Loading
Filtruoti

Lietuviški baldai

Lietuviškus gaminius daugelis vertiname labai teigiamai. Baldai – ne išimtis. Mūsų šalyje pagamintieji sulaukia didelio populiarumo, klientų liaupsių, yra mėgiami bei vertinami. Jei savo namams ieškote puikių minkštų baldų, siūlome pasižvalgyti po „Deinavos baldų“ asortimentą ir jame esančius lietuvių gamintojų minkštus baldus.

Filtruoti
12...10...16
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
799,00 719,10
389,00 350,10
Kaina nuo:
89,10
319,00 287,10
Kaina nuo:
706,00
Kaina nuo:
675,00
719,00 647,10
449,00 404,10
369,00 332,10
Kaina nuo:
119,00
329,00 296,10
Kaina nuo:
452,00
339,00 305,10
Kaina nuo:
225,00
12...10...16
Baldai ne tik atlieka esminę savo funkciją namuose, suteikia komforto bei estetikos, tačiau drauge ir padeda kurti namų „veidą“, reprezentacinę pusę. Taigi jei domina aukštos kokybės, patvarūs ir tobulai atrodantys baldai namams, tai Lietuviški baldai Jums tikrai turėtų patikti. Šioje prekių kategorijoje turėsite labai gerą pasirinkimą: 629 – tiek puikių prekių laukia Jūsų dėmesio.

Kaina: nuo pigiausių iki brangiausių

Kadangi turime asortimento įvairovę, tai galime pirkėjams pasiūlyti ir platų pasirinkimą pagal kainą – vieną iš svarbiausių kriterijų. Jeigu Jums aktualūs pigiau kainuojantys baldai, pradėkite nuo mažiausią kainą – 25.00 Eur – turinčio šioje prekių grupėje. Tai būtų Sėdmaišis TABLET HOME . O galbūt domina ne maža kaina pasižymintys baldai, o tie, kurie kainuoja solidžias sumas? Pagal aukščiausią kainą pirmoje pozicijoje yra Kampas LEO CHESTER XL . Šio baldo kaina – 1465 Eur. Tačiau tik pažvelkite – koks dizainas, solidumas ir kokybė!

Akcijos kiekvienam iš Jūsų!

Tikra tiesa, jog nevalia praleisti itin gerų akcijų, kurių metu savo svajonių baldą galite įsigyti kur kas pigiau arba už suplanuotą sumą nusipirkti daug įspūdingesnį baldą, kurio be akcijos neįpirktumėte. Taigi, mūsų asortimente akcijų dydis skiriasi. Jei ieškote, kam taikoma didžiausia nuolaida, tai Čiužinys ASTORIA 80x190 yra tas baldas, už kurį mokėsite daug pigiau – sutaupysite net 10 proc., kas palyginti su įprasta 319.00 Eur kaina yra tikrai nemažai!

Kokiam interjero stiliui tinka?

Suderinti baldai, tekstilės elementai bei aksesuarai leidžia kurti vientisą ir harmoningą interjero stilių. Šioje kategorijoje esantys baldai Jums tiks tobulai, jei namuose vyrauja siuolaikinis, funkcionalus, klasikinis, skandinaviskas interjero stilius. Jie puikiai jį papildys ir žavės ne tik išvaizda, bet ir funkcionalumu.

Perkamiausių gretos

Savo asortimente turime ką pasiūlyti visiems pirkėjams: tiek turintiems kuklių poreikių, tiek ir tiems, kurių norų bei lūkesčių sąrašas labai ilgas. Jei domina, ką mūsų pirkėjai šioje prekių grupėje renkasi dažniausiai, tai Jūsų akiratyje turėtų atsidurti Čiužinys DUETAS 100x200 . Toks baldas kainuos 278.10 Eur.

Naujienos

Jei domina Lietuviški baldai ir ką naujausio jų gretose galime pasiūlyti, tai atkreipkite dėmesį į naujausius baldus šiame puslapyje. Pirmoje pozicijoje atsiduria Čiužinys PALMA 120x195 – baldas, patiksiantis net patiems išrankiausiems. O jo kaina tą patrauklumą tik dar labiau didina – už šį funkcionalų ir dailų pirkinį mokėsite 332.10 Eur. Daugiau šios grupės baldų pasižvalgyti galite kai kuriose kitose kategorijose, pavyzdžiui: svetainė, miegamasis, vaikų kambarys, lauko baldai, prieškambaris.

