Loading
Filtruoti

Mediniai valgomojo stalai

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
Kaina nuo:
148,20
133,00 126,35
Jeigu Jums reikalingi kokybiški, stilingi ir ilgaamžiai baldai, tai esate būtent ten, kur reikia, nes Mediniai valgomojo stalai visiškai atitiks šiuos kriterijus. O geriausia tai, jog mūsų el. parduotuvėje turėsite šaunų pasirinkimą – šie baldai skiriasi dizaino ypatumais, sudarydami sąlygas Jums atrasti tai, kas namuose, biure ar kitoje patalpoje derės geriausiai. 2 – tiek puikios kokybės prekių rasite šioje baldų kategorijoje.

Kaina

Kokius aspektus vertinate, kai renkatės naują baldą? Greičiausiai įvardysite medžiagas, matmenis, stilių, tiesa? Tačiau ne mažiau reikšminga ir kaina – juk daugelis atsižvelgiate ir į ją, o kai kuriems būtent tai tampa kertinius parametru, priimant sprendimą, ką pirkti. Taigi, jei norite mokėti pigiau, galbūt Jus sudomins Stalas NELSON . Tai pigiausia prekė šioje kategorijoje – jos kaina yra 126.35 Eur. Tiesa, nemanykite, kad pigiausias baldas yra prastas baldas, anaiptol! Mūsų el. parduotuvėje už aukštą kokybę turėsite progą mokėti pigiau. Galintys investuoti daugiau ir ieškantys maksimalios prabangos turėtų atkreipti dėmesį į brangiausius baldus mūsų asortimente. Vienas iš tokių šioje kategorijoje yra Stalas REA (išskleidžiamas) – kaina siekia iki 264.6 Eur.

Akcijos

Akcijos patrauklios tuo, jog mažesnė kaina yra mokama ne už prastesnės kokybės daiktus ar turinčius defektą, o už puikios kokybės prekes, ilgai tarnausiančias jas įsigijusiems. Tad nepraleiskite progos! Daugeliui mūsų baldų kategorijų dažnai taikomos akcijos, ne išimtis ir Mediniai valgomojo stalai. Šioje valdų grupėje Jums gali patikti Stalas REA (išskleidžiamas) – puiki kokybė, patrauklus dizainas, gera kaina, o dabar dar ir taikoma nuolaida, siekianti net 40 proc.! Akcijos metu vietoj įprastos 247 Eur sumos mokėsite mažiau. Kas gi nemėgsta sutaupyti, tiesa?

Populiariausi

Kiekviena baldų kategorija turi savo favoritus, kuriuos pirkėjai myli labiausiai ir noriai renkasi savo namams, darbo vietai ar kitai erdvei. Tad net ir tie, kurie tiksliai žino, ko nori, nevengia peržvelgti perkamiausių pozicijų. O šioje kategorijoje perkamiausios prekės titulą pelno Stalas REA (išskleidžiamas) . Nustebsite, jog žavi ne tik šio baldo dizainas, kokybiškos medžiagos, tačiau ir patraukli kaina, siekianti 247 Eur!

Naujausi

Džiaugiamės turėdami ištikimų klientų ratą, kurie ne tik visuomet kreipiasi prireikus tam tikrų baldų, tačiau ir periodiškai domisi mūsų siūlomomis naujovėmis. Tad jei smalsu, ką naujo ir įdomaus tyrime šioje baldų kategorijoje, Jūsų dėmesio laukia Stalas REA (išskleidžiamas) – funkcionalus, dailus, patvarus ir ilgaamžis baldas. 247 Eur kaina yra visai nedidelė investicija į tokią puikią kokybę ir patrauklų dizainą.

Harmonija

Užtikrinti namuose dizaino vientisumą nebus sudėtinga, jei rinksitės puoselėjamam stiliui atstovaujančius baldus. Šioje kategorijoje esantys idealiai tiks, jei aktualus siuolaikinis, skandinaviskas interjero stilius.

Gamintojai

Į asortimentą įtraukiame tik puikiai vertinamų gamintojų baldus, tad garantuojame aukštą kokybę ir puikią naudojimosi jais patirtį. Jūsų dėmesio laukia tokių gamintojų baldai: Szynaka trendline, Signal Meble.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.