Loading
Filtruoti

Medžio masyvo valgomojo stalai

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
629,00 597,55
1514,00 1286,90
Aktualūs aukštos kokybės, funkcionalūs ir labai dailūs baldai iš kategorijos Medžio masyvo valgomojo stalai? Tokiu atveju siūlome rinktis mūsų el. parduotuvėje – čia kiekvieno iš Jūsų laukia labai platus pasirinkimas pagal spalvas, medžiagas, formą, kitus dizaino ypatumus. 6 – tiek prekių Jūsų dėmesio laukia šioje baldų kategorijoje. Platus pasirinkimas suteikia progą kiekvienam atrasti tai, kad gražiausiai įsilies į kuriamą namų interjerą.

Kaina

Tikriausiai niekas neprieštaraus, jog kaina daugiau ar mažiau yra reikšmingas aspektas, renkantis baldus ar kitus pirkinius. Jei domina mažesnės investicijos, Jums turėtų patikti Išskleidžiamas stalas MONAKO P 6.528.0.09 – kainos prasideda vos nuo 195.64 Eur. Pirkinys nenuvils net didžiausių skeptikų – puikios medžiagos ir apgalvoti dizaino sprendimai lemia, jog už nedidelę kainą įsigysite puikų baldą savo namams. O galbūt norite išskirtinės prabangos, šio to ypatingo ir galite investuoti daugiau? Brangiųjų kategorijai priklausantys baldai kainuos iki 1286.90 Eur. Čia rasite tokias prekes kaip Išskleidžiamas stalas WENECJA WE-S1 ar kitas, išsiskiriančias rafinuotumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu.

Akcijos

Kam gi nepatinka akcijos ir galimybė sutaupyti? Atsižvelgdami į tai savo kelintus labai dažnai lepiname šauniomis nuolaidomis! Ne išimtis ir Medžio masyvo valgomojo stalai. Jei domina šios kategorijos prekė, kuriai dabar taikoma didžiausia akcija, tai Jūsų dėmesio centre turėtų atsidurti Išskleidžiamas stalas WENECJA WE-S1 – akcija dabar siekia net 15 proc.! Dėdami į prekių krepšelį šį baldą dabar, vietoj įprastos 1514.00 Eur kainos mokėsite daug mažiau.

Populiariausi

Šioje prekių kategorijoje esantys baldai tikrai mėgiami pirkėjų ir sulaukia daug simpatijų. Daugiausia pirkėjų dėmesio šio tipo baldų asortimente gauna Išskleidžiamas stalas WENECJA WE-S1 . Prie populiarumo prisideda ne tik dizaino ypatumai, paprastas pritaikomumas daugelyje interjero stilių, bet ir labai gera kaina – dabar už šią prekę mokėsite 1514.00 Eur.

Naujausi

Nuolat savo asortimentą papildome naujais, stilingais baldais, siekdami maksimalių pasirinkimo galimybių Jums. Jei smalsu, ką naujo turime šioje prekių kategorijoje, tai Jūsų dėmesio laukia Išskleidžiamas stalas WENECJA WE-S1 . Galbūt kaip tik tokio baldo ieškote savo namams? Be dailios išvaizdos sužavės ir patraukli kaina: 1286.90 Eur – tiek kainuos šis naujutėlis, stilingas ir labai patvarus baldas.

Harmonija

Harmoningai derantys baldai, tekstilė ir aksesuarai yra vienas esminių aspektų, kurį tikslinga vertinti kuriant namus ir jų stilių. Medžio masyvo valgomojo stalai iš mūsų pasiūlos puikiai papildys daugelį interjero stilių, todėl drąsiai rinkitės šioje kategorijoje, jei aktualus siuolaikinis, modernus, klasikinis, industrinis ar kitoks interjero stilius namuose. Tiesa, galite pasižvalgyti šių baldų ir kitose prekių grupėse – tokiose kaip svetainė, virtuvė, , .

Gamintojai

Kiekvienas gamintojas turi savitą stilių, braižą, požiūrį į klientą ir kokybę, tad siekdami įvairovės savo pirkėjams turime platų baldų gamintojų ratą. Tiesa, visus juos vienija puikūs atsiliepimai apie produkciją. Tad šioje prekių kategorijoje Jums siūlome rinktis tokių gamintojų baldus: Taranko Meble, Pinskdrev, Signal Meble. Įsileiskite į namus prabangą, eleganciją ir funkcionalumą!

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.