Puikią kokybę užtikrinantys gamintojai

Rinkdamiesi baldus juk dažnas atsižvelgiate į gamintoją, tiesa? Prioritetą verta teikti sulaukiantiems puikių atsiliepimų ir labai gerų vertinimų. Taigi džiaugiamės Jums galėdami pasiūlyti būtent tokių gamintojų baldus. Rinkitės Plungės baldai, Relax čiužiniai, Ausnė, Maiza, Optimata, Funky beans produkciją.

Lietuviškų baldų privalumai

Mūsų asortimente esantys lietuviški baldai išsiskiria reprezentatyvumu, kokybe ir patvarumu. Lietuvių gamybos minkštieji baldai bus nepriekaištingas pasirinkimas tiems, kurie vertina audinio atsparumą, tvirtumą, nepaprastai lėtą dėvėjimąsi, nesudėtingą priežiūrą. Šie minkšti baldai ilgalaikėje perspektyvoje išliks funkcionalūs, išsaugos sodrias spalvas, nebluks ir atrodys puikiai net itin dažnai naudojami.


Stabilus ir tvirtas korpusas bei patvarus gobelenas yra puikus tandemas, ieškant geros naudojimosi minkštais baldais patirties.

Lietuviški baldai mūsų asortimente

· „Deinavos baldų“ asortimente Jūsų dėmesio laukia minkšti baldai iš Lietuvos.


· Rinkitės atskirus baldus arba komplektus.


· Labai platus sofų spektras. Nuspręskite, ar reikalinga miegojimo funkcija, ar jos nereikia. Kitas svarbus aspektas – norite sofos su porankiais ar be jų? Pastarosios atrodo labai moderniai ir šiuolaikiškai. Sofos gali būti su kojelėmis, kas kuria lengvumo, grakštumo įspūdį, arba be kojelių. Dvivietės, trivietės sofos – kokia reikalinga Jums?


· Kampai – jų taip pat turime įvairių. Didžiąją dalį asortimento sudaro L formos, su miegojimo funkcija.


· Tachtos – labai geras pasirinkimas vaiko kambariui.


· Komplektai. Labai populiarūs 3+1+pufas.


· Baldų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. Baldų karkasui pasirenkamas medienos, paprastai – spygliuočių, masyvas. Išorei naudojamas geras, atsparus ir tvirtas gobelenas. Puiku tai, kad audinį galite pasirinkti iš plačios paletės.


· Kai kurių baldų nugara aptraukta audiniu, o kai kurių – ne, bet teikiame nugarinės dalies aptraukimo audiniu paslaugą.


· Yra galimybė keisti daugelio minkštų lietuviškų baldų matmenis, kas suteikia daugiau galimybių Jums – nesitaikykite prie baldo, lai baldas taikosi prie Jūsų!


· Minkšti baldai iš Lietuvos tinka svetainės, miegamojo, vaikų kambario erdvėms.


· Platus pasirinkimas lemia paprastumą pritaikant baldus prie namuose vyraujančio interjero stiliaus.

Jūsų dėmesio laukia klasikiniai, modernūs, Chesterfield tipo, prabangūs, senoviniai-vintage baldai iš Lietuvos.

Kur pirkti gerus lietuviškus baldus?

Vertinate lietuviškus gaminius ir ieškote, kur nebrangiai parduodami nauji, kokybiški, tvirti ir gražūs lietuviški baldai? Rinkitės „Deinavos baldų“ salonuose arba el. parduotuvės asortimente. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Negalintys atvykti turi progą patogiai ir greitai rinktis mūsų baldus el. parduotuvėje ir pirkti internetu. Mes savo ruožtu pasirūpinsime, kad pirkiniai Jus pasiektų sklandžiai visoje Lietuvoje.


Mūsų klientai gali mėgautis labai plačiu lietuviškų ir kitų baldų pasirinkimu, puikiu kainos ir kokybės santykiu, dėmesingu aptarnavimu, galimybe mokėti pigiau, kai taikomos akcijos, taip pat ir proga pirkti išsimokėtinai.


Išsirinkote baldus, bet šiuo metu negalite sau jų leisti? Išeitis visuomet yra – pirkite lizingu arba palaukite, kol vyks išpardavimas ir galbūt galėsite svajonių baldus įsigyti pigiau!

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.