Loading
Filtruoti

Klasikiniai žurnaliniai staliukai

Jaukią atmosferą kuriantys klasikiniai žurnaliniai staliukai. Daugybę šių ir kitų akį traukiančių baldų rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. Įsigykite internetu arba mūsų fizinėse parduotuvėse: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Elektrėnuose.

 
Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
Kaina nuo:
115,90
90,00 85,50
320,00 224,00
135,00 105,97
Kaina nuo:
90,25
471,00 329,70
188,00 112,80
451,00 383,35
330,00 231,00
Ar Jums aktualus naujas pirkinys iš mūsų kategorijos Klasikiniai žurnaliniai staliukai? Ieškote, kur tokių baldų įsigyti patrauklia kaina, tačiau drauge mėgautis ir puikia kokybe? Tai štai – Jūs patinkančių baldų neabejotinai rasite šioje prekių kategorijoje. 14 – tiek prekių yra šiame puslapyje, todėl rinktis tikrai turėsite iš ko.

Kaina: nuo pigiausių iki brangiausių

Didelė baldų įvairovė mums leidžia kiekvienam iš Jūsų siūlyti ir platų kainų diapazoną: nuo pigių iki brangių. Įvertinkite savo finansines galimybes, nusistatykite galimos išleisti sumos rėžius ir neabejojame, jog turėsite puikų pasirinkimą. Jei domina mažiau kainuojantys baldai, pradėkite nuo pigiausio. Šioje kategorijoje tai bus Žurnalinis staliukas PADOVA C . Kaina siekia 85.50 Eur. Jei žvalgotės prabangesnio pirkinio, Jums tikrai patiks mūsų prabanga alsuojantys ir aukštesne kaina išsiskiriantys baldai. Brangiausia prekė šioje baldų grupėje yra Žurnalinis staliukas NAVARRA NA-S2 . Kaina siekia 383.35 Eur.

Akcijos kiekvienam iš Jūsų!

Daugelis jau pamėgo akcijas, mat įvertino jų teikiamus privalumus. Tai šauni proga įsigyti aukštos kokybės prekių, kai jų įprasta kaina sumažinta, tačiau kokybė išlieka ta pati. Mūsų asortimente pirkėjų taip pat laukia platus baldų su nuolaida pasirinkimas. Didžiausia nuolaida siekia net 15 proc.! Tiek sutaupysite, jei Jūsų pirkinių krepšelyje atsidurs Žurnalinis staliukas NAVARRA NA-S2 – baldas, kuriam ta nuolaida taikoma ir kurio įprasta kaina siekia 451.00 Eur, o štai dabar ji gerokai sumažinta.

Kokiam interjero stiliui tinka?

Spalvos, tekstūros, medžiagos baldams suteikia išskirtinumo, todėl vieną ir tą patį baldą būtų sunku priderinti skirtinguose interjeruose. Štai kodėl renkantis baldus būtina atsižvelgti į tai, koks stilius dominuoja patalpoje, kurioje baldai įsikurs. Šioje kategorijoje esančios prekės idealiai derės Jūsų namuose, jei čia kuriamas siuolaikinis, moderni-klasika, klasikinis, industrinis, kantri interjero stilius. Savo dizaino ypatumais šie baldai tobulai papildys realizuojamo interjero stiliaus koncepciją.

Perkamiausių gretos

Kartais rinkdamiesi iš gausaus asortimento pirkėjai prioritetą teikia prekėms, kurios yra populiarios ir pasižymi aukštu perkamumu. Jei domina Klasikiniai žurnaliniai staliukai ir smalsu, koks baldas iš mūsų asortimento šioje kategorijoje yra perkamiausias, tai Jūsų dėmesio nusipelno Žurnalinis staliukas NEVADA D . Šis daugelio pamėgtas baldas Jums kainuos 115.9 Eur. Naujienos Taip pat yra dalis pirkėjų, kurie nuolat domisi naujovėmis, naujausiomis mados tendencijomis ir prioritetą teikia naujausioms prekėms. Jei esate vienas iš jų, Jūsų žvilgsnius turėtų patraukti Žurnalinis staliukas NAVARRA NA-S2 . Puikus dizainas, spalvų žaismas, aukštas funkcionalumas ir patraukli kaina – 383.35 Eur. Tiesa, daugiau šios kategorijos baldų galite rasti ir kitose atskirose kategorijose, pavyzdžiui: svetainė, virtuvė, , , biuro baldai.

Puikią kokybę užtikrinantys gamintojai

Gamintojai labai svariai prisideda prie baldo kokybės, patvarumo, eksploatavimo ypatumų, taip pat ir dizaino. Atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į mūsų baldų asortimentą. Tad Jums suteikiame progą rinktis tokiems gamintojams atstovaujančius gaminius: Mebin, Taranko Meble, Pinskdrev, Szynaka prestigeline, Ml meble, Szynaka trendline, Signal Meble.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.