūsų el. parduotuvėje. 5 – ties prekių rasite šioje baldų kategorijoje, tad rinkdamiesi galėsite įvertinti visus savo poreikius ir atrasti idealiai juos atitinkantį gaminį.

Kas naujo laukia?

Norite rinktis iš naujausių pasiūlymų? Tuomet atkreipkite dėmesį į naujausią baldą šioje prekių grupėje. Tai – Sofa-lova DAKAR-1 25М . Neabejojame, jog gaminys Jums labai patiks – žavingas modernumas, universalumas ir puikus kainos bei kokybės santykis neliks nepastebėti. Šios naujienos kaina – 692.04 Eur.

Kam atitenka populiariausių laurai?

Nors rinkdamiesi naują baldą pirkėjai paprastai turi savus kriterijus bei poreikius, visgi dažnam smalsu, ką gi labiausiai mėgsta čia besirenkantys. Todėl jei įdomu, kokiam baldui iš šios kategorijos tenka perkamiausio titulas, susipažinkite – Sofa-lova DAKAR-1 25М ! Daug simpatijų pelnantis gaminys kainuoja itin patraukliai – 692.04 Eur.

Kiek kainuoja?

Ar čia renkantis naujus pirkinius Jums svarbu, kad Ilgos sofos lovos būtų parduodami labai gera kaina? Greičiausiai, daugelis atsakysite teigiamai ir tai visiškai normalu – dažnas kainą laiko vienu iš svarbesnių kriterijų, turinčių įtakos pirkimo sprendimo priėmimui. Tad atsižvelgdami į tai siūlome Jums visą šūsnį baldų, kurie maloniai nustebins ne tik patraukliu dizainu, tačiau ir labai viliojančia kaina! Norintiems išleisti mažiau mūsų pigiausia prekė šioje kategorijoje – Sofa-lova DAKAR-1 25М . Tik 692.04 Eur ir šis baldas bus Jūsų! O gal norite rinktis iš brangiausių šioje baldų grupėje? Tada pradėkite nuo daugiausia – 1908.22 Eur – kainuojančios prekės. Tai būtų Sofa-lova IMPERIAL 3M . Itin aukšta kokybė, prabangus dizainas ir geriausia naudojimosi patirtis laukia įsigijus šį gaminį.

Akcijos – proga mokėti pigiau!

Ta pati kokybė, tik mažesnė kaina – skamba viliojančiai, tiesa? Tokią išskirtinę pirkimo galimybę suteikia taikomos akcijos, kurios gali būti labai įvairios: nuo mažesnių iki tikrai įspūdingų. Jei aktualu, kam taikoma didžiausia nuolaida šioje prekių grupėje, tai Jūsų dėmesio nusipelno Sofa-lova DAKAR-1 25М . Net 27 proc. siekianti akcija suteiks galimybę vietoj paprastai šiai prekei taikomos 948 Eur kainos mokėti kur kas mažiau!

Gamintojas – reikšmingas kriterijus

Į savo el. parduotuvės asortimentą įtraukiame tik patikimų ir pripažinimą pelniusių gamintojų baldus, tad galite neabejoti, jog Jums siūlome puikią kokybę, patvarumą, ilgaamžiškumą. Rinkitės prekes tokių gamintojų kaip: Pinskdrev.

Kokį stilių kuriate?

Kiekvienas savo būste kuriame tam tikrą dizainą. Jei Jūsų namuose puoselėjamas modernus, siuolaikinis interjero stilius, tai šioje prekių kategorijoje esantys baldai tobulai įsilies į bendrą koncepciją. Tokio tipo baldų rasite ir kitose svetainės kategorijose, pavyzdžiu: svetainė, vaikų kambarys. Su mūsų baldais sukurti stilingą, patogų ir funkcionalų interjerą bus nesudėtinga.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.