Loading
Filtruoti

Lietuviški baldai

Lietuviškus gaminius daugelis vertiname labai teigiamai. Baldai – ne išimtis. Mūsų šalyje pagamintieji sulaukia didelio populiarumo, klientų liaupsių, yra mėgiami bei vertinami. Jei savo namams ieškote puikių minkštų baldų, siūlome pasižvalgyti po „Deinavos baldų“ asortimentą ir jame esančius lietuvių gamintojų minkštus baldus.

Filtruoti
12...10...14
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
Kaina nuo:
139,00
Kaina nuo:
437,00
Kaina nuo:
109,00
Kaina nuo:
109,00
Kaina nuo:
79,00
Kaina nuo:
109,00
Kaina nuo:
119,00
Kaina nuo:
99,00
Kaina nuo:
119,00
Kaina nuo:
109,00
12...10...14

Lietuviškų baldų privalumai

Mūsų asortimente esantys lietuviški baldai išsiskiria reprezentatyvumu, kokybe ir patvarumu. Lietuvių gamybos minkštieji baldai bus nepriekaištingas pasirinkimas tiems, kurie vertina audinio atsparumą, tvirtumą, nepaprastai lėtą dėvėjimąsi, nesudėtingą priežiūrą. Šie minkšti baldai ilgalaikėje perspektyvoje išliks funkcionalūs, išsaugos sodrias spalvas, nebluks ir atrodys puikiai net itin dažnai naudojami.


Stabilus ir tvirtas korpusas bei patvarus gobelenas yra puikus tandemas, ieškant geros naudojimosi minkštais baldais patirties.

Lietuviški baldai mūsų asortimente

· „Deinavos baldų“ asortimente Jūsų dėmesio laukia minkšti baldai iš Lietuvos.


· Rinkitės atskirus baldus arba komplektus.


· Labai platus sofų spektras. Nuspręskite, ar reikalinga miegojimo funkcija, ar jos nereikia. Kitas svarbus aspektas – norite sofos su porankiais ar be jų? Pastarosios atrodo labai moderniai ir šiuolaikiškai. Sofos gali būti su kojelėmis, kas kuria lengvumo, grakštumo įspūdį, arba be kojelių. Dvivietės, trivietės sofos – kokia reikalinga Jums?


· Kampai – jų taip pat turime įvairių. Didžiąją dalį asortimento sudaro L formos, su miegojimo funkcija.


· Tachtos – labai geras pasirinkimas vaiko kambariui.


· Komplektai. Labai populiarūs 3+1+pufas.


· Baldų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. Baldų karkasui pasirenkamas medienos, paprastai – spygliuočių, masyvas. Išorei naudojamas geras, atsparus ir tvirtas gobelenas. Puiku tai, kad audinį galite pasirinkti iš plačios paletės.


· Kai kurių baldų nugara aptraukta audiniu, o kai kurių – ne, bet teikiame nugarinės dalies aptraukimo audiniu paslaugą.


· Yra galimybė keisti daugelio minkštų lietuviškų baldų matmenis, kas suteikia daugiau galimybių Jums – nesitaikykite prie baldo, lai baldas taikosi prie Jūsų!


· Minkšti baldai iš Lietuvos tinka svetainės, miegamojo, vaikų kambario erdvėms.


· Platus pasirinkimas lemia paprastumą pritaikant baldus prie namuose vyraujančio interjero stiliaus.

Jūsų dėmesio laukia klasikiniai, modernūs, Chesterfield tipo, prabangūs, senoviniai-vintage baldai iš Lietuvos.

Kur pirkti gerus lietuviškus baldus?

Vertinate lietuviškus gaminius ir ieškote, kur nebrangiai parduodami nauji, kokybiški, tvirti ir gražūs lietuviški baldai? Rinkitės „Deinavos baldų“ salonuose arba el. parduotuvės asortimente. Mūsų salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Negalintys atvykti turi progą patogiai ir greitai rinktis mūsų baldus el. parduotuvėje ir pirkti internetu. Mes savo ruožtu pasirūpinsime, kad pirkiniai Jus pasiektų sklandžiai visoje Lietuvoje.


Mūsų klientai gali mėgautis labai plačiu lietuviškų ir kitų baldų pasirinkimu, puikiu kainos ir kokybės santykiu, dėmesingu aptarnavimu, galimybe mokėti pigiau, kai taikomos akcijos, taip pat ir proga pirkti išsimokėtinai.


Išsirinkote baldus, bet šiuo metu negalite sau jų leisti? Išeitis visuomet yra – pirkite lizingu arba palaukite, kol vyks išpardavimas ir galbūt galėsite svajonių baldus įsigyti pigiau!

© 2022 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.