Loading
Filtruoti

Prabangūs čiužiniai

Filtruoti
12...10...20...25
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
459,00 413,10
519,00 467,10
489,00 440,10
319,00 287,10
12...10...20...25
Visuose namuose yra baldai, užtikrinantys komfortą namų gyventojams. Kiekvienas baldas atlieka tikslinę savo funkciją, tačiau drauge jie prisideda ir prie jaukumo, estetikos, leidžia varijuojant jų spalvomis, formomis bei tekstūromis kurti kokį tik norite stilių. Pirkėjams naudinga viską rasti vienoje vietoje, todėl šioje el. parduotuvėje Jūsų laukia be galo platus baldų pasirinkimas. Vieni populiariausių čia yra Prabangūs čiužiniai. 993 – būtent tiek šio tipo baldų rasite šioje kategorijoje – puikus pasirinkimas kiekvienam iš Jūsų!

Kas naujo laukia?

Jei domina šios prekių grupės naujienos, neabejojame, kad Jums patiks Čiužinys ROMENA 80x190 . Ir simpatijas pelnys ne tik pats baldas, bet ir – neslėpkime – jo kaina, siekianti 259.00 Eur.

Kam atitenka populiariausių laurai?

Rinkdamiesi naują baldą dažnas asortimentą rikiuoja pagal aktualų kriterijų. Neretai tai yra populiarumas. Jei ir Jums įdomus asortimento rikiavimas nuo perkamiausių prekių šioje kategorijoje, tai dėmesį turėtų patraukti Čiužinys COMPACT-2 160x200 ! Norinčius įsigyti šį produktą vilios ne tik populiarumas, patrauklus dizainas, funkcionalumas, bet ir labai gera kaina – 219.00 Eur. Kiek kainuoja? Kainos kriterijus neabejotinai dažnai yra vienas iš svarbiausių renkantis baldus ar kitus pirkinius. Ar domina Prabangūs čiužiniai gera kaina? O galbūt tarp šios grupės prekių ieškote išskirtinės prabangos? Norintys taupyti ir už naują pirkinį mokėti pigiai, turėtų atkreipti dėmesį į baldą, kuris kainuos tik 79.00 Eur! Čiužinukas `Lėliukas` 60x120 maloniai nustebins labai geru kainos ir kokybės santykiu, tad neabejojame, jog tokiu pirkiniu džiaugsitės labai ilgai. O galbūt Jus kaip tik domina brangūs baldai? Tuomet, tikime, simpatijas pelnys brangiausia prekė šioje kategorijoje – Čiužinys OPERA 200x200 . Tokio baldo kaina yra 1279.00 Eur.

Akcijos – proga mokėti pigiau!

Šiandien akcijos yra viena geriausių priemonių pirkėjus sudominti ir pasiūlyti jiems galimybę mokėti pigiau. O tai, ne paslaptis, daugelį masina. Todėl jei svarstote, kokią prekę šioje baldų kategorijoje galite įsigyti su didžiausia nuolaida, tai Jūsų dėmesio turėtų sulaukti Čiužinys MAESTRO 90x195 . Su 10 proc. siekiančia nuolaida šis įstabus ir aukštos kokybės baldas kainuos daug pigiau, vietoj įprastos 339.00 Eur sumos!

Gamintojas – reikšmingas kriterijus

Daugelis rinkdamiesi baldus ar kitus pirkinius vertina gamintoją. Natūralu, juk tai tiesiogiai susiję su gaminio kokybe, tad ir mūsų patirtimi jį įsigijus ir jau naudojant. Į gamintojų atranką žvelgiame labai atsakingai ir į asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų gaminius. Tad čia Jūsų laukia Vegas, Ausnė, Maiza baldai.

Kokį stilių kuriate?

Skoningas namų dizainas bus realizuotas tada, jei atsižvelgiama į tai, koks stilius namuose kuriamas. Tikslinga laikytis vieningos interjero koncepcijos. Šios kategorijos baldai tobulai tiks, jei Jūsų būste dominuoja siuolaikinis, funkcionalus interjero stilius. Šio tipo baldus taip pat galite rinktis ir kitose kategorijose, pavyzdžiui, tokiose kaip miegamasis, vaikų kambarys. Su mūsų baldais į namus įsileiskite estetikos ir elegancijos „potėpių“.