Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
327,00 245,25
407,00 297,11
Kaina nuo:
708,10
Kaina nuo:
293,55
334,00 243,82
202,00 147,46
541,00 394,93

Miegamojo lovos rėmas 80x200 Deinavosbaldai.lt asortimente


Didelė įvairovė suteiks progą išsirinkti visiems mūsų klientams: tiek turintiems kuklų poreikių sąrašą, tiek ir ilgesnį. Visos viengulės lovos 80x200 yra pagamintos iš tvirtų ir kokybiškų medžiagų, todėl demonstruoja stabilumą, ilgaamžiškumą bei stilių.
Rinkdamiesi lovą įvertinkite, iš ko ji pagaminta (medinė, metalinė, iš medžio plokščių), kokio stiliaus aplinkoje ją įkurdinsite, koks lovos aukštis domina, ar ieškote viengulės lovos 80x200 su patalynės dėže ar be jos. Jei kambarys kompaktiškas, lova su patalynės dėže bus labai praktiškas pasirinkimas.

Lovos rėmas 80x200: kaina


Viengulės lovos 80x200 kaina gali varijuoti labai plačiame diapazone, nes priklauso nuo tokių aspektų kaip lovos gamintojas, medžiagos, iš kurių ji pagaminta, papildomi privalumai, pavyzdžiui, patalynės dėžė ar kiti.

Miegamojo lovos 80x200: pirkti internetu ar apžiūrėti salone Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Elektrėnuose?


Naują lovą iš mūsų asortimento galite pirkti čia, internetu, arba atvykę į fizines pardavimo vietas. Pirkdami e. parduotuvėje neabejotinai taupysite savo laiką, rinksitės iš didžiulės įvairovės, be to, tai puikus sprendimas tiems, kurie gyvena atokiau nuo miestų, kuriuose yra mūsų salonai. Tačiau atvykę į fizines pardavimo vietas galėsite ne tik išsirinkti lovą, bet ir pasikonsultuoti su mūsų darbuotojais.

 

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.