Naujas blokas
Karuselė (paprasta)
Karuselė (paprasta)
Konktaktų forma
Konktaktų forma
Forma skirti surinkti informaciją iš lankytoj
CTA
CTA
Išplėčiama dėžutė
Išplėčiama dėžutė
Failai
Failai
Galerija
Galerija
Info blockai
Info blockai
Interjeras
Interjeras
Prisijungimo ir naujo vartojo forma
Prisijungimo ir naujo vartojo forma
Žemėlapis
Žemėlapis
Prekių dėžutė
Prekių dėžutė
Baldų salonai
Baldų salonai
Block used for locations
Tekstas
Tekstas
Text block used for simple text paragrphs or tables
Išsiskeidžiantis tekstas
Išsiskeidžiantis tekstas
Video
Video
Įkelkite filmukus iš YouTube arba vimeo platformų
Pasirikite bloko tipą

 

„Deinavos baldai“ salonas Klaipėdoje

Galime patalpai suteikti įstabią apdailą, pasirinkti puikius kilimus, užuolaidas ar kitą tekstilę, tačiau erdvė bus tuščia ir nefunkcionali, jeigu joje nebus svarbiausių atributų – baldų. Todėl jei ieškote geros baldų parduotuvės Klaipėdoje, laukiame jūsų savo salone. Nesvarbu, ar jums reikia nedidelio staliuko, ar prabanga alsuojančios vitrinos, o galbūt didžiulio minkštų baldų komplekto, mūsų salone Klaipėdoje rasite visa, kas idealiai atitiks net ilgiausią poreikių sąrašą. Aukšta kokybė, profesionalus aptarnavimas ir didžiulė baldų įvairovė – trijulė, kurią siūlome jums.

 

„Deinavos baldų“ salonas Klaipėdoje: kaip jį rasti?

Uostamiesčio gyventojai ir svečiai, kuriems reikalingi puikūs baldai gera kaina, laukiami mūsų salone Klaipėdoje. Pardavimo vietą rasite prekybos centre „Minijos baldų centras“, adresu Dubysos g. 21. Puikioje strateginėje pozicijoje įsikūrusi prekybos vieta bus lengvai randama net ir tiems, kurie Klaipėdos visai nepažįsta.

Tiesa, planuodami kelionę į mūsų parduotuvę, juo labiau jei esate ne klaipėdiečiai, atsižvelkite į darbo laiką, nes sekmadieniais mūsų salonas nedirba. Darbo dienomis jūsų laukiame nuo 10 iki 19 valandos, o šeštadieniais šiek tiek trumpiau – nuo 10 iki 17 valandos.

 

Baldai Klaipėdoje: rekomenduojame apžiūrėti gyvai

Visi mūsų baldais besidomintys asortimentą gali apžiūrėti tiek e. parduotuvėje, tiek ir fizinėje pardavimo vietoje. Pirkti internetu tikrai patogu: itin platus pasirinkimas, patogi prekių filtracija pagal jūsų kriterijus, paprastas pirkimo procesas, galimybė baldus įsigyti jums patogiausiu metu ir t.t. Bet visgi turintiems galimybę siūlome užsukti ir į saloną.

Nors e. parduotuvėje pateikiame tik kokybiškas baldų nuotraukas, visgi jose matomų baldų spalvoms įtaką gali daryti jūsų kompiuterio ar kito įrenginio parametrai, todėl spalvos kartais gali kiek skirtis nuo tų, kokios yra realiai. Negana to, juk pamatyti ir paliesti baldo gobeleną yra puiki patirtis perkant, nes galite susidaryti realesnį vaizdą, kaip konkretus baldas atrodys jūsų namuose, biure ar kitur.
Taip pat atvykę į saloną galite gauti profesionalią pagalbą renkantis, jei tik jos reikės. Mūsų darbuotojai atsakys į visus klausimus, patars ir padės priimti geriausią sprendimą.

Mūsų baldų salonai Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Elektrėnuose visuomet užtikrins geriausią pirkimo patirtį.

 

„Deinavos baldų“ parduotuvės Klaipėdoje

Jei aktualūs aukštos kokybės baldai Klaipėdoje, užsukite pas mus – pasiūlysime labai didelę įvairovę, tad išsirinks visi: ir turintys kuklius poreikius, ir kur kas išrankesni pirkėjai. Mūsų parduotuvės Klaipėdoje pasiūloje rasite platų baldų svetainei, vaikų kambariui, virtuvei, miegamojo erdvei ar kitoms namų ir biuro patalpoms pasirinkimą.

Baldai skiriasi ne tik savo tipu, kokiai patalpai skirti, tačiau ir koloritu (rasite tiek klasikinių spalvų, tiek kur kas išraiškingesnių ir originalių variantų), formomis, medžiagomis (mediniai, metaliniai, stikliniai, medžio plokščių ar kitokie) bei kitais parametrais.