Loading
Filtruoti

Prieškambario baldai su stumdomomis durimis

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
810,00 591,30
Aktualūs aukštos kokybės, funkcionalūs ir labai dailūs baldai iš kategorijos Prieškambario baldai su stumdomomis durimis? Tokiu atveju siūlome rinktis mūsų el. parduotuvėje – čia kiekvieno iš Jūsų laukia labai platus pasirinkimas pagal spalvas, medžiagas, formą, kitus dizaino ypatumus. 1 – tiek prekių Jūsų dėmesio laukia šioje baldų kategorijoje. Platus pasirinkimas suteikia progą kiekvienam atrasti tai, kad gražiausiai įsilies į kuriamą namų interjerą.

Kaina

Tikriausiai niekas neprieštaraus, jog kaina daugiau ar mažiau yra reikšmingas aspektas, renkantis baldus ar kitus pirkinius. Jei domina mažesnės investicijos, Jums turėtų patikti Spinta MONAKO P 6.528.1.15 – kainos prasideda vos nuo 591.30 Eur. Pirkinys nenuvils net didžiausių skeptikų – puikios medžiagos ir apgalvoti dizaino sprendimai lemia, jog už nedidelę kainą įsigysite puikų baldą savo namams. O galbūt norite išskirtinės prabangos, šio to ypatingo ir galite investuoti daugiau? Brangiųjų kategorijai priklausantys baldai kainuos iki 591.30 Eur. Čia rasite tokias prekes kaip Spinta MONAKO P 6.528.1.15 ar kitas, išsiskiriančias rafinuotumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu.

Akcijos

Kam gi nepatinka akcijos ir galimybė sutaupyti? Atsižvelgdami į tai savo kelintus labai dažnai lepiname šauniomis nuolaidomis! Ne išimtis ir Prieškambario baldai su stumdomomis durimis. Jei domina šios kategorijos prekė, kuriai dabar taikoma didžiausia akcija, tai Jūsų dėmesio centre turėtų atsidurti Spinta MONAKO P 6.528.1.15 – akcija dabar siekia net 27 proc.! Dėdami į prekių krepšelį šį baldą dabar, vietoj įprastos 810.00 Eur kainos mokėsite daug mažiau.

Populiariausi

Šioje prekių kategorijoje esantys baldai tikrai mėgiami pirkėjų ir sulaukia daug simpatijų. Daugiausia pirkėjų dėmesio šio tipo baldų asortimente gauna Spinta MONAKO P 6.528.1.15 . Prie populiarumo prisideda ne tik dizaino ypatumai, paprastas pritaikomumas daugelyje interjero stilių, bet ir labai gera kaina – dabar už šią prekę mokėsite 810.00 Eur.

Naujausi

Nuolat savo asortimentą papildome naujais, stilingais baldais, siekdami maksimalių pasirinkimo galimybių Jums. Jei smalsu, ką naujo turime šioje prekių kategorijoje, tai Jūsų dėmesio laukia Spinta MONAKO P 6.528.1.15 . Galbūt kaip tik tokio baldo ieškote savo namams? Be dailios išvaizdos sužavės ir patraukli kaina: 810.00 Eur – tiek kainuos šis naujutėlis, stilingas ir labai patvarus baldas.

Harmonija

Harmoningai derantys baldai, tekstilė ir aksesuarai yra vienas esminių aspektų, kurį tikslinga vertinti kuriant namus ir jų stilių. Prieškambario baldai su stumdomomis durimis iš mūsų pasiūlos puikiai papildys daugelį interjero stilių, todėl drąsiai rinkitės šioje kategorijoje, jei aktualus modernus ar kitoks interjero stilius namuose. Tiesa, galite pasižvalgyti šių baldų ir kitose prekių grupėse – tokiose kaip miegamasis, prieškambaris, vaikų kambarys.

Gamintojai

Kiekvienas gamintojas turi savitą stilių, braižą, požiūrį į klientą ir kokybę, tad siekdami įvairovės savo pirkėjams turime platų baldų gamintojų ratą. Tiesa, visus juos vienija puikūs atsiliepimai apie produkciją. Tad šioje prekių kategorijoje Jums siūlome rinktis tokių gamintojų baldus: Pinskdrev. Įsileiskite į namus prabangą, eleganciją ir funkcionalumą!

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.