Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Gylis: 6 cm

Kaina nuo:
161,00

Aukštis: 5 cm

Kaina nuo:
125,00

Aukštis: 6 cm

Kaina nuo:
147,00

Ilgis: 160 cm, Plotis: 80 cm, Aukštis: 13 cm

262,00

Ilgis: 200 cm, Plotis: 80 cm, Aukštis: 13 cm

304,00

Ilgis: 200 cm, Plotis: 90 cm, Aukštis: 13 cm

325,00

Ilgis: 160 cm, Plotis: 70 cm, Aukštis: 13 cm

241,00

Ilgis: 200 cm, Plotis: 120 cm, Aukštis: 13 cm

380,00

Ilgis: 200 cm, Plotis: 140 cm, Aukštis: 13 cm

412,00
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Baldai yra tas namų akcentas, kuris atlieka ir estetinę, ir praktinę funkcijas. Jie suteikia galimybę patogiai atsisėsti, dirbti, komfortiškai miegoti, jaukiai įsitaisius žiūrėti mėgiamą filmą, pietauti su šeima ir daug kitų dalykų. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti labai platų baldų asortimentą. Vieni paklausiausių mūsų el. parduotuvėje yra Ortopediniai antčiužiniai. 10 – tiek baldų Jūsų dėmesio laukia šioje prekių kategorijoje. Nesivaržykite, įvertinkite savo poreikius ir įsigykite šį tą šaunaus savo namams, darbo ar kitai erdvei.

Kas naujo laukia?

Jei esate iš tų, kurie domisi naujovėmis, tuomet Jums mūsų pasiūloje patiks . Išskirtiniu dizainu bei funkcionalumu žavintis baldas išsiskiria ir labai patrauklia kaina – 0 Eur.

Kam atitenka populiariausių laurai?

Rinkdamiesi naują baldą dažnas nepraleidžia progos peržvelgti perkamiausių sąrašą. Jei domina, kuri prekė skina perkamiausios titulą šioje baldų kategorijoje, tai pristatome – ! Itin estetiškas dizainas, puiki kokybė, aukštas funkcionalumas ir, žinoma, nepamirškime kainos, o ji tikrai maloniai nustebina – 0 Eur. Kiek kainuoja? Šis klausimas kyla bene kiekvienam, besirenkančiam naują pirkinį. Ne išimtis ir baldai ar aksesuarai namas. Jei Ortopediniai antčiužiniai patraukė Jūsų dėmesį, tai neabejotinai įdomu ir tai, kiek toks pirkinys gali kainuoti. Jei domina pigiau kainuojantys baldai, paiešką galite pradėti nuo pigiausios prekės šioje baldų grupėje, o tai bus Antčiužinis 'UNIVERSALUS' . Žema kaina, bet puiki kokybė – visada didžiuojamės galėdami tai pasiūlyti savo klientams. Minėtas baldas kainuos tik 125 Eur! O galbūt Jus, atvirkščiai, domina prabangūs ir aukšta kaina pasižymintys baldai? Tuomet paiešką pradėkite nuo brangiausios prekės šioje kategorijoje, o tai bus Čiužinys HEROJUS 140x200 . Baldo kaina siekia 412.00 Eur.

Akcijos – proga mokėti pigiau!

Kam gi nepatinka akcijos? Daugelis pasinaudoja išskirtine proga už kokybišką baldą mūsų el. parduotuvėje mokėti mažesnę kainą, kai taikoma viena ar kita akcija. Tad jei domina tai, ką dabar galite įsigyti su didžiausia nuolaida, tai Jūsų dėmesio laukia . Pasinaudodami net 0 proc. siekiančia nuolaida už šį puikų baldą vietoj įprastos 0 Eur sumos mokėsite kur kas mažiau!

Gamintojas – reikšmingas kriterijus

Gamintojai ir jų požiūris į verslą, klientą labai daug lemia, kai kalbame apie konkrečių medžiagų naudojimą gamybos procesuose ir galutinio rezultato kokybę. Tad džiaugiamės Jums galėdami siūlyti tik geriausiųjų gaminius: Maiza.

