Čiužinys OSKARAS 120x200

Prekės kodas: 29844

OSKARAS – karališkas čiužinys, išsiskyriantis savo sudėtyje esančiais natūraliais, žmogui ir aplinkai draugiškais lino ir kanapių pluoštais.

529,00 476,10

Radote pigiau?

Radote pigiau?

Čiužinys OSKARAS 120x200

Atsiųskite mums nuorodą ir gaukite asmeninį pasiūlymą. Jeigu bus galimybė, pasiūlysime tokią pačią ar kitą, patrauklesnę nei esanti šiuo metu, kainą.

Į krepšelį

Prekė užsakoma, gamybos ir pristatymo terminas: iki 15 d. d.

 • Mokėjimo būdai

  Mokėjimo būdai

  Atsiskaityti už prekes galite:

  Pavedimu

  Grynais arba kortele baldų salonuose

  Grynais kurjeriui, pristatymo metu

  Lizingu - mokėkite dalimis

  Ypač patogiai ir greitai įsigyti norimas prekes ar prekių krepšelį iki 10 000 Eur galite pirkdami išsimokėtinai. Plačiau

   

  Skaityti daugiau

 • Pirkimo sąlygos ir pasiūlymai

  Pirkimo sąlygos ir pasiūlymai

  PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI su DEINAVOS Baldai lizingu

  Norimas prekes, ypač greitai ir patogiai, gali įsigyti išsimokėtinai!

   

  Galite pirkti išsimokėtinai pasinaudodami mūsų partnerių pasiūlymais;

  Galite pirkti mūsų fizinėse parduotuvėse, atvykę pasižiūrėti prekės gyvai;

  Galite pirkti internetu.

  Skaityti daugiau

 • Ilgis: 200 cm
 • Plotis: 120 cm
 • Aukštis: 25 cm
 • Maksimalus išlaikomas svoris: 120 kg
 • Aukštis: 25
 • Dydis: 120x200
 • Tipas: Putų poliuretanas , Spyruoklinis(multipocket)
 • Kietumas: Vidutinis
 • HR putų poliuretanas

  Padidinto elastingumo putų poliuretanas, pagal savo savybes artimiausias lateksui, tik skirtingai nei pastarasis, HR poliuretanas kelis kartus pralaidesnis orui. Dabartinė gamybos technologija užtikrina šaltųjų HR putų patikimumą ir žymiai padidina jo galimybes. Šaltųjų putų HR čiužiniai tarnauja iki septynerių metų. Čiužinių gamyboje naudojame didesnio tankio putų poliuretaną HR, nuo T-35 iki T-50.

 • Clima lateksas

  Elastinga ir orui pralaidi medžiaga, kurioje nesikaupia dulkių erkutės. Clima lateksas pasižymi puikiomis ventiliacinėmis savybėmis: jame kur kas didesnis skaičius skylučių, pro kurias pašalinamas šilumos perteklius, negu įprastas lateksas. Clima latekso sluoksnyje oras laisvai cirkuliuoja, todėl čiužiniai su šia medžiaga puikiai tinka žmonėms, linkusiems prakaituoti.

 • Pluoštinės kanapės

  Vieni iš pirmųjų kultūrinių augalų. Kanapių pluoštas yra pralaidus orui, leidžia odai kvėpuoti, greitai sugeria ir išgarina drėgmę, pasižymi antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis, jame nesikaupia dulkės ir kiti nešvarumai. Tai pats stipriausias iš visų natūralių pluoštų, todėl iš jo pagaminti gaminiai išsiskiria ilgaamžiškumu. Kanapių pluoštas suteikia čiužiniui tvirtumo ir atsparumo dilimui.

 • Linas

  Auginami nuo seniausių laikų linai buvo vertinami dėl tvirtumo, greito drėgmės sugėrimo ir išgarinimo, antialerginių ir raminančių savybių. Linų pluoštas turi teigiamą poveikį žmogaus savijautai, leidžia odai kvėpuoti, vasarą vėsina, o žiemą šildo. Linai yra biologiškai skylantys, dėl to nedaro neigiamo poveikio gamtai ir ekologijai. Linų pluošto sluoksnis suteikia čiužiniui stabilumo ir kietumo.

 • Kišeninis spyruoklių blokas

  Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra beveik dvigubai daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje. Tokios spyruoklės yra aukštesnės todėl ir įvairiomis medžiagomis padengtas čiužinys suteikia daugiau komforto miegančiajam. Multipocket spyruoklių sistemos čiužinys rekomenduojamas mėgstantiems kietesnį miego pagrindą.

 • Audiniai

  Čiužinių užvalkalų audinius galima rinktis iš lino spalvos.Už papildomą priemoką galima įsigyti su bambuku, standartinio trikotažinio balto, rudo, impregnuoto antialerginiu Aloe Vera ekstraktu ir žakardinio pilko.

Individuali specialisto konsultacija

Deinavos baldų specialistai puikiai išmanantys ir pasiruošę Jums padėti susikurti savo svajonių interjerą! Padėsim parengti planus iš išmatavimus geriausiam rezultatui pasiekti.

Pristatymas

Atsiimkite fizinėse parduotuvės

Atsiimkite fizinėse parduotuvės

Nemokamai atsiimkite iš mūsų salonų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Elektrėnuose, Jums patogiu metu.

Pristatysime baldus į Jūsų namus

Pristatysime baldus į Jūsų namus

Deinavos baldų darbuotojai gali pristatyi baldus į Jūsų namus Jums patogiu laiku.

Sudėsime Jūsų baldus

Sudėsime Jūsų baldus

Greitai ir kokybiškai surenkame baldus Jūsų namuose. Suteikiame garantiją atliktiems darbams.