Naujas blokas
Karuselė (paprasta)
Karuselė (paprasta)
Konktaktų forma
Konktaktų forma
Forma skirti surinkti informaciją iš lankytoj
CTA
CTA
Išplėčiama dėžutė
Išplėčiama dėžutė
Failai
Failai
Galerija
Galerija
Info blockai
Info blockai
Interjeras
Interjeras
Prisijungimo ir naujo vartojo forma
Prisijungimo ir naujo vartojo forma
Žemėlapis
Žemėlapis
Prekių dežutė
Prekių dežutė
Baldų salonai
Baldų salonai
Block used for locations
Tekstas
Tekstas
Text block used for simple text paragrphs or tables
Išsiskeidžiantis tekstas
Išsiskeidžiantis tekstas
Video
Video
Įkelkite filmukus iš YouTube arba vimeo platformų
Pasirikite bloko tipą

 

„Deinavos baldai“ salonas Kaune

Ieškote kokybiškų baldų patrauklia kaina? Norite šio to stilingo, o gal kaip tik klasikinio? Domina baldai namams, biurui ar kitos paskirties patalpoms? Bet kuriuo atveju mūsų asortimente turėsite labai platų pasirinkimą. Drąsiai įvardykite sau visus poreikius ir atraskite tai, kas padės tą viziją realizuoti. Džiaugiamės kiekvienam iš jūsų galėdami pasiūlyti kokybę, platų pasirinkimą, patogų pirkimo procesą internetu ar dėmesingą bei profesionalų aptarnavimą mūsų salonuose. Jei domina baldai Kaune, užsukite pas mus.

 

„Deinavos baldų“ salonas Kaune: kaip jį rasti?

Kauniečių, gyvenančių netoliese ar visų, kuriems šio mūsų baldų salono strateginė vieta yra patogiausia, laukiame Kaune, Urmo bazėje. Čia mus rasite Žaliojoje galerijoje, 5 salėje. Vietiniai tikrai puikiai žino šią prekybos vietą, o jei esate iš kitų miestų, tai Urmo bazę rasite adresu Pramonės pr. 14.
Planuodami kelionę pas mus pasidomėkite salono darbo laiku. Darbo dienomis klientų laukiame nuo 9 iki 18 valandos. Šeštadieniais dirbame šiek tiek trumpiau – iki 16 valandos. O jei planuosite kelionę į mūsų saloną sekmadienį, turėkite omenyje, kad dirbame dar trumpiau – iki 15 valandos.

 

Baldai Kaune: rekomenduojame apžiūrėti gyvai

Kiekvienas iš jūsų gali pasirinkti: pirkti internetu ar užsukti į fizinę pardavimo vietą. Pirmiausia norime pasakyti, kad internetu mūsų e. parduotuvėje apsipirksite tikrai labai patogiai, taupysite savo laiką, galėsite pirkti bet kada, kada tik patogu jums. Negana to, pasirūpinsime pirkinio pristatymu jūsų pasirinktu būdu. Tačiau nepaisant to, kad pirkimas internetu teikia labai daug privalumų, jei turite galimybę, visada esate laukiami ir mūsų salone Kaune.

Atvykę į saloną baldus, kurie jums patiko e. parduotuvėje, galėsite apžiūrėti, išbandyti, paliesti gobeleną, įsitikinti, ar jums tinka baldų spalva. Ne paslaptis, kad nors virtualioje erdvėje pateikiamos aukštos kokybės nuotraukos, visgi jose matomos spalvos dėl kompiuterio ar kito įrenginio parametrų gali skirtis nuo tų, kokios yra realybėje. Tad nuotraukos ne visuomet tiksliai perteikia gobeleno išvaizdą: ne tik spalvas, bet ir storį, tekstūrą, švelnumą ar kitus parametrus, kuriuos pajusti, pamatyti galime tik baldą apžiūrėdami realiai.

Didelis privalumas atvykus į mūsų saloną yra ir tas, kad čia jūsų laukia padėti pasirengę konsultantai. Todėl jei turite klausimų, nežinote, ką rinktis, kokie baldai jums tiktų, reikia daugiau informacijos, klauskite ir prašykite patarimo. Suteiksime išsamią konsultaciją ir padėsime atrasti geriausią sprendimą kiekvienam iš jūsų.

 

„Deinavos baldų“ parduotuvės Kaune

Domina geri baldai Kaune? Laukiame parduotuvėje Urmo bazėje. Ieškantiems patikimos baldų parduotuvės Kaune, didžiulio asortimento, aukštos kokybės ir dėmesingo aptarnavimo patiks mūsų baldų salonas Kaune. Čia išsirinksite baldus namams, biurui. Patogi strateginė vieta bus privalumas ir kauniečiams, ir atvykusiems iš kitų miestų.