Kokį stilių kuriate?

Siekiant darnos ir estetikos verta plėtoti vieną pasirinktą stilių namuose. Tad jei Jūsų būste dominuoja , tai būtent šios kategorijos baldai į tokias erdves įsilies nepriekaištingai! Šio tipo baldus galite rinktis ir kitose kategorijose, pavyzdžiui, tokiose kaip vaikų kambarys, miegamasis. Mes prisidėsime prie lengvo ir stilingo Jūsų namų dizaino kūrimo.

Ortopediniai antčiužiniai mūsų asortimente

Visada smagu, kai jūs mūsų e. parduotuvėje galite rinktis tai, ko reikia, atsižvelgiant į kiekvieno asmeninius lūkesčius. Tad ortopedinių antčiužinių spektras taip pat suteikia progą kiekvienam išsirinkti geriausią produktą.
Siūlome skirtingų dydžių antčiužinius: 80x160, 80x200, 90x200, 70x160, 140x200 cm ir kt. Taip pat galite užsisakyti ir nestandartinių matmenų! Dar antčiužiniai skiriasi ir aukščiu – galite rinktis žemesnius arba kiek aukštesnius, pavyzdžiui, 6 cm.
Viskoelastiniai ortopediniai antčiužiniai yra laidūs orui, preciziškai prisitaikantys prie kūno, kadangi reaguoja į šilumą, taip pat juose nesiveisia dulkių erkutės, o patys antčiužiniai yra antialerginiai.
Šie gaminiai mūsų pasiūloje yra kietesni ir minkštesni arba dvipusiai, suteikiantys galimybes pasirinkti, kokio efekto norite. Minkštoji antčiužinio pusė užtikrins karališką komfortą, be to, ji yra šiltesnė. Kietoji antčiužinio pusė suteiks puikią atramą kūnui, be to, ši pusė yra vėsesnė.
Siūlome antčiužinius labai patrauklia kaina. Kadangi jai įtakos turi gaminio dydis, taip pat sudėtis, tai ortopedinius antčiužinius mūsų asortimente rinkitės tik nuo kiek daugiau kaip 100 eurų.
Visi ortopediniai antčiužiniai iš mūsų pasiūlos yra aukštos kokybės, patvarūs, užtikrinantys ilgalaikį sėkmingą jų naudojimą. Tai bus labai geras pasirinkimas turintiems sąnarių, mobilumo problemų, jei vargina nugaros skausmas, turite netaisyklingą laikyseną ar tiesiog norite miegoti itin patogiai. Šie gaminiai garantuos nepriekaištingą atramą jūsų kūnui, ypač stuburui, todėl kokybiškai pailsėsite, atsipalaiduos raumenys bei sąnariai.

Kokie ortopediniai antčiužiniai geriausi?

Kiekvienas esame skirtingi, skiriasi ir mūsų miegojimo įpročiai, tad geriausias ortopedinis antčiužinis bus tas, kuris idealiai atitiks būtent jūsų individualius poreikius. Štai kodėl renkantis antčiužinį reikėtų atsižvelgti į tokius aspektus kaip jo tipas, iš kokių medžiagų pagamintas, kokiomis ypatybėmis išsiskiria, kokią miegojimo patirtį suteikia.
Įvertinkite ir reikalingą antčiužinio dydį. Tiek per mažas, tiek per didelis kels nepatogumų, tad rinkitės tiksliai tokį, kuris tiks tiesti ant jūsų naudojamo čiužinio arba sofos – priklausomai nuo to, kam antčiužinis bus skirtas.
Kitas svarbus aspektas, kokio poveikio jums reikia: galbūt turimas čiužinys per kietas ir norite minkštesnio paviršiaus, o galbūt atvirkščiai? Gal turimas čiužinys išsigulėjo, atsirado nelygumų ir norite miegoti ant lygaus paviršiaus? Dar vienas variantas – galbūt jums reikalingas antčiužinis ant išskleidžiamos sofos, kuomet apsilanko svečių su nakvyne? Žinodami savo poreikius mūsų asortimente tinkamiausią antčiužinį išsirinksite nesunkiai.